Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευκαιρια βρηκα και εγω την Δευτερα και πηγα στον οπλουργο τον Παπατσαρουχα τιs καννεs απο ενα ισπανικο χειροποιητο δικαννο που μου ειχαν δωσει γιατι εναs φιλοs που το ειχε πριν δεν εναι και κυνηγοs και το ειχε αφησει και μεσα εχει πιασει απειροελαχιστεs φθορεs. Mετα την
λειανση θα πλησιασει απο 18,5 το 18,6 περιπου. Αλλα τι να το κανειs και αυτο . Παλι βλεπω να σημαδευω τα ντουλαπια στο σπιτι και 3-4
παλια βαλσαμωμενα πουλια.
 
Να πιστεύουμε σε κανένα θαύμα γιατί η μετακίνηση από νομό σε νομό δεν νομίζω να επιτρέπει
Ρε παιδιά πλάκα μας κάνουν εμείς στην Αττική μόνο ήμαστε κάτι χιλιάδες που θα πάμε στο Σύνταγμα ....θα μας τρελάνουν.....
 
Καλό μεσημέρι
2018 ΟΤΑΝ Ο ΣΗΜΕΡΙΝΌΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ( παρών και ο πρόεδρός μας Δ" ΚΟΣΕ ως υποψήφιος της ΝΔ) ζητούσε την στήριξή μας....
View attachment 19048
Λες γι αυτο το φρούτο που δεν μπορούσε να απαντήσει σε ερωτήσεις στην εκπομπή του Χασαπόοουλου ε ; Μάλιστα!
Εγω δεν ξερω που ανήκει πολιτικά και δεν με ενδιαφέρει . Όμως όταν τον ειδα στο βιντεάκι να το εχει στριμώξει η άλλη και να μην μπορει να απαντήσει στο αυτονόητο , με συγχωρειτε αλλα θα το πω . Είπα " θεέ μου τι μαλάκες εκλέγουμε να μας εκπροσωπήσουν"
Αλλα καλά να πάθουμε γιατι το κριτήριο όταν ψηφίζουμε ειναι πολιτικό.
 
Λες γι αυτο το φρούτο που δεν μπορούσε να απαντήσει σε ερωτήσεις στην εκπομπή του Χασαπόοουλου ε ; Μάλιστα!
Εγω δεν ξερω που ανήκει πολιτικά και δεν με ενδιαφέρει . Όμως όταν τον ειδα στο βιντεάκι να το εχει στριμώξει η άλλη και να μην μπορει να απαντήσει στο αυτονόητο , με συγχωρειτε αλλα θα το πω . Είπα " θεέ μου τι μαλάκες εκλέγουμε να μας εκπροσωπήσουν"
Αλλα καλά να πάθουμε γιατι το κριτήριο όταν ψηφίζουμε ειναι πολιτικό.
Δυστυχώς δεν τους ψηφίζουμε άμεσα , αυτό ψηφίζονται απο τους αντιπροσώπους επικρατώντας η λογική "δούνε και λαβείν" πάντα προσκεκλισμένος σε ένα δεξιό κανάλι καταστρέφοντας την εικόνα των κυνηγών. Το μόνο που επεσήμανε συνεχώς είναι η καραμέλα για τα όπλα . Αξίζει όμως να διαβάσουμε σαν κυνηγοί το παλαιό αλλά επίκαιρο σχολιασμό απο τον Κυπρήδιμο....
 
Απογευματινος περίπατος δίπλα στο σπίτι..Αρτεμιδα View attachment 19049View attachment 19050 Τα σχόλια δικά σας....
Ρε Τζιμη πάλευα να ανέβω πάνω στο σύννεφο και μόλις ανέβηκα με έκανες και έπεσα
Γίνονται τέτοια πράγματα;
Εγώ νόμιζα ότι μόνο οι κυνηγοί δεν τηρούν τα μέτρα και συνωστίζονται
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top