Προσφορές-Τιμές

Μη φτασουμε το Γεναρη Φλεβαρη να ψαχνουμε φυσιγγια με το κυαλι φοβαμαι. Οπως κεινο το διμηνο του 17
Φυσίγγια θα βρίσκουμε φίλε μου. Το τι θα έχουν μέσα πρέπει να μας απασχολεί. Το 17 καρβουνοσκονη και άμμο γεμιζαν στο τελος.
 
Νομίζω το πιο οικονομικό φυσίγγι είναι αυτό που σκοτωνει κ όχι το πιο φθηνο. Παλιότερα έκανα κάτι αγορές τύπου προσφορά κ ήθελα 3 κουτιά να πάρω 10 τσιχλες.
Αν τα παντρεψεις όμως γίνεται το ιδανικό deal κάποτε πήρα ένα κουτί nsi prima για δοκιμή, αποτέλεσμα να έχω ρίξει έως τώρα ένα καράβι φυσίγγια με 48 ευρώ την κούτα, επίσης το 30 ριο με 55 ευρώ κούτα και το ιμπεριαλ με 60 .Συμπέρασμα παίρνεις ένα κουτάκι και εαν τα πηγαίνει προχωράς αλλιώς γεμίζεις άχρηστα φυσίγγια.
 
Αν τα παντρεψεις όμως γίνεται το ιδανικό deal κάποτε πήρα ένα κουτί nsi prima για δοκιμή, αποτέλεσμα να έχω ρίξει έως τώρα ένα καράβι φυσίγγια με 48 ευρώ την κούτα, επίσης το 30 ριο με 55 ευρώ κούτα και το ιμπεριαλ με 60 .Συμπέρασμα παίρνεις ένα κουτάκι και εαν τα πηγαίνει προχωράς αλλιώς γεμίζεις άχρηστα φυσίγγια.
Το nsi prima μου το εχουν ξαναπεί αλλά δεν το έχω ρίξει, θα το δοκιμάσω! Εντάξει εκεί βέβαια μπαίνει κ η nobelsport στην εξίσωση κ το πράγμα αλλαζει
 
Το nsi prima μου το εχουν ξαναπεί αλλά δεν το έχω ρίξει, θα το δοκιμάσω! Εντάξει εκεί βέβαια μπαίνει κ η nobelsport στην εξίσωση κ το πράγμα αλλαζει
Εάν δεν σε πειράζει η βρώμα που βγάζει στην κάννη πάρε να δοκιμάσεις τον χειμώνα στις τσίχλες με την beretta με έχει αφήσει άφωνο τις κατεβάζει απο τέτοια ύψη που φαίνονται σα κουκίδες.
 
Εάν δεν σε πειράζει η βρώμα που βγάζει στην κάννη πάρε να δοκιμάσεις τον χειμώνα στις τσίχλες με την beretta με έχει αφήσει άφωνο τις κατεβάζει απο τέτοια ύψη που φαίνονται σα κουκίδες.
Μπήκα να δω σε τι τιμή είναι κ πλέον δεν το βλέπω κάτω από 6 εν τω μεταξυ
 
Νομίζω το πιο οικονομικό φυσίγγι είναι αυτό που σκοτωνει κ όχι το πιο φθηνο. Παλιότερα έκανα κάτι αγορές τύπου προσφορά κ ήθελα 3 κουτιά να πάρω 10 τσιχλες.
Είναι δοκιμασμένα ξανά και ξανά με πολλά κιβώτια και πολύ καλή συμπεριφορά.
 
Καλόριχτα φίλε, τι εντυπώσεις έχεις; 28άρια έτσι; Νούμερο μόνο 8;
Χρήστο, είναι ένα φυσίγγι που δεν με έχει απογοητεύσει, το ρίχνω από την έναρξη στα τρυγόνια μεχρι περάσματα και σε όλα τα χειμωνιάτικα απογευματινά. Με την αλλαγή της θερμοκρασίας τα τελευταία χρόνια αυξάνει και η διάρκεια χρήσης του. Θα το ήθελα βέβαια νο 8,5+. Κάνει δουλειά. Δεν είναι φθηνό, τιμοκατάλογος 6,7 - 7 ευρώ για 28 γρ δεν τα λες λίγα.IMG_20211029_215024.jpg
 
Χρήστο, είναι ένα φυσίγγι που δεν με έχει απογοητεύσει, το ρίχνω από την έναρξη στα τρυγόνια μεχρι περάσματα και σε όλα τα χειμωνιάτικα απογευματινά. Με την αλλαγή της θερμοκρασίας τα τελευταία χρόνια αυξάνει και η διάρκεια χρήσης του. Θα το ήθελα βέβαια νο 8,5+. Κάνει δουλειά. Δεν είναι φθηνό, τιμοκατάλογος 6,7 - 7 ευρώ για 28 γρ δεν τα λες λίγα.View attachment 34984
Για 28 άρι το λες ακριβό .
 
Ο Oscar έβγαλε ανακοίνωση για έλλειψη υλικών και αύξηση ίσως τιμών,θα φτάσει το σκοπευτικό των €5 στα €8,5 και θα λέμε ευχαριστώ

μίλησα με Ζώτο για το mb32 το μαυρο για αγορά 4-5 κούτες ώστε να φτιάξει τιμή και απάντησε πώς είναι ήδη οριακή η τιμή των €7,5 δεν υπάρχει περιθώριο για κάτι καλύτερο που την ίδια στιγμή το mb classic 32 πωλείται προς €7,40 και φτιάχνεις την τιμή ανάλογα ποσότητας ,,είναι να τρελένεσαι !
 
Last edited:
Ο Oscar έβγαλε ανακοίνωση για έλλειψη υλικών και αύξηση ίσως τιμών,θα φτάσει το σκοπευτικό των €5 στα €8,5 και θα λέμε ευχαριστώ

μίλησα με Ζώτο για το mb32 το μαυρο για αγορά 4-5 κούτες ώστε να φτιάξει τιμή και απάντησε πώς είναι ήδη οριακή η τιμή των €7,5 δεν υπάρχει περιθώριο για κάτι καλύτερο που την ίδια στιγμή το mb classic 32 πωλείται προς €7,40 και φτιάχνεις την τιμή ανάλογα ποσότητας ,,είναι να τρελένεσαι !
Μία Ζωή τα ίδια, άσε να τα ριξουνε αυτοί! Δεν βγαίνω μαναμ!!!!!!!!
 
Back
Top