Αγορές μέσω Internet

Καλησπερα, εχει δοκιμασει κανεις το παρακατω σκουφο; Η αμφιβολια μου ειναι για το αν θα βλεπεις οπως με τον απλο σκουφο ή αν θα εχεις περιορισμενη περιφερειακη οραση.
Κωστα νομιζω οτι θα σου κόβει οπτικό πεδίο. Το εχω δει και με προβλημάτισε. Σε πολύ κρύο στον Εβρο ,εχω προτιμίσει να φορεσω δυο για να εφαπτονται στο κεφάλι. Ενα full face και από πάνω και σκούφο
 
Καλησπερα, εχει δοκιμασει κανεις το παρακατω σκουφο; Η αμφιβολια μου ειναι για το αν θα βλεπεις οπως με τον απλο σκουφο ή αν θα εχεις περιορισμενη περιφερειακη οραση.
Δεν ξέρω αν θα βλέπεις, αλλά σίγουρα δεν θα κρυώνεις.
 
Κωστα νομιζω οτι θα σου κόβει οπτικό πεδίο. Το εχω δει και με προβλημάτισε. Σε πολύ κρύο στον Εβρο ,εχω προτιμίσει να φορεσω δυο για να εφαπτονται στο κεφάλι. Ενα full face και από πάνω και σκούφο
Η λεγόμενη μέθοδος κρεμμύδι
 
Καλησπερα, εχει δοκιμασει κανεις το παρακατω σκουφο; Η αμφιβολια μου ειναι για το αν θα βλεπεις οπως με τον απλο σκουφο ή αν θα εχεις περιορισμενη περιφερειακη οραση.
Πάρε ένα σκούφο full face και θα είσαι κομπλέ!
 
Εβλεπα στο γνωστο alibaba, κυνηγετικα γιλεκα...
Καποια τα εχει min order 100/500, κ.τ.λ, αλλα και καποια Min order 10?
https://www.alibaba.com/product-det...offerlist.normal_offer.d_title.db6878b5syaaiK
https://www.alibaba.com/product-det...hable-hunting-Lightweight-Clay_157579982.html
Αραγε. εαν αληθευει, δεν μαζευομαστε 10 νοματαίοι, να παραγειλουμε? .think.
Ισχύουν αυτά που γράφει απλά το κάνει για να πουλάει χοντρική. Αλλά αν ψάξεις συνήθως βρίσκεις όλα τα προϊόντα και λιανική λίγο πιο ακριβά.
 
Από ότι διαβάζω, πολύ απάτη πέφτει :oops: άσε τότε.....Δεν θα πάρουμε ;)
Έλεγα μπας και βρούμε καμία άκρη, αλλά δεν το βλέπω...
Μάλλον έχεις δίκιο... Εκτός και αν δέχονται PayPal.
Eντύπωση μου κάνει επίσης οτι δείχνει μόνο μία φωτογραφία και πιό κάτω στο Detailed Images έχει φωτό γιλέκου Browning! .think.
 
Μάλλον έχεις δίκιο... Εκτός και αν δέχονται PayPal.
Eντύπωση μου κάνει επίσης οτι δείχνει μόνο μία φωτογραφία και πιό κάτω στο Detailed Images έχει φωτό γιλέκου Browning! .think.
Μάλλον δεν θα βγάλουμε άκρη.Ασε που μπορείς να βλέπεις το συγκεκριμένο γιλέκο, και να σου βάλουν...άλλο .sarcastic.
Άσε δεν θα...πάρουμε...
Ευχαριστω και για το link ενημέρωσης :)
 
Το alibaba και το συγκεκριμένο προϊόν μπορείς να το πληρώσεις με PayPal οποτε οικονομικά είναι καλυμμένος κάποιος. Τωρα αν έρθει και από πορτοκαλί large βγει πράσινο small είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Στο aliexpress δεν παίζουν αυτά πάντως.
 
Στο aliexpress δεν παίζουν αυτά πάντως.
Εντάξει και το aliexpress δεν είναι και 100% αξιόπιστο...
Παρήγγειλα στις 3 του Μάρτη μια φυσιγγιοθήκη και ήρθε σήμερα, 70+ μέρες μετά, το παρακάτω αντικείμενο, το οποίο σπάμε με την γυναίκα μου το κεφάλι μας απ' το πρωί για το τι είναι και ποια η χρησιμότητά του.

Τώρα μένει να δω και ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για όταν έρχεται λάθος αντικείμενο. Μια ταλαιπωρία την διακρίνω, που δε συνάδει με το κόστος του προϊόντος που παρήγγειλα ...

IMG_3020.jpeg

IMG_3022.jpeg

IMG_3021.jpeg
 
Εντάξει και το aliexpress δεν είναι και 100% αξιόπιστο...
Παρήγγειλα στις 3 του Μάρτη μια φυσιγγιοθήκη και ήρθε σήμερα, 70+ μέρες μετά, το παρακάτω αντικείμενο, το οποίο σπάμε με την γυναίκα μου το κεφάλι μας απ' το πρωί για το τι είναι και ποια η χρησιμότητά του.

Τώρα μένει να δω και ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για όταν έρχεται λάθος αντικείμενο. Μια ταλαιπωρία την διακρίνω, που δε συνάδει με το κόστος του προϊόντος που παρήγγειλα ...

View attachment 27003

View attachment 27002

View attachment 27004
Ποιοτικό φενεται παντως .big smile. επικοινωνησε με τον πωλητη, βαλτου την φωτο, και ισως δεν χρειασθει να το στειλεις, απλα να σου βαλει πισω τα χρηματα...
 
Το alibaba και το συγκεκριμένο προϊόν μπορείς να το πληρώσεις με PayPal οποτε οικονομικά είναι καλυμμένος κάποιος. Τωρα αν έρθει και από πορτοκαλί large βγει πράσινο small είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Στο aliexpress δεν παίζουν αυτά πάντως.
Βασίλη το βρήκες στο Aliexpress?
 
Εντάξει και το aliexpress δεν είναι και 100% αξιόπιστο...
Παρήγγειλα στις 3 του Μάρτη μια φυσιγγιοθήκη και ήρθε σήμερα, 70+ μέρες μετά, το παρακάτω αντικείμενο, το οποίο σπάμε με την γυναίκα μου το κεφάλι μας απ' το πρωί για το τι είναι και ποια η χρησιμότητά του.

Τώρα μένει να δω και ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για όταν έρχεται λάθος αντικείμενο. Μια ταλαιπωρία την διακρίνω, που δε συνάδει με το κόστος του προϊόντος που παρήγγειλα ...

View attachment 27003

View attachment 27002

View attachment 27004

Στοχος σφεντονας ειναι!!
 
Back
Top