Θαυμάζοντας...

Προσωπικά, ωραίες και οι κουμαριές αλλά ακόμα πιο ωραίες είναι οι γλιστροκουμαριές (οι παλιοί εδώ τις λένε αντραχλιές).Φοβερός, λείος και ανθεκτικός κορμός ο οποίος αλλάζει και όψεις χρώματος μέσα στο χρόνο.Τραβάει πολύ θετικά το μάτι.
 
Last edited:
Προσωπικά, ωραίες και οι κουμαριές αλλά ακόμα πιο ωραίες είναι οι γλιστροκουμαριές (οι παλιοί εδώ τις λένε αντραχλιές).Φοβερός λείος και ανθεκτικός κορμός ο οποίος αλλάζει και όψεις χρώματος μέσα στο χρόνο.Τραβάει πολύ θετικά το μάτι.
Αντραχλιές ... θεαματικές! ...και κάπου εκεί γύρω οι πέρδικες!
Όπως τα λέει ο Χρήστος, με μέτρο η κατανάλωση τους. Κι εμένα μου αρέσουν πολύ. Αφού φάω επί τόπου από τις κουμαριές, μαζεύω και τα τρώω τις άλλες μέρες λίγα λίγα.
Νίκο εγώ τσιμπάω κυνηγώντας! ... περπατάω και όπως περνώ από δίπλα όλο και τσιμπάω κάποιο! (μάλλον δεν καταναλώνω τόσα ώστε να έχω παρενέργειες! :) )
 

Attachments

  • DSC00298.JPG
    DSC00298.JPG
    764,9 KB · Προβολές: 24
  • DSC00290.JPG
    DSC00290.JPG
    670,1 KB · Προβολές: 23
πάει τρελάθηκε ο κόσμος.... άλλαξε το όνομα.

ΣΆΚΗΣ ΣΕΤΤΕΡ....
φιλεμου λαμπρουκο εγω ειμαι ποιντερακιαςςς και το ξερης μαζι με το φιλαρακισου τον ΒΙΚ που εφαγε λογο κακης δεν ξερω και εγωωωω ΠΕΝΑΛΤΥ απο το σαιτ,,εαν τωσο ευκωλα σφυρανε πεναλτη δεν ξερωωω .think. τελως παντωννννν, αγαπαω ωλες τις φυλες στα κυνηγοσκυλα,,και απλα ετυχεεεεε να εχω στα χεριαμου και εναν σετερρααα δικοσου που πηγαινε για ενα ξαδελακιμου και ωμος μεγαλωσε σε μενα κυνηγωνταστον σε ολα τα θυραματα πχ ορτυκι μπεκατσα,, δεν εχω κωπλεξ με τα σκυλια δηλ ,ποιντερ σετερ κουρτσχαρ διωτι εχω κυνηγηση με ολα αυτα ;)τελος παντωννν λεω φαιτως να αλαξω σταμπα πισω στο tzimnakimoy αυτην την φωτο ετσι για αλαγηηηη λεωω τωρα λεωωω,,για να ακουσω γνωμεςςςς ασε που ακωμα ψαχνωωωωμαιιιιι;).think.ολες η φερμες εχουν την χαρητουςςςς ακουωωωω
 
φιλεμου λαμπρουκο εγω ειμαι ποιντερακιαςςς και το ξερης μαζι με το φιλαρακισου τον ΒΙΚ που εφαγε λογο κακης δεν ξερω και εγωωωω ΠΕΝΑΛΤΥ απο το σαιτ,,εαν τωσο ευκωλα σφυρανε πεναλτη δεν ξερωωω .think. τελως παντωννννν, αγαπαω ωλες τις φυλες στα κυνηγοσκυλα,,και απλα ετυχεεεεε να εχω στα χεριαμου και εναν σετερρααα δικοσου που πηγαινε για ενα ξαδελακιμου και ωμος μεγαλωσε σε μενα κυνηγωνταστον σε ολα τα θυραματα πχ ορτυκι μπεκατσα,, δεν εχω κωπλεξ με τα σκυλια δηλ ,ποιντερ σετερ κουρτσχαρ διωτι εχω κυνηγηση με ολα αυτα ;)τελος παντωννν λεω φαιτως να αλαξω σταμπα πισω στο tzimnakimoy αυτην την φωτο ετσι για αλαγηηηη λεωω τωρα λεωωω,,για να ακουσω γνωμεςςςς ασε που ακωμα ψαχνωωωωμαιιιιι;).think.ολες η φερμες εχουν την χαρητουςςςς ακουωωωω
Στις φωτογραφίες τα Πόιντερ στο μυαλό μου τα έχω με πετρα και περδικες και τα Σεττερ με δάσος και μπεκάτσα.....
Και οι δυο φωτογραφίες με τα Σεττερ όμορφες, αλλά θα πηγαινα στη δεύτερη, ίσως γιατί μου αρέσουν πιο πολυ τα ασπρόμαυρα!
 
φιλεμου λαμπρουκο εγω ειμαι ποιντερακιαςςς και το ξερης μαζι με το φιλαρακισου τον ΒΙΚ που εφαγε λογο κακης δεν ξερω και εγωωωω ΠΕΝΑΛΤΥ απο το σαιτ,,εαν τωσο ευκωλα σφυρανε πεναλτη δεν ξερωωω .think. τελως παντωννννν, αγαπαω ωλες τις φυλες στα κυνηγοσκυλα,,και απλα ετυχεεεεε να εχω στα χεριαμου και εναν σετερρααα δικοσου που πηγαινε για ενα ξαδελακιμου και ωμος μεγαλωσε σε μενα κυνηγωνταστον σε ολα τα θυραματα πχ ορτυκι μπεκατσα,, δεν εχω κωπλεξ με τα σκυλια δηλ ,ποιντερ σετερ κουρτσχαρ διωτι εχω κυνηγηση με ολα αυτα ;)τελος παντωννν λεω φαιτως να αλαξω σταμπα πισω στο tzimnakimoy αυτην την φωτο ετσι για αλαγηηηη λεωω τωρα λεωωω,,για να ακουσω γνωμεςςςς ασε που ακωμα ψαχνωωωωμαιιιιι;).think.ολες η φερμες εχουν την χαρητουςςςς ακουωωωω
Την 2ρη ή την 4η μιας και δεν έχεις θέμα με τις φίλες.χαχαχα
 
View attachment 21968 Περσινό αξέχαστο πρωινό για σαρσέλια!!
Ωραία φωτογραφία Πάνο!
Με την όλη κατάσταση φέτος μου έλειψε πολύ ο βάλτος.Με την κακοκαιρία της περασμένης εβδομάδας πρέπει να έγινε καλό παιχνίδι πάνω.
 
Back
Top