Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εδώ δεν έχει πρόστιμο κυρ υπουργέ μας
Apache επετρεψε μου να σου πω οτι ειναι αστοχο το σχολιο.....
Εχεις εναν τραυματισμο, οποτε ειναι αστειο να ασχολείσαι με το "πως βρεθηκε αυτος εκει" κτλ κτλ ..
Αυτα τα κάνει ο Ευαγγελατος που τον κοροιδευουμε!
Ασε που να φαει προστιμο ο ορειβατης και ο σκιερ, εμενα σαν κυνηγο δεν με εξυπηρετει καπου...
Σιγουρα δεν το είπες με κακή έννοια, αλλα οκ απλα ειπα να στο πω...
 
Καλά άστο,μην κοιτάς τώρα της δημοσκόπησης, ειδικά τώρα αυτές με 1000 άτομα, μπορεί να βγούνε πάλι πρώτη αλλά θα φάνε τέτοιο τρακο που θα παραμιλανε , αυτό είναι σίγουρο.
Συνάδελφοι, αν τύχετε σε καμία έρευνα πολιτικής δημοσκόπησης μην δείξετε την προθεσή σας για μαύρισμα στην εμετική αυτή κυβέρνηση... Αστε τους να πάθουν ό,τι τους αξίζει χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα και χωρίς να μπορούν το μαζέψουν ή γυρίσουν με κανένα πολιτικάντικο κόλπο τους...
 
Συνάδελφοι, αν τύχετε σε καμία έρευνα πολιτικής δημοσκόπησης μην δείξετε την προθεσή σας για μαύρισμα στην εμετική αυτή κυβέρνηση... Αστε τους να πάθουν ό,τι τους αξίζει χωρίς να έχουν την παραμικρή ιδέα και χωρίς να μπορούν το μαζέψουν ή γυρίσουν με κανένα πολιτικάντικο κόλπο τους...
Εγώ είμαι αντίθετος σε αυτό... Ειδικά όταν θα ψάχνουν ψήφους οι περισσότεροι από αυτούς... Το όχι θα είναι άμεσο κ με αιτιολογία, είναι πολλοί οι κυνηγοί κ οι ψαράδες, είναι πολλές κ οι οικογένειες τους... Ότι θα έρθει η ώρα που θα τα ρίχνουν όλα στους λοιμοξιωλογους κ θα ζητούν συγνώμη το έχω δεδομένο με την σαπιλα που μας διακρίνει αλλά τουλάχιστον εγώ αυτή την οργή που ένιωσα για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν μπορώ να την ξεχάσω...
 
Apache επετρεψε μου να σου πω οτι ειναι αστοχο το σχολιο.....
Εχεις εναν τραυματισμο, οποτε ειναι αστειο να ασχολείσαι με το "πως βρεθηκε αυτος εκει" κτλ κτλ ..
Αυτα τα κάνει ο Ευαγγελατος που τον κοροιδευουμε!
Ασε που να φαει προστιμο ο ορειβατης και ο σκιερ, εμενα σαν κυνηγο δεν με εξυπηρετει καπου...
Σιγουρα δεν το είπες με κακή έννοια, αλλα οκ απλα ειπα να στο πω...
Δεν ειναι καθολου αστειο ..οι υπευθηνοι πρεπει να λογοδοτισουν πως επητρεψαν στα παιδια να πανε για σκυ με κλησμενο χιονοδρομικο
 
Εγώ είμαι αντίθετος σε αυτό... Ειδικά όταν θα ψάχνουν ψήφους οι περισσότεροι από αυτούς... Το όχι θα είναι άμεσο κ με αιτιολογία, είναι πολλοί οι κυνηγοί κ οι ψαράδες, είναι πολλές κ οι οικογένειες τους... Ότι θα έρθει η ώρα που θα τα ρίχνουν όλα στους λοιμοξιωλογους κ θα ζητούν συγνώμη το έχω δεδομένο με την σαπιλα που μας διακρίνει αλλά τουλάχιστον εγώ αυτή την οργή που ένιωσα για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν μπορώ να την ξεχάσω...
Άρη μίλησα μονο για τις δημοσκοπήσεις με τις οποίες θέλουν να ξέρουν τι θα κάνουν μετά. Θέλω να νομίζουν πως είναι στο θρόνο τους ακόμα όταν θα βγουν έξω για ψήφους... Αν βρεις πολιτικό του χώρου που γυρνά για ψήφους φτύστον κατάμουτρα δεν το συζητώ, εγώ προσωπικά το έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πως θα το κάνω, όπως και για την κάλπη εσαεί... Αλλά τότε που θα το καταλάβουν δεν θα μπορούν να μαζέψουν την μ@@@@ια τους... Μίλησα μόνο για τις εταιρίες δημοσκοπήσεων...
 
Εγώ είμαι αντίθετος σε αυτό... Ειδικά όταν θα ψάχνουν ψήφους οι περισσότεροι από αυτούς... Το όχι θα είναι άμεσο κ με αιτιολογία, είναι πολλοί οι κυνηγοί κ οι ψαράδες, είναι πολλές κ οι οικογένειες τους... Ότι θα έρθει η ώρα που θα τα ρίχνουν όλα στους λοιμοξιωλογους κ θα ζητούν συγνώμη το έχω δεδομένο με την σαπιλα που μας διακρίνει αλλά τουλάχιστον εγώ αυτή την οργή που ένιωσα για πρώτη φορά στη ζωή μου δεν μπορώ να την ξεχάσω...
Άρη το πιστεύω ότι θα έρθουν για ψηφαλακια σαν να μην έχει γίνει τίποτα πουλώντας ιστορίες για αγριους και ρίχνοντας τις ευθύνες αλλού. Όσο για την οργή που λες ξεχειλίζει φίλε. Χτυπάει κόκκινο!
 
Αυτό που θέλω να πω δηλαδή είναι ότι θέλω να ξέρουν από ποιους χάνουν ψήφους... Δεν θέλω απλά να τους χάσουν... Θέλω να ξέρουν κ το λόγο... Ρεταλια, δεν το χωράει το μυαλό μου...
ενας φιλος μου ειπε μια καλη κουβεντα... ειπε στις εκλογεσ οταν γινουν στο ψηφοδελτιο τησ ν.δ να γραψουν ολοι '' οι κυνηγοι δεν ξεχνουν''
 
Αυτό που θέλω να πω δηλαδή είναι ότι θέλω να ξέρουν από ποιους χάνουν ψήφους... Δεν θέλω απλά να τους χάσουν... Θέλω να ξέρουν κ το λόγο... Ρεταλια, δεν το χωράει το μυαλό μου...
Δυστηχως η ηλιθιοτητα τους ειναι σε τετοιο μεγαλο βαφμο που δεν καταλαβενουν τι κανουν
 
Apache επετρεψε μου να σου πω οτι ειναι αστοχο το σχολιο.....
Εχεις εναν τραυματισμο, οποτε ειναι αστειο να ασχολείσαι με το "πως βρεθηκε αυτος εκει" κτλ κτλ ..
Αυτα τα κάνει ο Ευαγγελατος που τον κοροιδευουμε!
Ασε που να φαει προστιμο ο ορειβατης και ο σκιερ, εμενα σαν κυνηγο δεν με εξυπηρετει καπου...
Σιγουρα δεν το είπες με κακή έννοια, αλλα οκ απλα ειπα να στο πω...
Όταν όμως πριν λίγες μέρες πέθανε γνωστός μου συνκυνηγος εδώ στην περιοχή τα πρόστιμα στην υπόλοιπη παρέα έπεσαν βροχή άσχετα αν δεν βρηκαν τα όπλα κτλπ τα πρόστιμα έπεσαν οπότε δεν χρειάζεται να δικαιολογουμε κανέναν όταν μας έχουν βάλει στο μάτι...
 
Αυτό που θέλω να πω δηλαδή είναι ότι θέλω να ξέρουν από ποιους χάνουν ψήφους... Δεν θέλω απλά να τους χάσουν... Θέλω να ξέρουν κ το λόγο... Ρεταλια, δεν το χωράει το μυαλό μου...
Πες τους τα στο exit poll, στις έρευνες που θα ακολουθησουν για το στραπάτσο τους... Τώρα όμως τους θέλω να μου έρθουν απονήρευτοι σαν μπασιματιαρα τσίχλα κατάκεντρα και να τη φάνε γεμάτη τη μούτζα κατιδίαν και στην κάλπη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top