Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 17301
Με αυτό το φυσίγγι στις 21/8/2010 πήρα το πρώτο μου τρυγόνι. Σε νο7 με την 123.
Τα αγοράζαμε τότε γτ ήταν από τα φθηνά, νομίζω 5,70€ έκαναν.
Υπέροχος λαδί κάλυκας με χρυσό τύπωμα.
Είχε ρίξει κι απ' αυτά κούτες ο πατέρας μου.
Τώρα έχουν 7,90€ κι αν είσαι τυχερός τα βρίσκεις σε ... προσφορά... 6,90€ ......
Γέρασες..
 
Τώρα θυμήθεικα....Τα συγκεκριμένα τα έχει σταματήσει δυστυχώς...βγάζει πλέον τα
"και καλά" Ariston αλλά σε πορτοκαλί κάλυκα της fiocchi με 616 silver και csb1......ότι να'ναι.....
Όπως και τα C7 32gr που ξανά κυκλοφόρισαν δν έχουν C7....αλλά Aquila...ότι να'ναι.
τα αριστον τα βγαζει ακομα και ηταν γεμισμενα με g3000 ,τωρα δεν ξερω τι εχουν μεσα γιατι η τιμη ειναι για γελια.
 
Εύχομαι να ξεμίνεις φίλε...μακάρι να περάσουν πουλιά.!!!!!!!
Τα Light 31gr ρίχτα μετά τις 08:00 το πρωί...
Τα δοκιμασα περσι και εμεινα πολυ ευχαριστημενος σχεδον μ ολους τους καιρους.στην πολυ υγρασια το πρωι δεν τα ειδα να εχουν προβλημα, αλλα επαιρνα πουλια με αιματα!παντως τα βρικα σε διαφορετικο καλυκα(γαλαζιο και οχι μπλε που ειχε)και με μεγαλυτερο μεταλο,ελπιζω να μην εχει αλαξει ως προς την αποδοση γιατι πραγματικα θεριζε
 
Τα 3Α δουλεύουν εξαιρετικά δυο μέρες τώρα αν και νομίζω ότι λόγο της καλοκαιρίας και της σχετικά υψηλής θερμοκρασίας για Οκτώβρη μήνα πρέπει να ανεβάζουν λίγο πιέσεις παραπάνω και βουίζουν τα αυτιά μου χαχαχα. Τα mb32 διασποράς για τις πρώτες πρωινές ώρες που πετάνε οι τσίχλες ένα με τα δέντρα δουλεύουν υποδειγματικά
 
Τα 3Α δουλεύουν εξαιρετικά δυο μέρες τώρα αν και νομίζω ότι λόγο της καλοκαιρίας και της σχετικά υψηλής θερμοκρασίας για Οκτώβρη μήνα πρέπει να ανεβάζουν λίγο πιέσεις παραπάνω και βουίζουν τα αυτιά μου χαχαχα. Τα mb32 διασποράς για τις πρώτες πρωινές ώρες που πετάνε οι τσίχλες ένα με τα δέντρα δουλεύουν υποδειγματικά
Τα 3Α έχουν ακομα psb1;
 
Ξέρω πως γεμίζονται με κάποια ισπανική αλλά ποια ακριβώς θα σε γελάσω
Πάντα με την Psb1 Μιχάλη...η μόνη Ισπανική παρέα με την Psb2 που καλά κρατούν στην
(όχι τρελή) υγρασία,αφού είναι πλήρως ζελατηνοποιημένες...το ίδιο κ το Neo Velox 33gr αν ρίξεις.
 
Πάντα με την Psb1 Μιχάλη...η μόνη Ισπανική παρέα με την Psb2 που καλά κρατούν στην
(όχι τρελή) υγρασία,αφού είναι πλήρως ζελατηνοποιημένες...το ίδιο κ το Neo Velox 33gr αν ρίξεις.
Γι αυτό με καλύπτει σε μεγάλο ποσοστό σε όλες σχεδόν τις καιρικές συνθήκες, καλημέρα φίλε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top