Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ. ΈΧΩ ΑΚΟΎΣΕΙ ΌΤΙ ΤΟ ΚΟΝΤΆΚΙ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ ΕΊΝΑΙ ΛΊΓΟ ΧΑΛΑΡΌ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΆΜΑ ΣΤΟ ΜΈΛΛΟΝ Θ ΦΑΝΕΊ ΚΆΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΒΑ
Όταν φανεί θα βρούμε την λύση.
Δεν είναι χαλαρό ... όταν το πιέζεις ακούγεται ένα τρίξιμο. Μάλλον αυτό θες να πεις.
 
Ελα ρε φίλε καλές είναι!!! Μ1 121 σούπερ 90 blackeagle, πολύ καλά όπλα.. . Αλλα Μέταλλα πιστευω, πολύ καλή απόδοση. Από σταθερότητα άστο.
Δημητρη δεν επιασες το ευθυμογραφημα μου. Ισα ισα.
Βαλε και την Μ2 μεσα σε αυτα που ειπες και εχεις ολα τα Benelli μου.
Πλακα θα κανω με ολες τις μαρκες...επιβαλλεται.
 
Ελα ρε φίλε καλές είναι!!! Μ1 121 σούπερ 90 blackeagle, πολύ καλά όπλα.. . Αλλα Μέταλλα πιστευω, πολύ καλή απόδοση. Από σταθερότητα άστο.
Μπενελο θαφτης και καντιλαναφτης φε μου ελα του χρονου να σε παω μια γυρα εβρο φασσα παπι κι αν καταφερεις κανα πουπουλο εστω θα παρω αμερικανικο μη στεναχωριεσεβαπο φραγγα θα πουλισω ενα μπενελλι και τα ρεστα φυσιγγια ρεμι νιτρο μαγκ που γαμανε
 
Μπενελο θαφτης και καντιλαναφτης φε μου ελα του χρονου να σε παω μια γυρα εβρο φασσα παπι κι αν καταφερεις κανα πουπουλο εστω θα παρω αμερικανικο μη στεναχωριεσεβαπο φραγγα θα πουλισω ενα μπενελλι και τα ρεστα φυσιγγια ρεμι νιτρο μαγκ που γαμανε
Αισιόδοξο σε βλέπω, λες να έχει πάρει τον που_ο ο Χαρβαλιας χαχαχα!!!!!!!!!!!!
 
Γειά σ όλους. Γνώμη για bennelli colombo. Κυνήγι πουλιών κατά κύριο λόγο κ λίγο λαγό;
Μια μοντεφελτρο ειναι με ματ κανη και μια φασσα στο πλαι η διαφορα ειναι στο κοντακι progesive comfort μια χαρα οπλο ειναι και το προτιμο για το λογο της ματ βαφης στο κυνηγι προτεριμα ειναι μεγαλο τσιμπα το σε 71 ποντους
 
Τελικά η πιο επιρρεπής κάνη για σκουριά είναι η λεία ή η ματ ;
Η ματ ειναι πιο επιρεπεις γτ ειναι ποροδες αυτο ειναι καλο αν εισαι σχολαστικος γτ κραταει λαδι και κακο αν εισαι τεμπελης γτ κραταει υγρασια αλλα στο κυνηγι ανεκτιμητη που δε γυαλιζει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top