GPS Σκύλων

Έχει δοκιμάσει κανένας. Α αναβαθμίσει αμερικανικό χωρίς να κλειδώσει?

Ίσως με αμερικανική ip
Υπαρχει τροπος για να μην κλειδωσει το αμερικανικο αλλα απαιτει χακαρισμα του λογισμικου..Με σκετη αναβαθμιση ετσι απλα θα κλειδωσει το μηχανημα λογω συχνοτητας.
 
Καλησπέρα στην παρέα λοιπόν θέλω να αλλάξω GPS έχω το garmin 320 και θέλω να το δώσω για να πάρω το Α50 ή Α100 για το Α50 ξέρω είναι καλό όποιον ρώτησα δεν έχω γνώμη για το Α100 το έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του τα υπερ και τα κατά του??
 
Καλησπέρα στην παρέα λοιπόν θέλω να αλλάξω GPS έχω το garmin 320 και θέλω να το δώσω για να πάρω το Α50 ή Α100 για το Α50 ξέρω είναι καλό όποιον ρώτησα δεν έχω γνώμη για το Α100 το έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του τα υπερ και τα κατά του??
Το έχω πολλά χρόνια το α100.πολυ ευχαριστημένος και το ρεύμα του εξαιρετικό εάν πάρεις κολλαρα ττ15.επαναφορτιζομενο κ εύχρηστο. Κατά τη γνώμη μου καλο θα είναι να μην φορτώνεται με έξτρα χάρτες και συνεχείς αναβαθμίσεις.το έχουν πολλοί φίλοι μου .απο σήμα παρόμοιο με το 320.
Η αλήθεια είναι ότι Τα έχω δει όλα στο βουνό (220.320.ά100 κ bs planet.) εκτός το α50.ελπιζω να βοηθησα..
 
Καλησπέρα στην παρέα λοιπόν θέλω να αλλάξω GPS έχω το garmin 320 και θέλω να το δώσω για να πάρω το Α50 ή Α100 για το Α50 ξέρω είναι καλό όποιον ρώτησα δεν έχω γνώμη για το Α100 το έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του τα υπερ και τα κατά του??
Αν δε θες ρεύμα πάρε το Α50
Τα χα και τα 3 έδωσα το 100 και ξαναπήρα καινούργιο Α50 δε ξέρω αν έτυχε σε μένα πάντως το Α100 ήταν μπουρδελο έχανε τ σήμα συνέχεια και μ δείχνε Αλλά νταλων
 
Καλησπέρα στην παρέα λοιπόν θέλω να αλλάξω GPS έχω το garmin 320 και θέλω να το δώσω για να πάρω το Α50 ή Α100 για το Α50 ξέρω είναι καλό όποιον ρώτησα δεν έχω γνώμη για το Α100 το έχει κάποιος να μου πει την γνώμη του τα υπερ και τα κατά του??
Μια χαρά είναι το 320. Γιατί θες να το αλλάξεις;

Στο Α100 να προσέχεις την οθόνη.
Πολλές σπασμένες.
Επίσης ασυνήθιστα πολλά προβλήματα.
 
Μια χαρά είναι το 320. Γιατί θες να το αλλάξεις;

Στο Α100 να προσέχεις την οθόνη.
Πολλές σπασμένες.
Επίσης ασυνήθιστα πολλά προβλήματα.
Θέλω να το αλλάξω δεν ξέρω πως μου καρφώθηκε έτσι για κάτι ποιο καινούργιο....Γτ τόσο ευαισθισια έχει η οθόνη και σπάει και έχει 800 ευρω
 
Θέλω να το αλλάξω δεν ξέρω πως μου καρφώθηκε έτσι για κάτι ποιο καινούργιο....Γτ τόσο ευαισθισια έχει η οθόνη και σπάει και έχει 800 ευρω
Ναι .. προστατευτικό οθόνης απαραίτητα.
Το 200 την μπαταρία την πάει αμάσητη.
Έτσι ακούω από τα παιδιά που τους περνάω χάρτες.
 
Άνετα το 200 2 επταωρα με την οθόνη πάντα ανοικτή. Πιστεύω δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω...
Tα specs δίνουν 15-20 ώρες.
Η φωτεινότητα της οθόνης παίζει μεγάλο ρόλο.
Το έχεις στο μέγιστο;
Ίσως το έχουν αυτοί.

Δεν έχω το a200 απλά 2 άτομα παραπονέθηκαν.
 
Tα specs δίνουν 15-20 ώρες.
Η φωτεινότητα της οθόνης παίζει μεγάλο ρόλο.
Το έχεις στο μέγιστο;
Ίσως το έχουν αυτοί.

Δεν έχω το a200 απλά 2 άτομα παραπονέθηκαν.
2*7=14...Εντός specs. Με την φωτεινότητα της οθόνης χαμηλά. Πιστεύω βγάζει και τρίτο κυνήγι. Αν ανεβάσεις φωτεινότητα τότε ναι στραγγίζει σχετικά γρήγορα.
 
Back
Top