Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Συνάδελφοι μόλις έγραψα στην διαβούλευση οι περισσότεροι είναι κατά βέβαια αλλά πρέπει να μπουν και οι κυνηγοί στο παιχνίδι να γράψουμε και τα δικά μας μας έχουν πάρει φαλάγγι οι ψευτοοικολογοι παιδιά οποίος θέλει ας μπει και να γράψει κάτι καλό για εμάς είναι είτε έχει σκύλο είτε όχι περιμένω να εγκριθεί αυτό που έγραψα για να δω αντιδράσεις.
 
με λίγο που κοίταξα οι περισσότεροι φωνάζουν τη στείρωση και τους κανόνες αναπαραγωγής,
το ότι ο καθένας γράφει τις αντιρρήσεις του σε λαθος άρθρα ας το αφήσουμε ασχολίαστο αλλά ετσι σοβαρά δεν παίρνει κανείς.
Δείχνει να βολεύει τους επαγγελματίες, όποτε κανενας λόγος ανησυχίας… θα περάσει….
με το συναίσθημα δεν θα αλλαξει καμία προαποφασισμενη γραμμή. Μόνο με επιστημονικά τεκμηριωμένες απόψεις. Εδώ να δω οι σύμβουλοι των κυνηγων τι έχουν να πουν… αυτό που οι δήθεν φιλόζωοι θέλουν με το στανιό όλα τα αδεσποτα μπάσταρδα να βρουν ιδιοκτήτη είναι που με εξοργίζει. Ίσως εγω να μην είμαι τελικά τόσο φιλοζωος.
πριν από κάμποσες μέρες μίλησα στο τηλέφωνο με μερικούς που είχαν γένες για να παρω ένα κουτάβι. Όλοι μου τα προωθουσαν με αναφορά στα «αίματα» και άναβαν τα δικα μου αίματα… Εγω πάντα είχα σκυλο, πάντα θα έχω, ποτέ δεν είχα χαρτιά καθαροαιμιας αλλά όλα τα σκυλιά μου είχαν 90% + χαρακτηρηστικά μιας φυλής και ποτέ δεν έκανα γεννά. τελος πάντων, όσοι γράψετε γραψτε με επιχειρήματα και αποδείξεις.
 
με το συναίσθημα δεν θα αλλαξει καμία προαποφασισμενη γραμμή. Μόνο με επιστημονικά τεκμηριωμένες απόψεις
Και για το κόψιμο της ουράς τεκμηριωμένη ήταν η άποψη για το πως και για το πότε κόβεται αλλά μια χαρά πέρασε γιατί όπως γράφεις ήταν προαποφασισμενη γραμμή με ότι αυτό συνεπάγεται
 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

Το αγριογουρουνο τι θυραματα τροι .drunk. ...αυτη επρεπε να ειναι μεσα απο καιρο.....τραγηκα πραγματα
 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

Τί άλλο θα ακούσουμε!!
 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

Που ειναι κ.σ.ε...που ειναι τα μεγαλα κεφαλια
 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

Ρε μάγκες , πρώτον πως είναι έτσι αυτή η πανασχημη και πανηλιθια σαλουφα? Δεύτερον που είναι ο καραφλοκορακας και ο μουσατος Νεοδημοκράτης να της απαντησουν? Έχει βγει ο κάθε άσχετος πανιβλακας και πασάρει την άγνοια και την ασχετοσύνη του στον κόσμο και αντίλογος δεν υπάρχει πουθενα. Αυτή η πατσαβούρα που αυτοπροσδιορίζεται ως φιλοζωη και εκφέρει και αποψη δημοσίως δεν ξέρει καν τι τρώει ο αγριοχοιρος. Μιλάμε για τεράστια γνώση όσον αφορά τα ζωα. Δυστυχώς η μεγάλη πλειοψηφία αυτών που την άκουσαν την πίστεψαν κιολας.
 
Ρε μάγκες , πρώτον πως είναι έτσι αυτή η πανασχημη και πανηλιθια σαλουφα? Δεύτερον που είναι ο καραφλοκορακας και ο μουσατος Νεοδημοκράτης να της απαντησουν? Έχει βγει ο κάθε άσχετος πανιβλακας και πασάρει την άγνοια και την ασχετοσύνη του στον κόσμο και αντίλογος δεν υπάρχει πουθενα. Αυτή η πατσαβούρα που αυτοπροσδιορίζεται ως φιλοζωη και εκφέρει και αποψη δημοσίως δεν ξέρει καν τι τρώει ο αγριοχοιρος. Μιλάμε για τεράστια γνώση όσον αφορά τα ζωα. Δυστυχώς η μεγάλη πλειοψηφία αυτών που την άκουσαν την πίστεψαν κιολας.
Καλημέρα Δημήτρη αφού δεν υπάρχει αντίλογος και φυσικά θα μασήσουν ότι τους δώσουν παιδιά ξεχάστε όσα ξέρατε για το κυνήγι, σκυλιά και ψάρεμα με όλους αυτούς τούς ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ.
 
Ο γνωστός σαλιαρης δημοσιογράφος με τη σαλιάρα μας εξηγούν το φαινομενο Αυτη ειναι η κατάντια μας αφου καταφέρνουν και μας γλεντάνε. Και φυσικά για ολο αυτο ειναι υπεύθυνοι αυτοί που τάχα μας εκπροσωπούν "επάξια" τοσα χρόνια.

Θερμή παράκληση προς όλους τους συναδέλφους
Μην σκοτώνεται τα βελανια και δεν έχουν τα γουρούνια να φάνε αναγκάζονται και κατεβαίνουν στις πόλεις για βρόμικο .hair.
 
Η ΚΣΕ δεν είναι δια πασα νόσο και μαλακία
Η ΚΣΕ φιλε μου ακριβώς για αυτούς τους πανιβλακες έπρεπε να έχει ανθρώπους και να βγαίνουν και να τους αντιμετωπίζουν με επιστημονικά στοιχεια. Μπορεί εσύ και εγω να γελάμε με την παπαρια που πέταξε η αυτή η διοπτροφορος βδέλλα αλλά το 90% απο αυτόυς που την άκουσαν την πίστεψαν κιολας γιατί ποτέ δεν θα ακούσουν τον αντίλογο που θα λέει την αληθεια. Και στο κάτω κάτω αυτοί μας κάνουν ζημία και οι Καραφλομουσατοι έπρεπε να τους χτυπάνε χωρίς έλεος. Αλλά έχουν μάλλον δουλειά στο Καραουλι και προσπαθούν να κάνουν τον Μπουμπουκο να δηλώσει ξανά ότι δεν θα μας κόψουν το κυνηγι. Πλησιάζει ο Αύγουστος βλεπεις......
 
Όταν βλέπω θεία που κολλάει τελευταία ένσημα γκόμενας με ναζιαρικη φωνή διακεκομμένη,μου έρχεται μπλακαουτ.
Ότι τα γουρούνια και τα κοτσύφια που έχουν μπει στις πόλεις είναι σαρκοφάγα το ξέρουμε δεν είναι καινούργιο.Προχθες είχα μπροστά μου 6 φασσες στον Γρηγόρη που πήραν ζαμπονοτυροπιτες και πιροσκί κόβοντας επιταγή για Οκτώβρη.
 
Last edited:
Όταν βλέπω θεία που κολλάει τελευταία ένσημα γκόμενας με ναζιαρικη φωνή διακεκομμένη,μου έρχεται μπλακαουτ.
Ότι τα γουρούνια και τα κοτσύφια που έχουν μπει στις πόλεις είναι σαρκοφάγα το ξέρουμε δεν είναι καινούργιο.Προχθες είχα μπροστά μου 6 φασσες στον Γρηγόρη που πήραν ζαμπονοτυροπιτες και πιροσκί.
Και εγω ειδα αγριογουρουνα να τρονε παστιτσαδα κοκκορα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top