Πλαγιόκαννο

Δισκδάνδαλο με πιστολολαβή!!! Ποιος το παράγγειλε έτσι???
Φίλε Νικηφορε λες πραγματι να υπάρχει τόσο σημαντική καθυστέρηση για την δευτερη τουφέκια(αν το λες για αυτό)?

Με σοβιετικο baikal πλαγιοκαννο με αγγλε κοντάκι(από την μάνα του) που εχω ρίξει κάτι τουφεκιες δεν είδα διαφορά σε σχέση με το πιστολε...
Πάντως αγκαλιαζει πολυ ωραια το χέρι την αγγλε λαβή κ χωρίς να ενοχλείτε από κάτι!
 
Last edited:
Φίλε Νικηφορε λες πραγματι να υπάρχει τόσο σημαντική καθυστέρηση για την δευτερη τουφέκια(αν το λες για αυτό)?

Με σοβιετικο baikal πλαγιοκαννο με αγγλε κοντάκι(από την μάνα του) που εχω ρίξει κάτι τουφεκιες δεν είδα διαφορά σε σχέση με το πιστολε...
Πάντως αγκαλιαζει πολυ ωραια το χέρι την αγγλε λαβή κ χωρίς να ενοχλείτε από κάτι!
Φίλε Τάσο και εγώ που είχα και έχω δισκάνδαλο με πιστολολαβή δεν με ενοχλούσε, ούτε είδα και καθυστέρηση στην δεύτερη σκανδάλη. Αλλά, το ντεμί πιστολέ και το αγγλέ είναι πιο αρμονικό και στο χέρι και στο μάτι!
 
...αλλά χάλια επώμιση, όπως του λέει και ένας σχολιαστής: Just one comment... Get that stock into your shoulder!
Εγω ειλικρινα απορησα με αυτο το βιντεο οπτικα τουλαχιστον γιατι απο λογια λιγα καταλαβα
Χαλια επωμηση εντελως
 
Follow your heart... ;)
Φίλε μου η ποιότητα αυτου του οπλου είναι δεδομένη..
Από εκεί κ περα κάνε του έναν έλεγχο κλπ..
Και αν σε συμφέρει η τιμή συμφωνα παντα κ με την κατάσταση του τότε το περνεις...
Διακρίνω στο πανω μέρος δεξιά απο την πεταλουδα ραγισμα στο ξυλο?
Αν ναι είναι κάτι που πρέπει να προσεχθει..
Εκτός κ έχεις σκοπό κάποια μελλοντική ανακαίνιση...
 
Follow your heart... ;)
Φίλε μου η ποιότητα αυτου του οπλου είναι δεδομένη..
Από εκεί κ περα κάνε του έναν έλεγχο κλπ..
Και αν σε συμφέρει η τιμή συμφωνα παντα κ με την κατάσταση του τότε το περνεις...
Διακρίνω στο πανω μέρος δεξιά απο την πεταλουδα ραγισμα στο ξυλο?
Αν ναι είναι κάτι που πρέπει να προσεχθει..
Εκτός κ έχεις σκοπό κάποια μελλοντική ανακαίνιση...
Καινοι βιδες στη βαση κατω εχουν πειραχθει απο καπιον πουβδεν διαθετεινκαταληλα εργαλεια
 
Back
Top