Μαγκάλια και Σούβλες

Πηρα χθες τηλ κατω τον ξαδελφο και του λεω τι εφτιαξες με εκεινο το αρνι που ειπαμε?
Μου λεει...Ξαδελφε εχω τοση δουλεια....Ακομα περπαταει το σκασμενο!! .sarcastic. .sarcastic.
Το Σαββατο ομως θα του την δωσω και στο στελνω.Για να δουμε,μαλλον θα εχει σουβλα.
Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση, δεν ήταν ανάγκη, αλλά δε θέλω να φανώ αγενής και θα δεχτώ να έρθω για την προβατίνα σου, περισσότερα σε πμ οδό αριθμό τηλ
 
Ελα ντε!Τον στελνω για Τσικνοπεμπτη εκει
δεν διαβαζουν γυναικες το φορουμ μου απανταει.sarcastic.
Σου ρίχνω γλέντι επί του τρολλ σου κι έχεις χαζεψει θείο απ' τις απανωτές!!!
Ένα σαλέπι, μια προβατίνα και δύο μασταρια της πλεύσης ο νους σου!!!!!
.yelling..bye.
 
Μου ελεγε ο αλλος σημερα στην δουλεια οτι εστειλε τον αδερφο του το πρωι στον ΑΒ
και πηρε τρια αρνια ολοκληρα γιατι τα εχει βαλει προσφορα γυρω στα 2,5 ευρω το κιλο ποιο φθηνα
θα τα τεμαχισουν και στην καταψυξη
Δεν ξερω δεν εχω ψωνισει ποτε κρεας απο σουπερμαρκετ αλλα βλεπω πολλους που ψωνιζουν
ειδικα απο Σκλαβενιτη και ΑΒ
 
Μου ελεγε ο αλλος σημερα στην δουλεια οτι εστειλε τον αδερφο του το πρωι στον ΑΒ
και πηρε τρια αρνια ολοκληρα γιατι τα εχει βαλει προσφορα γυρω στα 2,5 ευρω το κιλο ποιο φθηνα
θα τα τεμαχισουν και στην καταψυξη
Δεν ξερω δεν εχω ψωνισει ποτε κρεας απο σουπερμαρκετ αλλα βλεπω πολλους που ψωνιζουν
ειδικα απο Σκλαβενιτη και ΑΒ
Aσε τον κοσμο να κανει την πλακα του.Εδω "ψαγμενοι" και τρωνε προβατινες ολο τον χρονο.
 
Back
Top