Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να Σάι καλά φίλε γι'αυτό μαμαει κοίτα πόσο ανοικτότετο είναι από τον αυλό σου πάνω από 1χιλιοστο 12/10 ανοικτότερο και το ότι σκοτώνει μέχρι 30 μέτρα δείχνει την επιτυχημένη εξειδίκευση κατασκευής που έχει
 
Να Σάι καλά φίλε γι'αυτό μαμαει κοίτα πόσο ανοικτότετο είναι από τον αυλό σου πάνω από 1χιλιοστο 12/10 ανοικτότερο και το ότι σκοτώνει μέχρι 30 μέτρα δείχνει την επιτυχημένη εξειδίκευση κατασκευής που έχει
Σορρυ για την καθυστέρηση απλά είχα τρεχάματα με ελιές και ετυμαζομαι για χειρουργείο γόνατο και έτρεχα για εξετασεις.το τσοκ δεν το έχω δουλέψει ακόμα στο κυνήγι. Σε χαρτονι όμως που του έκανα αρκετές δοκιμές στα 15 μέτρα και μέχρι τα 25 σε χαρτονι από νερά το γέμιζε πολυ ωραια χωρίς κενά με 32 γρμ με συγκετροτιρα. Μετά τα 25 ανοιγε.δεν έχω όμως ακόμα άποψη στο κυνήγι γιατί δουλευω μόνο το LM GEMINI και δεν το έχω βγάλει από πανω. Σε λίγες μέρες με το καλό όταν ξεμπερδεψω με το γόνατο θα το δοκιμάσω στοις τσίχλες και θα σου πω γνωμες. Δεν ξέρω αν βοήθησα. Ελπίζω.
 
Βοήθησες και πολύ Πάνο αλλά να το δοκιμάσεις και κάτω των 15 μέτρων .Καλή επιτυχία στην επέμβαση φίλε.
Σε ευχαριστώ πολυ. Να είσαι καλά. Ναι εννοείτε μόλις με το καλό το περπατισω το ποδι θα το δουλέψω και θα σου πω. Εξάλλου για αυτό το πηρα . Μόλις τελειώσει ο λαγός παω στα πουλια..εχω και το TM αλλά ακόμα και αυτό δεν το δουλεψα.και αυτό θα παει για μετά στις φάσσες να δω τι κανει
 
Σορρυ για την καθυστέρηση απλά είχα τρεχάματα με ελιές και ετυμαζομαι για χειρουργείο γόνατο και έτρεχα για εξετασεις.το τσοκ δεν το έχω δουλέψει ακόμα στο κυνήγι. Σε χαρτονι όμως που του έκανα αρκετές δοκιμές στα 15 μέτρα και μέχρι τα 25 σε χαρτονι από νερά το γέμιζε πολυ ωραια χωρίς κενά με 32 γρμ με συγκετροτιρα. Μετά τα 25 ανοιγε.δεν έχω όμως ακόμα άποψη στο κυνήγι γιατί δουλευω μόνο το LM GEMINI και δεν το έχω βγάλει από πανω. Σε λίγες μέρες με το καλό όταν ξεμπερδεψω με το γόνατο θα το δοκιμάσω στοις τσίχλες και θα σου πω γνωμες. Δεν ξέρω αν βοήθησα. Ελπίζω.
Περαστικά να είναι! Με το gemini lm ειδες διαφορές σε σχέση με τα μαμά;
 
Περαστικά να είναι! Με το gemini lm ειδες διαφορές σε σχέση με τα μαμά;
Σε ευχαριστώ πολυ. Ναι πολυ καλητερο. Και στο δικό μου όπλο είναι 66 cm βγενει έξω 2 cm και παει 68.εχω τρομερές κατανομές σε απόστασης που δεν το περιμενα. Δεν το βγάζω από πανω.
 
Σε ευχαριστώ πολυ. Ναι πολυ καλητερο. Και στο δικό μου όπλο είναι 66 cm βγενει έξω 2 cm και παει 68.εχω τρομερές κατανομές σε απόστασης που δεν το περιμενα. Δεν το βγάζω από πανω.
Εχεις πειραξει κώνο;
 
Το τζεμινι είναι ίσως το καλύτερο τσοκ για μπενελι το χω ακούσει από πολλούς που δεν το βγάζουν από πάνω και το πιο οικονομικό μη ξεχνάμε
Σωστά. Όταν το πειρα μαζί αγόρασα και 2 brain to Tm kai BELL. Είμαι τόσο ευχαριστημένος με το LM που δεν έχω ακόμα δοκιμάσει τα αλλά 2.οχι ότι δεν αξίζουν αλλά όπως λέει και ο γηπεδικος λαός ομάδα που δεν χάνει δεν την αλλάζεις. Μου βγάζει σιγουριά πολυ αυτό το τσοκ όπου σήκωσα το όπλο.και για να είμαι ακριβής δεν σηκώνω όπλο όπου νανε απλά και μόνο για να ρίξω. Αλλά στις αποστάσεις που εγώ κυνηγω το τσοκ με αφήνει αφωνο κάθε φορά και όπως είπε ο φίλος παραπανω σχετικά με αλλά τσοκ είναι τσαμπα.
 
Αρχίζω να πιστεύω ότι η θεωρία περί διαλογής όπλων προς εμάς ισχύει και να το στοιχεωθετησω πως μια μπεκατσια τού 2006-7 καί μια τού 2020 έχει μια διαφορά της τάξεως των 500€ η μία όπως είναι η δικιά μου EL 600€ δεν μπορεί να είναι τόσο largeη Benelli που να λέει έλα μωρέ φτωχοί είναι εκεί στο Ελλαντα εγώ γνώμη μου πάντα είναι ότι σε άλλες αγορές πάνε διαφορετικά τουφέκια.
 
Φοβερό όπλο.
Αυτή η πουτανα η benelli είναι στις καραμπινες το κάτι άλλο.

Κοίτα φίλε εδώ σχεδιασμό.

Κοίτα ομορφιά.

Κοίτα κόψιμο για να γεμίζεις γρήγορα.

Τι βαφές, τι, τι, τι.......

Για να μην έβγαινε μαζικά ένα τέτοιο όπλο θα κόστιζε μια περιουσία.

Και τώρα το παίρνει κανεις με 1700ευρώ.

Τσάμπα.

 
Τσάμπα δεν είναι αλλά τι να πούμε μακράν το καλύτερο μηχανισμό σε καραμπίνα ξεχνάς καθάρισμα εμπλοκή και έχεις και όλα τα καλουδια ντιζαιντ ρυθμίσεις κοντακιου καλά τσοκ πλέον αλλά επιμένω η τιμή είναι υψηλή οι Ιταλοί είναι κορυφαίοι στην απατεώνια να πουλάνε φουμαρα για χρυσό
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top