Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όταν το replay της κασέτας παίζει ξανά και ξανά
Ανοιχτό είναι το ενδεχόμενο να αρθούν οι υφιστάμενες απαγορεύσεις στο κυνήγι και το ψάρεμα στα προσεχή στάδια χαλάρωσης, εάν το επιτρέψουν τα επιδημιολογικά δεδομένα, δήλωσε ο κυβερνητικός εκπρόσωπος Χ. Ταραντίλης απαντώντας σε ερώτηση του CNN Greece
 
Όταν το replay της κασέτας παίζει ξανά και ξανά
Ανοιχτό είναι το ενδεχόμενο να αρθούν οι υφιστάμενες απαγορεύσεις στο κυνήγι και το ψάρεμα στα προσεχή στάδια χαλάρωσης, εάν το επιτρέψουν τα επιδημιολογικά δεδομένα, δήλωσε ο κυβερνητικός εκπρόσωπος Χ. Ταραντίλης απαντώντας σε ερώτηση του CNN Greece
Το γνωστό βασανιστήριο 3μερες ελπίδες για να βγεί μετά ο αρχι_ης και να πει απαγορεύεται
 
Το γνωστό βασανιστήριο 3μερες ελπίδες για να βγεί μετά ο αρχι_ης και να πει απαγορεύεται
Δεν νομίζω τώρα έφτασε ο κόμπος στο χτένι τούς έχουν καταλάβει και τά ραδίκια ακόμα τι ψεύτες και καρναβάλια είναι τώρα αν το πάει εγωιστικά ναι όπως έκανε και με το γουρούνι και άλλαξε ολόκληρη ρυθμιστική για την πάρτη του γιατί κόρακας κορακου μάτι δεν βγάζει .
 
Οι συνειδητοί που απέχουν δεν δικαιούνται να μιλούν
Και να απέχουν δικαιούνται αν κρίνουν ότι δεν υπάρχει κόμμα που τους εκφράζει και να μιλάνε
Με την ίδια λογική ούτε αυτοί που ψηφίζουν αυτούς που κάνουν όσα κάνουν δικαιούνται να μιλάνε
Στο τέλος δεν θα μιλάει κανείς
 
Οι συνειδητοί που απέχουν δεν δικαιούνται να μιλούν
Και εμεις που ψυφησαμε συνειδητα τι καταφεραμε μ@@@@.τα καναμε.....καλητερα να μην πηγενα καθολου.......στης δημοκρατιες εχουν λογο ολλοι ακομα και η πετρες
 
Και εμεις που ψυφησαμε συνειδητα τι καταφεραμε μ@@@@.τα καναμε.....καλητερα να μην πηγενα καθολου.......στης δημοκρατιες εχουν λογο ολλοι ακομα και η πετρες
Εμείς έχουμε το δικαίωμα την επόμενη των εκλογών να καθόμαστε μπροστά στο καθρέφτη και να αυτοφασκελονομαστε.
 
Το σχέδιο για αιολικό πάρκο στην κεντρική Εύβοια. Όχι lockdown από το πόδι δεμένοι σαν τις κότες θα είμαστε, πράσινη ανάπτυξη....... Δεν γλιτώνουμε με τίποτα. https://www.efsyn.gr/ellada/periballon/278217_epelasi-anemogennitrion-kai-stin-kentriki-eyboia
Το είχα γράψει πριν μερικούς μήνες, δυστυχώς θα γίνει πραγματικότητα, η Εύβοια μετράει αντίστροφα για να γίνει το πιο υποβαθμισμένο μέρος της Ελλάδας.
Όσο συνειδητοποιώ ότι είμαι η τελευταία γενιά που πρόλαβε ίσα ίσα λίγο την Εύβοια τρελαίνομαι.
Εκεί που εγώ κυνηγούσα ή ψάρευα τα παιδιά μου θα βλέπουν ανεμογεννήτριες, ασφαλτοδρομους, βίλες και ξενοδοχεία.
Μακάρι όλα τα μακάρι σε μητσοσκατακη και παρατρεχαμενους
 
Το είχα γράψει πριν μερικούς μήνες, δυστυχώς θα γίνει πραγματικότητα, η Εύβοια μετράει αντίστροφα για να γίνει το πιο υποβαθμισμένο μέρος της Ελλάδας.
Όσο συνειδητοποιώ ότι είμαι η τελευταία γενιά που πρόλαβε ίσα ίσα λίγο την Εύβοια τρελαίνομαι.
Εκεί που εγώ κυνηγούσα ή ψάρευα τα παιδιά μου θα βλέπουν ανεμογεννήτριες, ασφαλτοδρομους, βίλες και ξενοδοχεία.
Μακάρι όλα τα μακάρι σε μητσοσκατακη και παρατρεχαμενους
Καντε αγωνες εδω που ηθελαν σε ολλκι την παραλιακη να βαλουν επαναστατησαμε και τα εκαναν πισο
 
Και να απέχουν δικαιούνται αν κρίνουν ότι δεν υπάρχει κόμμα που τους εκφράζει και να μιλάνε
Με την ίδια λογική ούτε αυτοί που ψηφίζουν αυτούς που κάνουν όσα κάνουν δικαιούνται να μιλάνε
Στο τέλος δεν θα μιλάει κανείς
Αυτό είναι γεγονός ψηφίζεις ποιος θέλεις να σε φάει ο λύκος η η αρκούδα.
 
Εάν είχαμε 60% αποχή και 10% άκυρα πιστεύεις ότι θα ανησυχούσαν έστω και για λίγο οι πολιτικοί .think.
Μπα και τώρα οι κυβερνήσεις είναι μειοψηφίας βάση εκλογικού νόμου και μπόνους πρώτου κόμματος .Και ίσως να είναι καλύτερα .
 
Μπα και τώρα οι κυβερνήσεις είναι μειοψηφίας βάση εκλογικού νόμου και μπόνους πρώτου κόμματος .Και ίσως να είναι καλύτερα .
Δεν λέω για παρατεταμένη ακυβερνησία που σίγουρα είναι πρόβλημα αλλά να φάνε ένα γερό χέσιμο ότι τίποτα δεν είναι δεδομένο σας έχουμε σιχαθεί
Τέλος πάντων σενάρια.......
 
Το σχέδιο για αιολικό πάρκο στην κεντρική Εύβοια. Όχι lockdown από το πόδι δεμένοι σαν τις κότες θα είμαστε, πράσινη ανάπτυξη....... Δεν γλιτώνουμε με τίποτα. https://www.efsyn.gr/ellada/periballon/278217_epelasi-anemogennitrion-kai-stin-kentriki-eyboia
Καταλάβατε γιατι δύο καλοκαίρια μας έκαναν παρανάλωμα του πυρός εδω? Δεν υπήρχε άλλος λόγος για να καεί τέτοια εκταση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top