Browning Team

Καλημερα και καλο σκ σε ολο το team... Σημερα πηγα σχιστο και εριξα με φουλ και εχτρα φουλ τα εργοστασιακα 3 πουλες και ηταν σκετη απολαυση τα πιατα σπαγανε παντου εριξα και μια γρηγορη στον πινακα αλλα με τετοιες θερμοκρασιεσ δεν νομιζω οτι μπορω να εχω μετρο συγκρισης... Παρα την ζεστη και τον ιδρωτα ηταν οι καλυτερες 3 πουλες τις ζωης μου !!!.big smile.
 
Καλημερα και καλο σκ σε ολο το team... Σημερα πηγα σχιστο και εριξα με φουλ και εχτρα φουλ τα εργοστασιακα 3 πουλες και ηταν σκετη απολαυση τα πιατα σπαγανε παντου εριξα και μια γρηγορη στον πινακα αλλα με τετοιες θερμοκρασιεσ δεν νομιζω οτι μπορω να εχω μετρο συγκρισης... Παρα την ζεστη και τον ιδρωτα ηταν οι καλυτερες 3 πουλες τις ζωης μου !!!.big smile.
Οταν εχεις τετιο εργαλειο και σου ανεβαζει τη ψυχολογια ετσι ειναι λιωστο
 
Καλημερα και καλο σκ σε ολο το team... Σημερα πηγα σχιστο και εριξα με φουλ και εχτρα φουλ τα εργοστασιακα 3 πουλες και ηταν σκετη απολαυση τα πιατα σπαγανε παντου εριξα και μια γρηγορη στον πινακα αλλα με τετοιες θερμοκρασιεσ δεν νομιζω οτι μπορω να εχω μετρο συγκρισης... Παρα την ζεστη και τον ιδρωτα ηταν οι καλυτερες 3 πουλες τις ζωης μου !!!.big smile.
Καλορίζικο και από εμένα. Να το χαρείς όσο μπορείς. Μία ερώτηση μόνο...έχει την ρίγα με το κανάλι στην μέση;;; εάν ναι βάλε μια φωτό....γιατί έχω ΤΡΕΛΑ με τις ρίγες αυτές...εάν όχι και πάλι πολύ ωραίο όπλο..
 
Καλορίζικο και από εμένα. Να το χαρείς όσο μπορείς. Μία ερώτηση μόνο...έχει την ρίγα με το κανάλι στην μέση;;; εάν ναι βάλε μια φωτό....γιατί έχω ΤΡΕΛΑ με τις ρίγες αυτές...εάν όχι και πάλι πολύ ωραίο όπλο..
 

Attachments

  • IMG_20210626_135000.jpg
    IMG_20210626_135000.jpg
    120,5 KB · Προβολές: 91
  • IMG_20210626_134945.jpg
    IMG_20210626_134945.jpg
    79,5 KB · Προβολές: 92
Καλορίζικο και από εμένα. Να το χαρείς όσο μπορείς. Μία ερώτηση μόνο...έχει την ρίγα με το κανάλι στην μέση;;; εάν ναι βάλε μια φωτό....γιατί έχω ΤΡΕΛΑ με τις ρίγες αυτές...εάν όχι και πάλι πολύ ωραίο όπλο..
Ευχαριστω πολυ ;)
 
Καλημερα και καλο σκ σε ολο το team... Σημερα πηγα σχιστο και εριξα με φουλ και εχτρα φουλ τα εργοστασιακα 3 πουλες και ηταν σκετη απολαυση τα πιατα σπαγανε παντου εριξα και μια γρηγορη στον πινακα αλλα με τετοιες θερμοκρασιεσ δεν νομιζω οτι μπορω να εχω μετρο συγκρισης... Παρα την ζεστη και τον ιδρωτα ηταν οι καλυτερες 3 πουλες τις ζωης μου !!!.big smile.
Πάντα ζεστές κάνες !
 
Οποιο παλικαρι θελει να δοκιμασει να ριξει με prosport η θελει να δει.πως ειναι για να αγορασει ευχαριστως να του το δωσω στο σχιστο που παω συνηθος να κανει τις δοκιμες του ...γιατι εμενα κατι μαγκες με prosport οταν τους ρωταγα για το οπλο τι και πως μου λεγανε με 3800 περνεις ενα και δοκιμαζεις
 
Οποιο παλικαρι θελει να δοκιμασει να ριξει με prosport η θελει να δει.πως ειναι για να αγορασει ευχαριστως να του το δωσω στο σχιστο που παω συνηθος να κανει τις δοκιμες του ...γιατι εμενα κατι μαγκες με prosport οταν τους ρωταγα για το οπλο τι και πως μου λεγανε με 3800 περνεις ενα και δοκιμαζεις
Άρχοντας. Μπράβο βρε φίλε.

Και εμένα μου έχει συμβεί με κάτι τύπους που όταν τους ζήτησα να κρατήσω απλά λίγο το όπλο τους νόμιζαν ότι τους ζήτησα την σούφρα.
 
Οποιο παλικαρι θελει να δοκιμασει να ριξει με prosport η θελει να δει.πως ειναι για να αγορασει ευχαριστως να του το δωσω στο σχιστο που παω συνηθος να κανει τις δοκιμες του ...γιατι εμενα κατι μαγκες με prosport οταν τους ρωταγα για το οπλο τι και πως μου λεγανε με 3800 περνεις ενα και δοκιμαζεις
Σε αυτή τη ζωή συναντάς τους πάντες και ειδικά επάνω στα συγκεκριμένα σπορ βλέπεις χαρακτήρες έτσι μαθαίνεις ποιούς να γραφεις στα αρχ σου και ποιοί ειναι οι σωστοί .Όποιος νομίζει ότι επειδή έχει κάτι το υλικο αγαθό ότι κάτι ειναι δεν αξίζει ούτε φτυσιμο αδερφέ.Το καλύτερο πράγμα που μπορεί να κάνει ο κάθε ενας είναι να παραμένει άνθρωπος με αξίες οχι άνθρωπος της αξιας .Να ευχαριστηθείς το όπλο σου και να συνεχίσεις να σκέφτεσαι έτσι .Το αυτοκινητο που οδηγαμε και το όπλο που κρατάμε δε λέει τίποτα .
 
Άρχοντας. Μπράβο βρε φίλε.

Και εμένα μου έχει συμβεί με κάτι τύπους που όταν τους ζήτησα να κρατήσω απλά λίγο το όπλο τους νόμιζαν ότι τους ζήτησα την σούφρα.
Ο καθενας κανει οτι γουσταρει γιατι αυτος πληρωνει αυτος αποφασιζει.. αλλα καλυτερα να πεις αδερφε φοβαμαι να το δωσω το οπλο η το καθε τι μην μου το γρατσουνισεις 'λεμε τωρα' παρα να το παιζεις ειρωνια... Και κατι τελευταιο γιατι το πηγα αλλου και συγνωμη οταν ξεκινησα να ασχολουμε με σκοποβολη πηγαινα μονο στη μαλακασα τοτε δεν χρειαζοταν ταυτοτητα σκοπευτη . Ετυχε να ριχνω με ενα κυριο ο οποιος εριχνε με ενα μερκελ... Ψιλοφοβομουν να τον πολυκοιταζω γιατι ηταν σοβαρος και αγριοφερνε λιγο .λεω καλα ψωναρα ο τυπος καβαλημενος τερμα...τελειωνουμε παμε στο κιοσκι στριβω τσιγαρο και μου λεει μην ξανασικωσεις το κεφαλι σου οταν πας να πατησεις.. κοκαλο εγω χααχαχα λεω τι λεει ο μαλακ@ς ....του λεω εκανα βλακεια ε? Οσες φορεσ σηκωσες μου λεει ηταν χαμενο πιατο σε εβλεπα .. ευχαριστω πολυ του κανω θα προσπαθησω να το διορθωσω ... Δοκιμαζα κατι τσοκ στον πινακα μετα .. ερχεται.με.ενα holland και μου λεει ριξε με αυτο χωρις να κατεβασεις το κεφαλι σου του λεω δεν εχω αλλη πουλα...εχω εγω κανει.. να μην σας τα πολυλογο εγω δεν ηξερα τι οπλο κραταγα ...και ποσο κοστιζε αλλα δεν ηξερα να κραταω και κανενα οπλο σωστα τοτε αλλα καποιον δεν το ενοιαξε αυτο απλα ηθελε να κανει το καλο
 
Σε αυτή τη ζωή συναντάς τους πάντες και ειδικά επάνω στα συγκεκριμένα σπορ βλέπεις χαρακτήρες έτσι μαθαίνεις ποιούς να γραφεις στα αρχ σου και ποιοί ειναι οι σωστοί .Όποιος νομίζει ότι επειδή έχει κάτι το υλικο αγαθό ότι κάτι ειναι δεν αξίζει ούτε φτυσιμο αδερφέ.Το καλύτερο πράγμα που μπορεί να κάνει ο κάθε ενας είναι να παραμένει άνθρωπος με αξίες οχι άνθρωπος της αξιας .Να ευχαριστηθείς το όπλο σου και να συνεχίσεις να σκέφτεσαι έτσι .Το αυτοκινητο που οδηγαμε και το όπλο που κρατάμε δε λέει τίποτα .
Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια .. αυτο που ξερω ειναι οτι αν και ειμαι νεος στην ηλικα τπτ δεν ειναι για παντα και αν μπορεις να κανεις ενα καλο καντο για σενα πρωτα. Η χαρα δεν εχει τιμη
 
Back
Top