Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τής πλάκας είναι αυτές οι συγκεντρώσεις?
Δεν ειναι της πλακας αλλα εδω στην Αττικη δεν μπορουν να γινουν συγκεντρωσεις χωρις να εχει γινει μαζικο καλεσμα με σωστη οργανωση απο την Ηγεσια που μας εκπροσωπει
Στην καλυτερη των περιπτωσεων θα φαμε καπνογονο και στυλιαρι χωρια οτι θα μπουμε στο στοχαστρο της κοινωνιας
απο τους γνωστους εντολοδοχους του συστηματος
 
Δεν ειναι της πλακας αλλα εδω στην Αττικη δεν μπορουν να γινουν συγκεντρωσεις χωρις να εχει γινει μαζικο καλεσμα με σωστη οργανωση απο την Ηγεσια που μας εκπροσωπει
Στην καλυτερη των περιπτωσεων θα φαμε καπνογονο και στυλιαρι χωρια οτι θα μπουμε στο στοχαστρο της κοινωνιας
απο τους γνωστους εντολοδοχους του συστηματος
Αν το θελετε μπορειτε ολλα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε
 
Αν το θελετε μπορειτε ολλα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε
Βρε τι δεν καταλαβαίνετε! Εδώ μόνο ο κόσμος της επαρχίας έμεινε! Εδώ Αττική και Θεσσαλονίκη μας θέλουν όλους να τρώμε σανό, όλα τα κανάλια εδώ τής Αθήνας θα μας φάνε! Που πονάνε ; στον ψήφο και στην καρέκλα τούς! Μόνο η επαρχία μπορεί να το κάνει αυτό.τελος!θα βγούμε εμείς εδώ και θα λένε τα παπαγαλάκια στα παιδάκια φωνάζουν για να σκοτώνουν και άλλα ζωάκια, τόσο απλά.
 
Εχεις λαθος φιλαρακι
Απλά δεν είναι αυτό που θα έπρεπε και που θα μπορούσε να ειναι.. Αυτό εννοώ.
Τρεις η τέσσερεις συγκεντρώσεις μόνο και με τόσο κοσμο; Τόσοι είμαστε; Νομίζεις οτι αυτό τρόμαξε κανέναν ; Ηταν συγκέντρωση αυτη στα Γιαννενα με τόσους κυνηγούς ;
Όταν ξεκινάς κατι τέτοιο το ξεκινάς οργανωμένα και συντεταγμένα,γιατι διαφορετικα πετυχαίνεις το αντίθετο απ αυτο που θελεις να δειξεις.
Ας το ξεκινήσουν οι σύλλογοι ,καποιες ομάδες με πολυ κοσμο και να βγούμε ολοι.
 
Αν το θελετε μπορειτε ολλα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε
Η θεληση υπαρχει αλλα εδω δεν ειναι ουτε Ιωαννινα ουτε Συρος
που σε μια πλατεια μαζευτηκαν 200-500 ατομα και διαμαρτυρηθηκαν
Εδω εχεις να κανεις με τεσσερα εκατομμυρια κοσμο που αυτοματως
θα σε στησει στον τοιχο παρασυρομενος απο την προπαγανδα
που θα εχουν περασει τα ΜΜΕ
Εδω συζητας για την απαγορευσει και την αδικια που δεχομαστε
και σε κοιταει ο αλλος σαν ουφο και αρχιζουν τα γνωστα
τυπου θα γλιτωσουν τα ζωακια κτλ
 
Η θεληση υπαρχει αλλα εδω δεν ειναι ουτε Ιωαννινα ουτε Συρος
που σε μια πλατεια μαζευτηκαν 200-500 ατομα και διαμαρτυρηθηκαν
Εδω εχεις να κανεις με τεσσερα εκατομμυρια κοσμο που αυτοματως
θα σε στησει στον τοιχο παρασυρομενος απο την προπαγανδα
που θα εχουν περασει τα ΜΜΕ
Εδω συζητας για την απαγορευσει και την αδικια που δεχομαστε
και σε κοιταει ο αλλος σαν ουφο και αρχιζουν τα γνωστα
τυπου θα γλιτωσουν τα ζωακια κτλ
Εγω ειμαι υπερ του να γινει κίνηση Κώστα,αλλα δεν βλεπω φως Άλλωστε τωρα δεν το τολμούν ουτε οι σύλλογοι ουτε η ΚΣΕ γιατι πιστεύουν οτι θα ανοιξει την αλλη βδομαδα και οι περισσότεροι απο δαυτους ειναι κωλογλύφτες της εξουσιας.. Ομως δεν ειναι αυτος ο σκοπός. Ειτε ανοιξει είτε οχι πρεπει να υπάρξει δυναμική. Δεν ξεχνάμε και κοιταμε μπροστά γιατί θα ρθουν κι άλλα.
 
Καλά εντάξει, σκίστηκαν απο την πολυ διαμαρτυρία στην επαρχία . Μαλακίες , απλά για να γράφουμε στο φατσοβιβλίο .
Κανεις μεγάλο λάθος φίλε. Τουλάχιστον δεν κάθονται από τον καναπέ του σπιτιού στο πληκτρολογιο να γκρινιάζουν.
 
Η θεληση υπαρχει αλλα εδω δεν ειναι ουτε Ιωαννινα ουτε Συρος
που σε μια πλατεια μαζευτηκαν 200-500 ατομα και διαμαρτυρηθηκαν
Εδω εχεις να κανεις με τεσσερα εκατομμυρια κοσμο που αυτοματως
θα σε στησει στον τοιχο παρασυρομενος απο την προπαγανδα
που θα εχουν περασει τα ΜΜΕ
Εδω συζητας για την απαγορευσει και την αδικια που δεχομαστε
και σε κοιταει ο αλλος σαν ουφο και αρχιζουν τα γνωστα
τυπου θα γλιτωσουν τα ζωακια κτλ
Δηλαδη εσει στην αθηνα δεν εχετε καμια δηνατοτητα αντηδρασης μονο με το πληκτρολογιο αντηδρατε .....δεν το βλεπω σωστο αυτο ...απο εσας θα ξεκηνησει κατι μεγαλο που ειστε πολλοι και θα επεκταθη σε ολλοι την χωρα. ...ΑΝΤΗΔΡΑΣΤΕ ΧΤΕΣ
 
Γ. Καραϊσκάκης προς τον Μαχμούτ πασά: «
«Μου γράφεις ένα μπουγιουρντί, λέγεις να προσκυνήσω. Κι εγώ, πασά μου, ρώτησα τον πούτζον μου τον ίδιον κι αυτός μου αποκρίθηκε να μην σε προσκυνήσω κι αν έρθεις κατ’ επάνω μου, ευθύς να πολεμήσω»....
 
Δηλαδη εσει στην αθηνα δεν εχετε καμια δηνατοτητα αντηδρασης μονο με το πληκτρολογιο αντηδρατε .....δεν το βλεπω σωστο αυτο ...απο εσας θα ξεκηνησει κατι μεγαλο που ειστε πολλοι και θα επεκταθη σε ολλοι την χωρα. ...ΑΝΤΗΔΡΑΣΤΕ ΧΤΕΣ
Ελα μια βολτα προς τα κατω και θα κανουμε μαζι επι εναν μηνα με το λεωφορειο της γραμμης το δρομολογιο Πειραιας -Κηφισια
σε καθημερινη βαση και την ιδια ακριβως ωρα
Αν συναντησουμε εστω μια ιδια φατσα των προηγουμενων ημερων εγω θα γινω vegan
Aλλο η τοπικη κοινωνια και ο γνωστος του γνωστου και αλλο το χαος
 
Ελα μια βολτα προς τα κατω και θα κανουμε μαζι επι εναν μηνα με το λεωφορειο της γραμμης το δρομολογιο Πειραιας -Κηφισια
σε καθημερινη βαση και την ιδια ακριβως ωρα
Αν συναντησουμε εστω μια ιδια φατσα των προηγουμενων ημερων εγω θα γινω vegan
Aλλο η τοπικη κοινωνια και ο γνωστος του γνωστου και αλλο το χαος
Ναι ενταξη αυτο το καταλαβενω.... Αλλα τι σχεση εχει με το δημοκρατικο μας δικαιωμα (ακομα)....να διαδηλονουμε οταν μας καταπατουν την ελευθερια μας......
 
Δεν ειναι της πλακας αλλα εδω στην Αττικη δεν μπορουν να γινουν συγκεντρωσεις χωρις να εχει γινει μαζικο καλεσμα με σωστη οργανωση απο την Ηγεσια που μας εκπροσωπει
Στην καλυτερη των περιπτωσεων θα φαμε καπνογονο και στυλιαρι χωρια οτι θα μπουμε στο στοχαστρο της κοινωνιας
απο τους γνωστους εντολοδοχους του συστηματος
Το τραγικό με τα ΜΑΤ είναι ότι δεν έχουν καταλάβει (απο αρχηγό μέχρι απλό ματατζή )ότι στην ουσία δεν κάνουν καταστολή των πολιτών
στις μέρες αυτές που ζούμε αλλά ακυρώνουν το μέλλον των παιδιών τους .
Θα μου πεί κάποιος και τι πρέπει να κάνουν ,ανυπακοή ;
Προσωπικά πιστεύω ότι πολλά μπορούσαν και μπορούν να γίνουν αν θέλουμε να μην οδηγηθούμε (να μας οδηγήσουν )όλοι σε αυτοχειρία......
 
Οι τυποι είναι απίστευτοι! Εξεδωσαν και τροποποιηση ρυθμιστικης για ολη την Ελλαδα, για να "νομιμοποιησουν" την αποφαση της Γ.Γ. Πολιτικης Προστασιας για ελευθερη μετακινηση με σκοπο την θηρα αγριογουρουνου στις τρεις περιοχες της Β.Ελλαδας...
Δηλαδη το υπουργειο περιβάλλοντος ενέκρινε το κυνηγι αγριοχοιρου ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ έως τις 28/2, χωρις κανεναν προβληματισμο, απλα και μονο για να "ταιριάξει" με την μαλακια του Χαρδαλια?
Δηλαδη μεχρι περσι γτ σταματουσε τελος Γεναρη? Ετσι επειδη μας ηρθε πανω στην καβλα μια ημερομηνια?
 
Στις δημοσκοπησεις,38% περιπου η ΝΔ, 23% ο ΣΥΡΙΖΑ.Απο εκει και περα το χαος.Οι υπολοιποι με λιγοτερο απο 5-6 %.
Η ψαλιδα στις 15 μοναδες και φαινεται να μεγαλωνει και αλλο.
Μην τους μαυρισουμε και πολυ και τρομοκρατηθουν μηπως χασουν τις εκλογες hippo
Παιζει να μας εχουν ηδη ξεγραψει σαν ψηφους..fff.
Παλι αυτοδυναμια θα βγαλουν και μαλιστα με μεγαλυτερα ποσοστα απο το 2019,να με θυμηθειτε

«Δυστυχισμένε μου λαέ καλέ και αγαπημένε. Πάντα ευκολόπιστε και πάντα προδομένε» που ελεγε καποιος...Σολωμος μου ειπαν οτι λεγεται.Δεν τον ξερετε,ειναι απο το χωριο....
 
Αυτοδυναμια δε θα βγάλουν λογω τους νεου εκλογικου νομου...
Παμε για οικουμενική κυβερνηση-υβριδιο, Νδ-Κιναλ-Συριζα, ωστα να ψηφιστούν και τα μετρα που χρειάζονται για να επανελθουμε απο εναν χρονο επιδομάτων και ανεργιας!
 
Στις δημοσκοπησεις,38% περιπου η ΝΔ, 23% ο ΣΥΡΙΖΑ.Απο εκει και περα το χαος.Οι υπολοιποι με λιγοτερο απο 5-6 %.
Η ψαλιδα στις 15 μοναδες και φαινεται να μεγαλωνει και αλλο.
Μην τους μαυρισουμε και πολυ και τρομοκρατηθουν μηπως χασουν τις εκλογες hippo
Παιζει να μας εχουν ηδη ξεγραψει σαν ψηφους..fff.
Παλι αυτοδυναμια θα βγαλουν και μαλιστα με μεγαλυτερα ποσοστα απο το 2019,να με θυμηθειτε

«Δυστυχισμένε μου λαέ καλέ και αγαπημένε. Πάντα ευκολόπιστε και πάντα προδομένε» που ελεγε καποιος...Σολωμος μου ειπαν οτι λεγεται.Δεν τον ξερετε,ειναι απο το χωριο....
Δεν παίζει αυτοδυναμία Θοδωρή. Οι επόμενες εκλογές είναι με απλή αναλογική.
 
Στις δημοσκοπησεις,38% περιπου η ΝΔ, 23% ο ΣΥΡΙΖΑ.Απο εκει και περα το χαος.Οι υπολοιποι με λιγοτερο απο 5-6 %.
Η ψαλιδα στις 15 μοναδες και φαινεται να μεγαλωνει και αλλο.
Μην τους μαυρισουμε και πολυ και τρομοκρατηθουν μηπως χασουν τις εκλογες hippo
Παιζει να μας εχουν ηδη ξεγραψει σαν ψηφους..fff.
Παλι αυτοδυναμια θα βγαλουν και μαλιστα με μεγαλυτερα ποσοστα απο το 2019,να με θυμηθειτε

«Δυστυχισμένε μου λαέ καλέ και αγαπημένε. Πάντα ευκολόπιστε και πάντα προδομένε» που ελεγε καποιος...Σολωμος μου ειπαν οτι λεγεται.Δεν τον ξερετε,ειναι απο το χωριο....
Καλά άστο,μην κοιτάς τώρα της δημοσκόπησης, ειδικά τώρα αυτές με 1000 άτομα, μπορεί να βγούνε πάλι πρώτη αλλά θα φάνε τέτοιο τρακο που θα παραμιλανε , αυτό είναι σίγουρο.
 
Ναι ενταξη αυτο το καταλαβενω.... Αλλα τι σχεση εχει με το δημοκρατικο μας δικαιωμα (ακομα)....να διαδηλονουμε οταν μας καταπατουν την ελευθερια μας......
Ηλια δεν υπαρχει δημοκρατικο δικαιωμα ουτε ελευθερια λογου εχει καταπατηθει απο την εποχη των μνημονιων μεχρι σημερα
Εδω χαρισαμε την ονομασια της Μακεδονιας μας στους Γυφτοσκοπιανους
και καποιοι φυλακιστηκαν -ξυλοκοπηθηκαν μεχρι θανατου γιατι αντεδρασαν στο ξεπουλημα
και κανεις δεν ευαισθητοποιηθηκε
Αντε και μαζευτουμε 500-1000-2000 Κυνηγοι στο Συνταγμα και διαμαρτυρηθουμε για τον ρατσισμο που δεχομαστε απο μια μεριδα
ανιδεων
Την επομενη ημερα θα βγουμε στην σεντρα
δεν ενδιαφερεται η πλειοψηφια της κοινωνιας για τον θα κυνηγησω εγω και εσυ
ποιο πολυ τους ενδιαφερει ο μαλαξ που θα βγει στο πρωιναδικο και δηλωσει πισωκινητος
Ειμαστε μονοι μας και απροστατευτοι δυστηχως και πολυ φοβαμαι οτι θα ζησουμε χειροτερες ημερες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top