Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα λεβεντες μετα απο χρονια μς επιασε η μεση σημερα δηπλοσα γαμο της κυλες....
Ηλία εχω και εγω συχνά πρόβλημα με την μέση. ...Το φάρμακο και στανιαρεις γρήγορα είναι αυτό. ..
20210311_201506.jpg
Μην κοιτάς ποιος το βγάζει έτσι. :D:D...τα παίρνω οπότε με πιάνει για δυο τρεις μέρες. ..
 
Καλησπέρα σάς. ....αν πήγαινα σε κάνα ψυχίατρο πριν μερικούς μήνες και του έλεγα ότι για να πάω για δουλειά παίρνω άδεια με ένα χαρτί που μου επιτρέπει να πάω. ....Το φαρμακάκι μου θα το τσιμπάγα στάνταρ. ..
Που να του ελεγες οτι στελνεις μηνυμα καπου για να παρεις καποτες
και σου απανταει με την ευχη μου,εχεις 2 ωρες και 2 km ακτινα!!
 
Ηλία εχω και εγω συχνά πρόβλημα με την μέση. ...Το φάρμακο και στανιαρεις γρήγορα είναι αυτό. ..
View attachment 24244
Μην κοιτάς ποιος το βγάζει έτσι. :D:D...τα παίρνω οπότε με πιάνει για δυο τρεις μέρες. ..
Xfon rapid παιρνο....εχει πολλα χρονια να με πιαση κανο και θαραπειες μονο φετος δεν εκανα ...για αυτο με γ@@##
 
Xfon rapid παιρνο....εχει πολλα χρονια να με πιαση κανο και θαραπειες μονο φετος δεν εκανα ...για αυτο με γ@@##
Άστα να πάνε. ...είναι φλεγμονές στους δίσκους από την καλοπέραση ..ευτυχώς μέχρι στιγμής διορθώνεται με θεραπεία. ..άμα γίνει κυλη θες χειρουργείο μετά.
 
Καλησπέρα σας ... Τροχαίο ατύχημα είχα σήμερα, το απόγευμα που γυρνούσα από τη δουλειά. Μέσα στην πόλη, στην πλατεία δικαστηρίων. Στο ίδιο ακριβώς σημείο, και με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, όπως και τον Αύγουστο του 2016 που είχα τρακάρει με έναν Ιταλό !!! Πάλι παραβίαση του stop από το άλλο αυτοκίνητο (ένα πεζώ 107 που το οδηγούσε μια γυναίκα) κι έπεσα πάνω του !!! Προφυλακτήρας, καπώ, μπροστινά φτερά, γίνανε κ@λος, έσπασε το ψυγείο και χυθήκανε τα υγρά στο δρόμο, και δεν ξέρω και τι άλλο ... Ευτυχώς δεν είχαμε τραυματισμούς ... Τουλάχιστον παραδέχτηκε ότι έφταιγε, και ζητούσε συγνώμη ... τι να πεις !!! Έτυχε και να είμαστε γνωστοί με τον άντρα της, από τον κυνηγ. σύλλογο και το σκοπευτήριο ... Να δούμε τώρα τι θα κάνουν οι ασφαλιστικές μας, ελπίζω να πάει ομαλά το πράμα. Το θέμα είναι ότι μένω χωρίς αμάξι ποιος ξέρει για πόσο καιρό ... Από βδομάδα πρέπει να φέρω το αγροτικό από το χωριό ... :(:(:(:(:(
 
Last edited:
Καλησπέρα σας ... Τροχαίο ατύχημα είχα σήμερα, το απόγευμα που γυρνούσα από τη δουλειά. Μέσα στην πόλη, στην πλατεία δικαστηρίων. Στο ίδιο ακριβώς σημείο, και με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, όπως και τον Αύγουστο του 2016 που είχα τρακάρει με έναν Ιταλό !!! Πάλι παραβίασ stop
Τι να πω ρε Στέλιο..
Μάλλον θα είναι καταραμένο το σημείο....
πως γίνεται να περνανε κάποιοι με στοπ(κ χωρις να έχουν πιει..σταγόνα) δεν μπορώ ουτε να το διανοηθώ..........
Αφου δεν χτυπήσει κανεις πάλι καλά.....
 
Καλησπέρα σας ... Τροχαίο ατύχημα είχα σήμερα, το απόγευμα που γυρνούσα από τη δουλειά. Μέσα στην πόλη, στην πλατεία δικαστηρίων. Στο ίδιο ακριβώς σημείο, και με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, όπως και τον Αύγουστο του 2016 που είχα τρακάρει με έναν Ιταλό !!! Πάλι παραβίαση του stop από το άλλο αυτοκίνητο (ένα πεζώ 107 που το οδηγούσε μια γυναίκα) κι έπεσα πάνω του !!! Προφυλακτήρας, καπώ, μπροστινά φτερά, γίνανε κ@λος, έσπασε το ψυγείο και χυθήκανε τα υγρά στο δρόμο, και δεν ξέρω και τι άλλο ... Ευτυχώς δεν είχαμε τραυματισμούς ... Τουλάχιστον παραδέχτηκε ότι έφταιγε, και ζητούσε συγνώμη ... τι να πεις !!! Έτυχε και να είμαστε γνωστοί με τον άντρα της, από τον κυνηγ. σύλλογο και το σκοπευτήριο ... Να δούμε τώρα τι θα κάνουν οι ασφαλιστικές μας, ελπίζω να πάει ομαλά το πράμα. Το θέμα είναι ότι μένω χωρίς αμάξι ποιος ξέρει για πόσο καιρό ... Από βδομάδα πρέπει να φέρω το αγροτικό από το χωριό ... :(:(:(:(:(
Οι άνθρωποι να είναι καλά και τα σίδερα γίνονται αλλά είναι και οι εποχές δύσκολες για αναποδιές
Αφού ευτυχώς δεν πάθατε τίποτα καλή υπομονή τώρα Στέλιο
 
Τροχαίο ατύχημα είχα σήμερα, το απόγευμα που γυρνούσα από τη δουλειά.
Ευχαριστο οτι εισαι καλα,τις λαμαρινες χεστες!
πως γίνεται να περνανε κάποιοι με στοπ(κ χωρις να έχουν πιει..σταγόνα) δεν μπορώ ουτε να το διανοηθώ.
Ελα να οδηγησεις Αθηνα και θα θυμηθεις τα νιατα σου στα λουνα παρκ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top