To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Καλώς ήρθες Νάσο και να είσαι πάντα καλά !!!
 
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Καλώς όρισες Νάσο!
 
Καλησπέρα σε ολους σας ! ονομάζομαι Μανώλης , οι φίλοι με φωνάζουν Μάνο ,όχι τίποτα αλλο , ειναι πιο εύκολο να φωνάξεις Μαααανο πάνω στο βουνό, παρα Μανωωωωλη ή ακομα χειρότερα Εμμανουηλ ! Είμαι απο Χίο και κυνηγάω περισσότερο την πέρδικα ( αν και τα τελευταια χρονια εχω παραπανίσια κιλα , η τρελα μου για αυτο το πουλί με κανει ορισμένες φορές να κατεβαίνω στις 2 και στις 3 το μεσημέρι απο το βουνο ακόμα και το Σεπτέμβρη που έχουμε ακομα πολυ ζεστή ) , το τρυγόνι λογο του ξημερώματος της εναρ ξης που ολοι αγαπήσαμε απο πιτσιρίκια και την τσίχλα στα περάσματα του Οκτώβρη ..ε γιατι μας αρέσει καμιά φορά να ξεφυσιγγονουμε ! εχω στην κατοχή μου μια browning 2000 και ενα verney carron sagittaire το οποίο χωρίς καμια ρύθμιση έκατσε στον ώμο μου λες και ηταν γραφτό για εμενα ! ελπίζω να μην σας κούρασα γιατί έρχονται ερωτήσεις !!
καλη κυνηγετική χρονιά να έχουμε με υγεία και ας ελπίσουμε να μην μας ξανακλείσουν μέσα !
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι ο Γιώργος απο Κρήτη. Ξεκίνησα το κυνήγι πριν απο 4 χρόνια με τσίχλα και απο πέρυσι κυνηγάω και λαγό με Ελληνικό ιχνηλάτη. Θελω να ασχοληθώ και με άλλα κυνήγια όπως τη πέρδικα, αλλά και εκτός Κρήτης για αγριόχοιρο.
Εύχομαι καλή σεζόν σε όλους!
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Καλωσηρθατε στην παρέα μας Μάνο, Γιώργο και Νασο! Καλη διαμονή και καλα ποσταρισματα.
 
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Καλώς ήρθες Νάσος!!!
 
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Καλώς ήρθες Νασο!
 
Καλησπέρα είμαι ο Νάσος και είμαι καλά!!!!
Χάρηκα που σας βρήκα και μένω στο χωριό της χοληστερίνης των Μεσογείων τα Καλύβια. Το κυνήγι μου είναι με σκυλιά Φέρμας setter.
Καλή έναρξη να έχουμε αύριο με το καλό!!!!
Νάσο καλώς ήλθες κ καλή διαμονή.
 
Καλησπερα σας είμαι ο Γιάννης είμαι από την Καβάλα και το κυνήγι μου ειναι Τσίχλα , φάσσα/ τρυγόνι και παππια!! Καλή κυνηγετική σεζόν εύχομαι σε όλους με υγεια!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη, καλή διαμονή και κυνηγετική χρονιά !
 
Καλησπερα σας είμαι ο Γιάννης είμαι από την Καβάλα και το κυνήγι μου ειναι Τσίχλα , φάσσα/ τρυγόνι και παππια!! Καλή κυνηγετική σεζόν εύχομαι σε όλους με υγεια!!!
Καλώς ήρθες Γιάννη καλή διαμονή!!
 
Καλησπερα σας είμαι ο Γιάννης είμαι από την Καβάλα και το κυνήγι μου ειναι Τσίχλα , φάσσα/ τρυγόνι και παππια!! Καλή κυνηγετική σεζόν εύχομαι σε όλους με υγεια!!!
Καλωσηρθες Γιάννη! Καλά ποσταρισματα. Γράψε αν θες για τα όπλα που έχεις ή τυχον σκυλιά εδώ η στα σχετικά threads.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top