To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Πατριδα καλως ηρθες καλη διαμονη .welcome.
 
Καλημέρα, Άρης απο Περιστέρι με μια Derya MK12, καλώς σας βρήκα!
Καλωσηρθες Άρη στην παρέα μας με το tactical ντουφεκι σου!
Καλησπέρα σας ομάδα,
Ονομάζομαι Απόστολος και είμαι απο καρδίτσα. Σαν νέος κυνήγος αποφάσισα κ' εγώ φέτος να πάρω την πρώτη μου καραμπίνα
η οποία είναι η baikal mp-155. Η γνώση που έχω για το συγκεκριμένο "άθλημα" είναι σχετικά σε άριστο βαθμό. Είναι χαρά μου να διαβάζω γνώμες επίσης να μαθαίνω για διάφορα περι κυνηγιού, το κυνήγι για εμένα προσωπικά είναι τρόπος ζωής το οποίο και σέβομαι διότι κρατάει απο τα χρόνια των προγόνων μας.


.shake hands.
Καλωσηρθες Αποστόλη με το ρωσικό τανκ!
 
Καλησπέρα σας. Είμαι ο Γιώργος μένω στην Αγία Μαρίνα Κορωπίου είμαι 38 χρόνων. Κάνω συχνές εξορμήσεις με το σκυλάκι μου (αρσενικό επανιελ) στα κοντινα μέρη μου κυρίως για ορτύκι και μετά τσίχλα. Συνήθως κυνηγάω με δίκανο 828U.
Καλωσηρθες Γιωργο! Καλή διαμονή!
 
Καλο μεσημερι,Δημητρης απο Χιο 39 ετων κυνηγω κυριως περδικα,μπεκατσα με μια franchi 612 και συντροφια 1 Ποιντερ και ενα Σεττερ
Καλωσηρθες Δημήτρη με το τελευταίο ίσως μοντελο που ενσωματώνει το μεγαλείο της franchi στις ντουφεκιες.
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλωσηρθατε κ. Νίκο! Αντε να αυξανόμαστε οι Αρκάδες!
 
Χαιρετιζω την παρεα ονομαζομαι Νικος Μαλεβιτης κατωγη απο Δημητσανα διαμενω Αθηνα κυνηγω περδικα μπεκατσα μονο παθιασμενα μπορω να πω ειμαι 60 ετων και ευχαριστω πολυ.
Καλως όρισες Νικόλα.... Από την όμορφη Αρκαδία!!
Είσαι γόνος των μπαρουτοκατασκευαστων;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top