Καιρός

Καλημέρα σας
Διαβάζω μια γκρίνια για την ερχόμενη εβδομάδα
Για πολλές βροχές που έρχονται και τέτοια .
Ουσιαστικά ένα χαμηλό πάει να βγάλει στης 28
Η πορεία του ακόμα άγνωστη . Αποκομμένο χαμηλό από κυκλοφορία σημαινει άγνωστη πορεία ακόμα και 48 ώρες πριν ..Οπότε τσάμπα χαλατε την διάθεση σας κοιτώντας 140 ώρες μπροστά ...
Επίσης να πω η πορεια του καθορίζει και τους ανέμους που θα έχουμε στην αρχή .Όσο νότια σημαίνει βοριάδες κυρίως στα βόρεια...
Με τα σημερινά στοιχεία 25/26/27/30/31/1 κυνηγάμε κανονικά στο 90% της χώρας ..

Ας έχουμε λίγο υπομονή λοιπόν ..Και μην κοιτάτε εφαρμογές καιρού πάνω από 72 ώρες μπροστά..Κάνει καλό στην διάθεση...
 
Καλημέρα σας
Διαβάζω μια γκρίνια για την ερχόμενη εβδομάδα
Για πολλές βροχές που έρχονται και τέτοια .
Ουσιαστικά ένα χαμηλό πάει να βγάλει στης 28
Η πορεία του ακόμα άγνωστη . Αποκομμένο χαμηλό από κυκλοφορία σημαινει άγνωστη πορεία ακόμα και 48 ώρες πριν ..Οπότε τσάμπα χαλατε την διάθεση σας κοιτώντας 140 ώρες μπροστά ...
Επίσης να πω η πορεια του καθορίζει και τους ανέμους που θα έχουμε στην αρχή .Όσο νότια σημαίνει βοριάδες κυρίως στα βόρεια...
Με τα σημερινά στοιχεία 25/26/27/30/31/1 κυνηγάμε κανονικά στο 90% της χώρας ..

Ας έχουμε λίγο υπομονή λοιπόν ..Και μην κοιτάτε εφαρμογές καιρού πάνω από 72 ώρες μπροστά..Κάνει καλό στην διάθεση...
Προφανως κανει κακο στην διαθεση ηθελες να γραψεις Περικλη.
Οντως ετσι ειναι ας μην προτρεχουμε και εχω βαλει αδεια ολη την επομενη εβδομαδα.
 
Καλημέρα σας
Διαβάζω μια γκρίνια για την ερχόμενη εβδομάδα
Για πολλές βροχές που έρχονται και τέτοια .
Ουσιαστικά ένα χαμηλό πάει να βγάλει στης 28
Η πορεία του ακόμα άγνωστη . Αποκομμένο χαμηλό από κυκλοφορία σημαινει άγνωστη πορεία ακόμα και 48 ώρες πριν ..Οπότε τσάμπα χαλατε την διάθεση σας κοιτώντας 140 ώρες μπροστά ...
Επίσης να πω η πορεια του καθορίζει και τους ανέμους που θα έχουμε στην αρχή .Όσο νότια σημαίνει βοριάδες κυρίως στα βόρεια...
Με τα σημερινά στοιχεία 25/26/27/30/31/1 κυνηγάμε κανονικά στο 90% της χώρας ..

Ας έχουμε λίγο υπομονή λοιπόν ..Και μην κοιτάτε εφαρμογές καιρού πάνω από 72 ώρες μπροστά..Κάνει καλό στην διάθεση...
Αντεεε και έχω άδεια!!!!! Περικληηηη σ αγαπαμεεεε
 
Προφανως κανει κακο στην διαθεση ηθελες να γραψεις Περικλη.
Οντως ετσι ειναι ας μην προτρεχουμε και εχω βαλει αδεια ολη την επομενη εβδομαδα.

Και εγώ έχω άδεια και αυτήν που πέρασε και την άλλη εβδομάδα .
7 μέρες τώρα 2 μέρες έχω δει πουλιά .
Δεν θα τα βάψω και μαύρα ....
Μπορεί να μας πάει καλά και να περάσουν γρήγορα οι βροχές μπορεί και να μπαστακωθει πάνω μας ...

Ιδανικές συνθήκες δεν φαίνονται πουθενά πάντως ούτε μετά τις βροχές ..

Υπομονή λοιπόν ...Είναι κάτι που ότι και να κάνουμε δεν αλλάζει
 
Βλέπω στο Windy ότι απόψε και αύριο έχει ένα ψεύτο-βόρειο ρεύμα στο Αιγαίο και με βάζει στο τρυπάκι να πεταχτώ το πρωί μια βόλτα ... μετά χάλι μεγάλο ... από Δευτερα βράδυ και Τρίτη ξημερώματα γυρνάει σε νοτιάδες και Τετάρτη Πέμπτη κλειστός καιρός με βροχές παντού ...
και μετά ΠΣΚ που είδα πρόβλεψη δεν τρελάθηκα από την χαρά μου ...
Παρασκευή άπνοια και Σ&Κ βροχές πάλι, ειδικά στα ανατολικά ...ο καιρός δεν είναι μαζί μας φέτος ...
Περικλή , καλά τα λέω ?? :(
 
Βλέπω στο Windy ότι απόψε και αύριο έχει ένα ψεύτο-βόρειο ρεύμα στο Αιγαίο και με βάζει στο τρυπάκι να πεταχτώ το πρωί μια βόλτα ... μετά χάλι μεγάλο ... από Δευτερα βράδυ και Τρίτη ξημερώματα γυρνάει σε νοτιάδες και Τετάρτη Πέμπτη κλειστός καιρός με βροχές παντού ...
και μετά ΠΣΚ που είδα πρόβλεψη δεν τρελάθηκα από την χαρά μου ...
Παρασκευή άπνοια και Σ&Κ βροχές πάλι, ειδικά στα ανατολικά ...ο καιρός δεν είναι μαζί μας φέτος ...
Περικλή , καλά τα λέω ?? :(
Βοριαδάκι θα έχει αυριο Μενιο αλλά πουλιά από που θα μπουν; Μακεδονία Θράκη σήμερα δεν πέρασε τίποτα από ότι βλέπω. Θα πάω και εγώ αύριο ομως!!!
 
Βλέπω στο Windy ότι απόψε και αύριο έχει ένα ψεύτο-βόρειο ρεύμα στο Αιγαίο και με βάζει στο τρυπάκι να πεταχτώ το πρωί μια βόλτα ... μετά χάλι μεγάλο ... από Δευτερα βράδυ και Τρίτη ξημερώματα γυρνάει σε νοτιάδες και Τετάρτη Πέμπτη κλειστός καιρός με βροχές παντού ...
και μετά ΠΣΚ που είδα πρόβλεψη δεν τρελάθηκα από την χαρά μου ...
Παρασκευή άπνοια και Σ&Κ βροχές πάλι, ειδικά στα ανατολικά ...ο καιρός δεν είναι μαζί μας φέτος ...
Περικλή , καλά τα λέω ?? :(
Στο windy Μένιο έχει 4 διαφορετικά προγνωστικά.Καθε ένα ακόμα και σήμερα δείχνει κάτι διαφορετικό.
 
Έγραψα τις προάλλες
Ότι το χαμηλό της Τετάρτης λόγο αποκοπής από την κυκλοφορία δεν είναι εύκολο να βρεθεί η πορεία του στις μακρινές ώρες
Ακόμα και σήμερα το πάνε πέρα δώθε
Όσο πιο νότια βγει τόσο μικροτερο κομμάτι θα πιάσει και πιο ενισχυμένους βοριάδες στα βόρεια
Έτσι όπως το βλέπω να αργεί λίγο και να βγαίνει τελικά κοντά στην Πελοπόννησο η κεντρική και βόρεια χώρα 28 του μήνα πρωί κυνηγάνε κανονικά
Όσο για το άλλο σ.κ
Πάει καλά ..Μας νοιάζει να βγει κρύα κατάβαση προς τα Βαλκάνια και αυτό δείχνει το όλο σκηνικό .
Το εάν βγάλει κάπου βροχή θα το δούμε τις επόμενες μέρες...
Εάν βγει το κρύο θα μπουν όλα μαζεμενα μέχρι της 5 του μήνα ...
Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξος πάντως ...
 
Εάν βγει το κρύο θα μπουν όλα μαζεμενα μέχρι της 5 του μήνα ...
Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξος πάντως ...
Άκου φίλε...αν και είσαι ΑΕΚΤΖΗΣ, πάω πάσω και κάνω πίσω... .yel. ...άκου λοιπόν πως έχουν τα πράγματα.....my man.
Η κάνεις τα μαγικά σου να μπουν στις 8/11 που ξεκινάω άδεια ή θα γίνει ζημιάαααααα.....terror..yelling.
 
Άκου φίλε...αν και είσαι ΑΕΚΤΖΗΣ, πάω πάσω και κάνω πίσω... .yel. ...άκου λοιπόν πως έχουν τα πράγματα.....my man.
Η κάνεις τα μαγικά σου να μπουν στις 8/11 που ξεκινάω άδεια ή θα γίνει ζημιάαααααα.....terror..yelling.

Άντε να πάει μέχρι 7 του μήνα φίλε...Δεν το βλέπω παραπάνω .... :) :) :)
 
Έγραψα τις προάλλες
Ότι το χαμηλό της Τετάρτης λόγο αποκοπής από την κυκλοφορία δεν είναι εύκολο να βρεθεί η πορεία του στις μακρινές ώρες
Ακόμα και σήμερα το πάνε πέρα δώθε
Όσο πιο νότια βγει τόσο μικροτερο κομμάτι θα πιάσει και πιο ενισχυμένους βοριάδες στα βόρεια
Έτσι όπως το βλέπω να αργεί λίγο και να βγαίνει τελικά κοντά στην Πελοπόννησο η κεντρική και βόρεια χώρα 28 του μήνα πρωί κυνηγάνε κανονικά
Όσο για το άλλο σ.κ
Πάει καλά ..Μας νοιάζει να βγει κρύα κατάβαση προς τα Βαλκάνια και αυτό δείχνει το όλο σκηνικό .
Το εάν βγάλει κάπου βροχή θα το δούμε τις επόμενες μέρες...
Εάν βγει το κρύο θα μπουν όλα μαζεμενα μέχρι της 5 του μήνα ...
Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξος πάντως ...
5 του μήνα :oops::oops:
Περί τότε ξεκινάνε την συγκομιδή της ελιάς λεμεεεε την φουτσισαμε .hair.
Πανω που θα αρχίσουν να στρώνουν τα πουλιά θα βάλουν μπροστά τα τρακτέρ και τα αλυσοπρίονα συν τους Χασάν που δεν βάζουν γλώσσα μέσα τους hippo

Την βλέπω την δουλειά φέτος τα σαλιγκάρια θα έχουν την τιμητική τους
 
5 του μήνα :oops::oops:
Περί τότε ξεκινάνε την συγκομιδή της ελιάς λεμεεεε την φουτσισαμε .hair.
Πανω που θα αρχίσουν να στρώνουν τα πουλιά θα βάλουν μπροστά τα τρακτέρ και τα αλυσοπρίονα συν τους Χασάν που δεν βάζουν γλώσσα μέσα τους hippo

Την βλέπω την δουλειά φέτος τα σαλιγκάρια θα έχουν την τιμητική τους

Ας μπουνε και έχουμε.χρονο φίλε...
Άσε να μπουν και θα τα βρουμε στην ώρα τους
 
Back
Top