Το δικο μου ειναι μακρυτερο...

Οποιος σου πει οτι το μεγεθος δεν μετραει σου λεει μαλακιες
Το θεμα ειναι να ξερεις να δουλευεις αυτο που εχεις;)
Εξαλου την επιτυχια στο κυνηγι -οτι και αν ειναι αυτο την φερνουν τα προκαταρτικα.big smile.
Εκπαιδευση στο θηραμα στο τοπο στο ειδος στο οπλο στο φυσιγγι στην εποχη.....
Σωστα μιλας .RESPECT.
 
Να σημειωσω στους συντροφους μου οτι η επικεφαλιδα (ουτε η πανω ουτε η κατω, για το thread μιλαω)
δεν αναφερεται μονο σε καννες αλλα σε ολοκληρο το boomstick του καθε ενος.
Τι ειναι το μποομ στικ;
Αν θα αρχισετε για μαστιγια(αορτηρες) χειροπεδες ( κρεμαστρες) και τετοια εγω την κανω φιλε
.big smile.
 
Και ενα ανεκδοτο παλιο αλλα καλο...

Παει στον παπα μια και του λεει "ηρθα να ξομολογηθω.pray to God., χτες με το αγορι μου φιληθηκαμε"
Βγαζει ο παπας το κομπιουτερακι,χτυπαει κουμπια και της λεει "πες ενα πατερ ημων και εισαι ενταξει"

Την αλλη μερα ξανα εκει. "Πατερ να ξομολογηθω, χτες με το αγορι μου φιληθηκαμε και με χουφτωσε στα στηθη"
"Και τα δυο?"
"Ναι και τα δυο"
Αρχιζει τα κουμπια ο παπας και λεει "πες 3 πατερ ημων και εισαι στα ισια"

Ξανα την αλλη μερα αυτη,
"Πατερ να ξομολογηθω, χτες με το αγορι μου φιληθηκαμε, με χουφτωσε στα στηθη και μου τον εβαλε λιγουλακι"
Την κοιταει ο παπας...
"Λιγουλακι?"
"Ναι λιγουλακι, ενα τοσο δα"
Αρχιζει τα κουμπια λοιπον ξανα και ξανα και της λεει...
"Πηγαινε πες του να σου βαλει και το υπολοιπο γιατι μου βγαινει δεκαδικο"o_O
 
Αυτοι οι berettaκηδες τώρα δεν ειναι κρίμα ρε παίδες ; Με τι να ασχοληθουν ;
Οχι τίποτα άλλο ,αλλα ξεραμε σαν ντέρμπι και λαχταρούσαμε για τις αλησμόνητες τις κόντρες μεταξύ berettaκηδων benellακηδων.
Tώρα ήρθε αυτο το πουτανί η V3 και μπήκε ανάμεσα .
 
Αυτοι οι berettaκηδες τώρα δεν ειναι κρίμα ρε παίδες ; Με τι να ασχοληθουν ;
Οχι τίποτα άλλο ,αλλα ξεραμε σαν ντέρμπι και λαχταρούσαμε για τις αλησμόνητες τις κόντρες μεταξύ berettaκηδων benellακηδων.
Tώρα ήρθε αυτο το πουτανί η V3 και μπήκε ανάμεσα .
Τώρα νομίζω είναι σειρά της beretta να βγάλει το επόμενο της a400. Τώρα 401 θα λέγεται 500 θα λέγεται; Για να δουμε...
 
Τώρα νομίζω είναι σειρά της beretta να βγάλει το επόμενο της a400. Τώρα 401 θα λέγεται 500 θα λέγεται; Για να δουμε...
Θα σκάσει μυτη όπου να'ναι το νέο της σκοπευτικο ποζε, το έριχνε η Rossi σε ένα αγώνα στην Ιταλία , έρχεται
 
Back
Top