Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φίλε Δημήτρη το μαύρο χιούμορ μου αναφέρεται στο συγκεκριμένο ποστ.Εγω προσωπικά τα μανιτάρια δεν τα γνωρίζω ,δεν θέλω να τα μάθω και δεν εμπιστεύομαι κανέναν για να φάω εγώ η η οικογένεια μου.Πεστε το φοβία , δειλία η ότι θέλετε.
Δεν υπάρχει πρόβλημα! Αν δεν ξέρεις δεν ακουμπάς καν! Και με τα καλλιεργειας το κάνεις το μεζεδακι!
Όσο για τα κυνηγετικα , ήταν στραβό το κλίμα και συνεχώς το τρώει ο γάιδαρος οπότε δεν πάμε καθόλου καλα.
 
Δεν χρειάζεται να λεει ψέματα. Φτάνει που μαζεύει ολα τα αρνητικά χρονων σε ενα δημοσίευμα για να χτυπήσει για αλλη μια φορα τον φορέα των κυνηγών γιατι δεν του αρεσει η ηγεσία του. Αυριανή, Μακελιο, το Καρφί κλπ. Τετοια δημοσιογραφία . Βάλε τα θετικα διπλα στα αρνητικά και ενημέρωσε σωστα τον κοσμο σου αν θες. Δημοσιογραφία εντυπώσεων. Και μαλιστα τετοιες στιγμες ! ! ! Οχι οχι οχι
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Μου αρκεί το ότι δεν λέει ψέματα. Δηλαδή αν αύριο καποιος γράψει ένα άρθρο που θα αναφέρει μόνο τα θετικά, θα το θεωρήσεις και αυτό κατάπτυστο δημοσίευμα;
 
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Μου αρκεί το ότι δεν λέει ψέματα. Δηλαδή αν αύριο καποιος γράψει ένα άρθρο που θα αναφέρει μόνο τα θετικά, θα το θεωρήσεις και αυτό κατάπτυστο δημοσίευμα;
ακριβως, γλυψιματικο προς την ηγεσια
 
Το να υπαρχουν διαφωνιες , ενστασεις, προβληματισμοι , κριτικη ή εν παση περιπτωση κατι διαφορετικο σε ολες τις δραστηριοτητες της ζωης μας, ειναι υγιες και θεμιτο.
Εξ αλλου μεσα απ τις διαφωνιες βγαινει συνηθως το σωστοτερο. Μεχρι εδω καλα.
Το να Διαφωνουμε ομως μεσα απο υβρεις , ειρωνιες, κατηγοριες ή κατι αλλο εντεχνως και με σκοπιμοτητα τοποθετημενο, χωρις να ειμαστε γνωστες των πραγματικων γεγονοτων, ειναι επιοικως, πολυ ασχημο.
Η ημιμαθεια ειναι πολυ χειροτερη απ την αμαθεια.
 
Δυστυχώς αυτοι που κοινηγανε γουρουνια εχουν θεμα πολυ μεγαλο δεν βαζουν μυαλο με τιποτα
Ακριβως αυτο!!!
Απο τη μια μερια ειναι τα γιλεκα και απο την αλλη που ειναι το βασικοτερο για μενα σε ολα τα κυνηγια, αν δεν δεις ρε πουστη μου τι ειναι δεν τουφεκας!!!!!!
Τα ιδια και τα ιδια συνεχεια, κουνηθηκε το πουρναρι δωσε ενα 10βολο...λες και ειμαστε σε πολεμο...
 
Κάντο γκάλοπ.
Δεν θα βγαλουμε ακρη πιστευω.Θα ηθελα μια απαντηση απο τους συναδελφους εμπεριστατωμενη.
Ναι π.χ για 1-2-3-4 πραγματα,να μαθαινουμε και οι υπολοιποι που βλεπουμε μονο το τραγικο αποτελεσμα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top