Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας ... Τροχαίο ατύχημα είχα σήμερα, το απόγευμα που γυρνούσα από τη δουλειά. Μέσα στην πόλη, στην πλατεία δικαστηρίων. Στο ίδιο ακριβώς σημείο, και με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, όπως και τον Αύγουστο του 2016 που είχα τρακάρει με έναν Ιταλό !!! Πάλι παραβίαση του stop από το άλλο αυτοκίνητο (ένα πεζώ 107 που το οδηγούσε μια γυναίκα) κι έπεσα πάνω του !!! Προφυλακτήρας, καπώ, μπροστινά φτερά, γίνανε κ@λος, έσπασε το ψυγείο και χυθήκανε τα υγρά στο δρόμο, και δεν ξέρω και τι άλλο ... Ευτυχώς δεν είχαμε τραυματισμούς ... Τουλάχιστον παραδέχτηκε ότι έφταιγε, και ζητούσε συγνώμη ... τι να πεις !!! Έτυχε και να είμαστε γνωστοί με τον άντρα της, από τον κυνηγ. σύλλογο και το σκοπευτήριο ... Να δούμε τώρα τι θα κάνουν οι ασφαλιστικές μας, ελπίζω να πάει ομαλά το πράμα. Το θέμα είναι ότι μένω χωρίς αμάξι ποιος ξέρει για πόσο καιρό ... Από βδομάδα πρέπει να φέρω το αγροτικό από το χωριό ... :(:(:(:(:(
Υπομονη φιλε! Αφου εισαι καλα ...τα σιδερα θα φτιαχτουν.....εμενα προχθες μια κυρια επεσε πανω στο αμαξι και πηρε μαζι τον προφυλακτηρα.....παλι καλα ηταν καλη κυρια και δεν ειχαμε προβληματα....μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτα!
 
Εδώ και δύο μέρες έχει εξαφανιστεί η ιστοσελίδα του Καλκαντζάκου www.kalkantzakos.com. Εχω μόνο εγω αυτό το πρόβλημα ή είναι γενικό;
Μιλησα με Καλκαντζακο,εχουν προβλημα με τον server στο εξωτερικο μου ειπε.
Προσπαθουν να αποκαταστησουν τη βλαβη το συντομοτερο!
 
Δεν υπάρχει κυνηγός που να μην το έχει ακουστά........

Η έστω να μην το χρησιμοποιησε μια φορά στην κυνηγετική του καριερα..........

Την καλησπερα μου σε όλους.........


View attachment 24257
Το καλυτερο φυσιγγι στα 36γρ που περασε!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top