Τουρκικά όπλα

Εγώ το πηρα από Ηράκλειο Κρήτης. Περβολαρακης όπλα. Όταν το έφερε ειμουν ο πρωτος που το πειρε.το βγάζει σε διάφορα μοντέλα με αλλά ξυλα άλλο χρώμα άλλο μήκος κανης. Αν μπεις στο σάιτ του θα βρεις ότι θέλεις. Έχει φωτο απο ολλα τα όπλα. Εγώ όταν το πηρα ήθελα ένα που το έλεγε μπροντζε.δεν το έφερνε τότε γιατί ήταν σε εληψει και πηρα το μαυρο. Παντός έχω ακουσει πολυ καλα λόγια. Καλού θα ήταν πριν το παρεις αν μπορείς να το δεις από κοντά.
Ωραιότατο το όπλο σου και....σιγά σιγά γινόμαστε περισσότεροι με τα όπλα της ata.
Και μπορεί να είμαστε ακόμη λίγοι....Αλλά δεν έχω ακούσει ακόμη το παραμικρό πρόβλημα και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.
Έχω δει στου περβολαρακης καραμπινες τις ατα και ομολογώ ότι θα αγόραζα μια αν ήθελα καραμπινα.
Καλοφτιαγμένα όπλα για την τιμή τους.
 
Ωραιότατο το όπλο σου και....σιγά σιγά γινόμαστε περισσότεροι με τα όπλα της ata.
Και μπορεί να είμαστε ακόμη λίγοι....Αλλά δεν έχω ακούσει ακόμη το παραμικρό πρόβλημα και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι.
Έχω δει στου περβολαρακης καραμπινες τις ατα και ομολογώ ότι θα αγόραζα μια αν ήθελα καραμπινα.
Καλοφτιαγμένα όπλα για την τιμή τους.
Όταν το πειρα είχα είδη benelli μαυρο αετό. Και γενικά εχω πολλα όπλα. Δεν είχε φέρει ακόμα το sp το ατα. Αλλά κάποια στιγμή θα το παρω είτε 66 είτε σε 20 διαμέτρημα. Το μαυρο αετό τον έδωσα λόγο βάρους και πειρα becaccia supreme. 66.αλλα σίγουρα θα παρω και sp ατα
 
Bu video bir Türk tarafı tarafından sosyal video çekilerek yapılmıştır. [MEDYA = youtube] bEsdNM5YR8A [/ MEDY
Yunanistan'da da aynı durum olurdu, herkesin yanıldığı nokta Bayr.The same situation would be the same in Greece, the point where everyone is confused is the flag. The social experiment done here only does it by provoking people, so it gets reaction.
 
Yunanistan'da da aynı durum olurdu, herkesin yanıldığı nokta Bayr.The same situation would be the same in Greece, the point where everyone is confused is the flag. The social experiment done here only does it by provoking people, so it gets reaction.
If you choose 4 from 300 Greek people will be near the same but with no aggresive behaviour .
It is not the flag ,but a general feeling !

Greek people just don't like the Turkish expansive policy, and that you becaume the reason for spendind money for nothing for military equipments from big both sides providers. ;)
 
Impala plus ή Baikal155;
Πλαστικές ή ξύλο;
Απ' οτι κατάλαβα ψάχνεις για οικονομική καραμπίνα γύρω στα 500 ευρώ. Δεν ξέρω αν τις έχεις απορρίψει αλλά κοίτα και τη stoeger και την churchill. Τώρα για το ξύλο ή πλαστικό ότι σου αρέσει εσένα. Εγώ προσωπικά προτιμώ το καλό συνθετικό στις καραμπίνες γιατί είναι πιό γερό, δεν θέλει συντήρηση δε μεταβάλλεται.
 
Απ' οτι κατάλαβα ψάχνεις για οικονομική καραμπίνα γύρω στα 500 ευρώ. Δεν ξέρω αν τις έχεις απορρίψει αλλά κοίτα και τη stoeger και την churchill. Τώρα για το ξύλο ή πλαστικό ότι σου αρέσει εσένα. Εγώ προσωπικά προτιμώ το καλό συνθετικό στις καραμπίνες γιατί είναι πιό γερό, δεν θέλει συντήρηση δε μεταβάλλεται.
Περιπλανήθηκα πολύ και σε γνωστά "επώνυμα" μτχ αυτής της αξίας. Όμως, δεδομένου ότι έχω/χρησιμοποιώ το αγαπημένο μου Mp 27em 1c, προτιμώ ένα αξιοπρεπές, φθηνό αυτογεμές και μάλλον καινούργιο. Γι΄αυτό ψάχνω αυτή τη κατηγορία. Εκ των πραγμάτων η χρήση του θα είναι ελαφριά (τσίχλες) και περιορισμένη.
Αυτό που σκέφτομαι με τα τούρκικα είναι η (δύσκολη;;;) μεταπώληση, λόγω της μειωμένης καταξίωσης στο κοινό μας.
Ισχύει;
 
Back
Top