Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όχι ποτέ και με ενδιαφέρει.
Ένα τίμιο φυσιγγακι 30 γραμμαρίων σε λογική τιμή ( κάτω από τα 7 ευρώ. Αν ανέβει θα αναθεωρήσω) για νορμάλ συνθήκες. Όχι ότι το έχω δοκιμάσει σε ακραίες συνθήκες ποτέ και δεν πήγε. Σε κρύο και υγρασία δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.
 
Καλημερα, ενα πολυ καλο φυσιγγακι και τιμιο ειναι και το 30αρι του ζωτου, με ακουιλα... γρηγορο και σχετικα μαλακο, το εχετε δοκιμασει?
Όχι ποτέ. Ένα κουτί 9 βολα έχω πάρει από τον Ζωτο και παρότι χωρίς μπαφερ το βρήκα αρκετά συγκέντρωτικο και δυνατό.
 
Να πω κάτι και για τα oscar double mix που τα είχα κακολογισει προ ημερων. Τότε με νότια και υγρασία εκλασαν μεντες. Σήμερα με ξεροβορι έδωσαν ρεστα με ακαριαιες και καθαρές καταβολες.
Είναι με d20 αυτά ...οπότε θα κλασουν στην μεγάλη υγρασία
 
View attachment 36156Καλησπέρα παιδιά έχει δουλέψει κανένας αυτά τα φυσίγγια…Αξίζουν να τα αγοράσω?Πειτε μου την γνώμη σας!!
Καλησπέρα συνάδελφε. Πέρνα από τη σχετική ενότητα να μας συστηθείς και να σε γνωρισουμε καλύτερα

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-574
 
View attachment 36156Καλησπέρα παιδιά έχει δουλέψει κανένας αυτά τα φυσίγγια…Αξίζουν να τα αγοράσω?Πειτε μου την γνώμη σας!!
Τασκώφ Μεσολόγγι. Τα έφερναν παλιά εδώ, έπαιρνα 8αρια (μαύρος κάλυκας) μαλακό και ωραίο φυσίγγι!
 
Στον Ανδρέα ετοιμαζόμαστε να βάλουμε παλι παραγγελία γιατί προβλέπω μάχες και πολέμους φετος...
Συμφωνώ!
Κι εγώ προβλέπω αλλεπάλληλες "μάχες" εφέτο μέχρι τέλους...!
Και επίσης, έχω ήδη προβεί σε προπαραγγελία 3.000 Skeetάκια Due Japan Special της NobelSport σε νούμερο 9,5 και 24γρ. φυσικά (περί τα 516 σκαγάκια ανά φυσίγγιο)!
Έχω δώσει μπροστά τα μισά λεφτά και μου τα 'χουν δεσμευμένα. 5,00 ευρουλάκια το κουτάκι παρακαλώ! "Θεϊκή" τιμή...!
Θα τα ξοφλήσω για να τα παραλάβω μόλις κοντέψουν να στερέψουν τα ήδη υπάρχοντα J&B 28g. του Τσιπούρα...
Δεν ξαναπαίρνω απ' τον Τσιπούρα, διότι είναι ακριβός κατά τη γνώμη μου και δεν δέχεται κουβέντα στην κυριολεξία, για να μου κάμει μια καλύτερη τιμούλα...
Οπότε πάμε παρακάτω...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top