Fabarm Team

Γι'αυτό η σοφή επιλογή είναι το βασικό μοντέλο της σειράς, αλλά το κάνουμε;Δεν το κάνουμε!
Είναι όπως τα αυτοκίνητα πάμε για το βασικό μοντέλο και παντα παίρνουμε αυτο με τα έξτρα, εγώ είχα μια 155 και την πούλησα για την m1 της προσφοράς και δεν το μετάνιωσα καθόλου,όχι πως δε ζήλευα τα ποιό λουσατα μοντέλα της εταιρείας
 
Είναι όπως τα αυτοκίνητα πάμε για το βασικό μοντέλο και παντα παίρνουμε αυτο με τα έξτρα, εγώ είχα μια 155 και την πούλησα για την m1 της προσφοράς και δεν το μετάνιωσα καθόλου,όχι πως δε ζήλευα τα ποιό λουσατα μοντέλα της εταιρείας
Η ασπίδα του Αχιλλέα.Ειναι στο DNA μας.
 
Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω τις αστοχίες σε όπλα με τέτοιες τιμές
Τόσο άρπα κόλλα είπαμε καταναλωτισμός να βγάλουμε για να δώσουμε αλλά ρε φίλε δεν αγοράζω σφεντόνα όπλο αγοράζω
Παρατήρησε μόνο την ταχύτητα αλλαγής μοντέλων όλων των εταιριών και πόσα εξιδικευμενα σε εισαγωγικά φτιάχνουν.Ο υπερκαταναλωτισμος και το μάρκετινγκ δεν δίνει περιθώριο για καθυστερήσεις και ολιγοριες το κομμάτι πίτας που δεν αρπάξεις αμέσως θα στο πάρει κάποιος άλλος,δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια για λεπτομέρειες και ποιότητα όλα στο πόδι
 
Με βλέπω να στοκαρω ανταλλακτικά για τα όπλα που έχω αχρείαστα να'ναι και ας βγάζουν ότι θέλουν με όση τεχνολογία θέλουν
Σε λίγο για να πούνε ότι κάτι καινούργιο έβγαλαν να αγοράσει ο κόσμος θα βάλουν και φτερά όπως οι σερβιέτες
 
Παρατήρησε μόνο την ταχύτητα αλλαγής μοντέλων όλων των εταιριών και πόσα εξιδικευμενα σε εισαγωγικά φτιάχνουν.Ο υπερκαταναλωτισμος και το μάρκετινγκ δεν δίνει περιθώριο για καθυστερήσεις και ολιγοριες το κομμάτι πίτας που δεν αρπάξεις αμέσως θα στο πάρει κάποιος άλλος,δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια για λεπτομέρειες και ποιότητα όλα στο πόδι
Μάρκετινγκ ,εδώ έχουν καταφέρει να μας πωλούν τα διαφημιστικά τους καπελάκια 20 ευρω και το χειρότερο, η νέα μόδα αυτή η ακαλαίσθητη χοντρόμ@λ@κι@ το αυτοκόλλητο κάννης.Να σε δεί ο συνάδελφος από το απέναντι καρτέρι και να ξέρει μέ τί όπλο ρίχνεις.
 
Τι αυτό που που έκανε τις εμπλοκές το έψαξες μήπως ήταν κάτι απλό?

Αργούσε να κλείσει το κλείστρο ή και δεν έκλεινε. Σαν να έπιανε χώμα ένα πράγμα που το εμπόδιζε να κάνει την κίνηση. Δεν το έψαξα αν και το είχα σκοπό γιατί έφυγα στο εξωτερικό.
13 χρόνια χωρίς προβλήματα είναι φοβερή επίδοση.Φτιαξτο και εχετο έστω για εφεδρεία.. Κάτι απλό και αναλώσιμο πιστεύω ότι είναι.
Σε κάθε περίπτωση ήθελα να έχω και δεύτερο όπλο για εφεδρεία όπως λες. Θα το φτιάξω όμως, πιστεύω πως είναι απλό το ζήτημα.
 
Καλησπέρα. Με το συμπάθιο κιόλας αλλα τι ειναι αυτο που σου κεντρισε το ενδιαφέρον για να το αγοράσεις στη νεα fanarm becaccia; Μήπωςη αρίγωτη κάνη;
Γιάννη αν κατέβεις στην πόλη αυτές τι μέρες περνά από τον Ζωχιο να την δεις κ είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει εύκολο ελαφρύ όπλο για μπεκάτσα .Πηγα το απόγευμα κ την είδα.
 
Με βλέπω να στοκαρω ανταλλακτικά για τα όπλα που έχω αχρείαστα να'ναι και ας βγάζουν ότι θέλουν με όση τεχνολογία θέλουν
Σε λίγο για να πούνε ότι κάτι καινούργιο έβγαλαν να αγοράσει ο κόσμος θα βάλουν και φτερά όπως οι σερβιέτες
Γιώργο πολύ σωστά το σκέφτεσαι , και πολύ καλά τα λες .
 
ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΩΝΟ ΦΙΛΕ ΤΟΛΗ.yel..yel.;)
Ειπα και γω δεν ειρωνευτικα ουτε υποτιμω τα συγκεκριμενα εχουν κορυφη πιουητα κατασκευης και μηδενικες ανοχες στις συναρμογες τοσο οσο καμια αλλη οσο κι αν κοστιζει
 
Καλημέρα στην παρέα κάτοχος και εγώ μιας Fabarm H4 εδώ και μερικά χρόνια ευχαριστημένος από την δεύτερη H4 που μου έδωσαν γιατί με την πρώτη είχα πρόβλημα και μου έκαναν αντικατάσταση λόγο εμπλοκών. Έχω να πω ότι η κατανομές της είναι αρκετά ανοιχτές με μεγάλα κενά μόνο στον * βλέπω καλή κατανομή επειδή κυνηγάω λαγό και τσίχλες σε δοκιμές που έχω κάνει δεν με ευχάριστη ιδιαίτερα σε θήραμα πάνω έχω δει να στεγνώνει το. Λαγό σε καλές απόστασης αλλά στο χαρτί δεν με εντυπωσιάζει . Όποιος φίλος μπορεί να μου πει της εντύπωσης του από αυτό το όπλο
 
Καλημέρα στην παρέα κάτοχος και εγώ μιας Fabarm H4 εδώ και μερικά χρόνια ευχαριστημένος από την δεύτερη H4 που μου έδωσαν γιατί με την πρώτη είχα πρόβλημα και μου έκαναν αντικατάσταση λόγο εμπλοκών. Έχω να πω ότι η κατανομές της είναι αρκετά ανοιχτές με μεγάλα κενά μόνο στον * βλέπω καλή κατανομή επειδή κυνηγάω λαγό και τσίχλες σε δοκιμές που έχω κάνει δεν με ευχάριστη ιδιαίτερα σε θήραμα πάνω έχω δει να στεγνώνει το. Λαγό σε καλές απόστασης αλλά στο χαρτί δεν με εντυπωσιάζει . Όποιος φίλος μπορεί να μου πει της εντύπωσης του από αυτό το όπλο
Καλησπέρα Κ.παναγιώτη . Θα σου παραθέσω ένα βιντεάκι απο κυνήγι πάπιας που κάνει ο πολυ καλός μου φίλος .
Πραγματικά το τουφέκι τα παει άψογα και δεν εχει να ζηλέψει τιποτα απο την δικιά μου XLR.
Λίγο λαδάκι στον σιδηροδρομο το θέλει και μέτα απο βρόχη θα χρειαστεί ενα γρηγόρο καθαρισμα .

Επίσης να συμπληρώσω επειδή έχω δυο κανες 66 και 71 στην XLR έχω την 71 πάνω συνέχεια και ειναι απο Η4 η καννη αυτη. σου βάζω και ένα εντέλως "χαβαλέ" βίντεο δικό μου να δεις τουφεκιές.


*fabarm H4*

* fabarm XLR me H4 κανη*
 
Last edited:
Και για να σου φτιάξω ακόμα περισσότερο την διάθεση , θα σου ανεβάσω δυο φώτο που δεν τις έχω δημοσιεύσει πουθενά για να τσιιγκλίσουμε λίγο και τα άλλα τα τφεκια .χαχαχα @Panagiotis chalkida

80 Μετρά μετρημένο με smart watch και gps !
 

Attachments

  • Inked124577441_459732408342146_7674068969757291773_n_LI.jpg
    Inked124577441_459732408342146_7674068969757291773_n_LI.jpg
    314,1 KB · Προβολές: 93
  • 124967776_362516011753131_7139964589662950718_n.jpg
    124967776_362516011753131_7139964589662950718_n.jpg
    166,3 KB · Προβολές: 93
Μπράβο ωραία πράγματα με τι τσοκ κυνηγάτε και επίσης ο φίλος με την h4 έχει βγάλει την ρίγα?

Καλημέρα εγώ έχω το μαμά 3*** πάνω μόνιμα για όλη την μέρα , ειδικά στο απογευματινό καρτέρι είναι θάνατος .
και ο φίλος έχει 4**** briley και κατα καιρούς όπως το βίντεο παραπάνω έχει νομίζω 1* αλλά δεν θυμάμαι αν είναι αφτερ μαρκετ ή το μαμά.

Την ρίγα δεν την έχει βγάλει απλά ειναι κεραμική βαφη όλο το όπλο όπως και η ρίγα .

στο βίντεο που θα σου παραθέσω νομίζω έχει το 4**** αν θέλεις ρωτάω και σου λέω με σιγουριά .

 
Καλησπέρα Κ.παναγιώτη . Θα σου παραθέσω ένα βιντεάκι απο κυνήγι πάπιας που κάνει ο πολυ καλός μου φίλος .
Πραγματικά το τουφέκι τα παει άψογα και δεν εχει να ζηλέψει τιποτα απο την δικιά μου XLR.
Λίγο λαδάκι στον σιδηροδρομο το θέλει και μέτα απο βρόχη θα χρειαστεί ενα γρηγόρο καθαρισμα .

Επίσης να συμπληρώσω επειδή έχω δυο κανες 66 και 71 στην XLR έχω την 71 πάνω συνέχεια και ειναι απο Η4 η καννη αυτη. σου βάζω και ένα εντέλως "χαβαλέ" βίντεο δικό μου να δεις τουφεκιές.


*fabarm H4*

* fabarm XLR me H4 κανη*
Την κάνη της Η4 πως την έβαλες στην XLR τροποποιήσες την περιοχή πιστονιού
 
Την κάνη της Η4 πως την έβαλες στην XLR τροποποιήσες την περιοχή πιστονιού
Ναι καλο χερι ειναι αλλιως δεν θα ηταν φιλος μου χαχα πλακα κανω.
Δεν ξερω τι τροποποιησεις εχουν γινει στο οπλο γιατι το πηρα μεταχειρισμενο μαζι με τις 2 κανες.
Αλλα βιντεακια δεν εχω αλλα ετοιμαζω ενα με συνταγες πρετετζικη μιας και αυτον βλεπουμε ολη μερα στην οικογενεια αχχαχ
 
Back
Top