Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Εγώ προσωπικά για ζεστές με 28 γρ κ μετά χειμώνα με 32 Έιμαι υπερκαλυμμενος..πέρυσι πήρα κ λίγα με gm3 αλλά δν τα έριξα..θεωρητικά θα τραβάνε καλύτερα σε πιο ψηλά υψόμετρα κ με πιο χαμηλές θερμοκρασίες...
Είσαι δύναμη....
 
Ήρθε και το δώρο μου .
gas mart near me
Ελπίζω να φτάσουν για να ξεσκουριασουμε μέχρι να έρθουν οι βασίλισσες

ηρθαν και τα δικα μου, ας τα ριξουμε φετος σε θηραμα και οχι πιατακια οπως περυσι
IMG_20210915_194212.jpg
Καλοριχτα παλικάρια.
Πολύ ωραία και τα δύο.
Σήμερα έριξα ένα 28αρι σε μια καρακάξα περίπου στα 25+ μέτρα.
Όπλο μπενελι Μ2 και τεσσάρι τσοκ.
Αν και έδειχνε να σηκώνεται και να κουτσαίνει στο δεύτερο χοροπηδημα παρεδωσε πνεύμα.

Ωραίες οι επιλογές σας.
 
Last edited:
Καλοριχτα Σπύρο να μην σου φτάσουν.. Ποια πήρες, τα 28αρια τα κυνηγετικα?
αντε να δουμε! ναι μ αρεσαν στο σκοπευτηριο πολυ και λεω να τα ριξω αποκλειστικά στην τσιχλα φετος για να εχω ολοκληρωμενη γνωμη
 
αντε να δουμε! ναι μ αρεσαν στο σκοπευτηριο πολυ και λεω να τα ριξω αποκλειστικά στην τσιχλα φετος για να εχω ολοκληρωμενη γνωμη
Αυτά παρήγγειλα και εγώ και τα περιμένω.. Θα τα δοκιμάσω σκοπευτήριο και αν τα βρούμε θα δοκιμαστούν και στα τσιχλακια τις καλές μέρες.
 
αντε να δουμε! ναι μ αρεσαν στο σκοπευτηριο πολυ και λεω να τα ριξω αποκλειστικά στην τσιχλα φετος για να εχω ολοκληρωμενη γνωμη
Μια χαρά θα είναι στην τσιχλα. Άμα κρυώσει ακόμα λίγο ο καιρός θερίζουν τα κυνηγετικά 28άρια.
 
αντε να δουμε! ναι μ αρεσαν στο σκοπευτηριο πολυ και λεω να τα ριξω αποκλειστικά στην τσιχλα φετος για να εχω ολοκληρωμενη γνωμη
Με τι τσοκ τα έριχνες? **** ή ***? Μου έλεγε ο Ρουμελ ότι είναι αρκετά σφιχτα και στο σκοπευτήριο θέλουν οπωσδήποτε 4αρι τσοκ
 
Με τι τσοκ τα έριχνες? **** ή ***? Μου έλεγε ο Ρουμελ ότι είναι αρκετά σφιχτα και στο σκοπευτήριο θέλουν οπωσδήποτε 4αρι τσοκ
3αρι νομιζω αλλα αυτο που μ αρεσε πιο πολυ ηταν η ταχυτητα και η αμεσοτητα τους στη ντουφεκια
 
3αρι νομιζω αλλα αυτο που μ αρεσε πιο πολυ ηταν η ταχυτητα και η αμεσοτητα τους στη ντουφεκια
Με το ***αρι παίζω και εγώ. Μια χαρά.. Φαντάζομαι θα σου έδιναν και ψιλομακρινα πιάτα σωστά? Από ανάκρουση ζωηρουτσικα σωστά?
 
ηρθαν και τα δικα μου, ας τα ριξουμε φετος σε θηραμα και οχι πιατακια οπως περυσι
View attachment 32516
Από ότι είδα πέρυσι σε σένα Σπύρο είσαι ο πλέον ειδικός να τα αξιολογήσεις ειδικά στις τσίχλες , εγώ δεν το ψάχνω πολύ , σταθερή κανη *** γρήγορα φυσίγγια συγκεντρωτικά και όταν σημαδέψεις καλά μια χαρά πέφτουν , λίγο στις κοντινές παθαίνουν ζημιά
 
Από ότι είδα πέρυσι σε σένα Σπύρο είσαι ο πλέον ειδικός να τα αξιολογήσεις ειδικά στις τσίχλες , εγώ δεν το ψάχνω πολύ , σταθερή κανη *** γρήγορα φυσίγγια συγκεντρωτικά και όταν σημαδέψεις καλά μια χαρά πέφτουν , λίγο στις κοντινές παθαίνουν ζημιά
μακαρι να μπορουσα να ερθω και φετος Αλεξανδρουπολη για ενδελεχη δοκιμη των φυσιγγιων!
Κωστα ηταν πιο έντονα στην ανακρουση αλλα εβλεπες τη δυναμη πάνω στο πιατο και σου περνούσαν ολα. Οταν παρω την black edition σε καμια εβδομαδα να βρεθουμε σχιστο να ριξουμε
 
μακαρι να μπορουσα να ερθω και φετος Αλεξανδρουπολη για ενδελεχη δοκιμη των φυσιγγιων!
Κωστα ηταν πιο έντονα στην ανακρουση αλλα εβλεπες τη δυναμη πάνω στο πιατο και σου περνούσαν ολα. Οταν παρω την black edition σε καμια εβδομαδα να βρεθουμε σχιστο να ριξουμε
Αμέ λογικά θα εχουν έρθει και τα δικά μου μέχρι τότε. Με το καλό
 
Back
Top