Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Γκούχου γκούχου! .yel.
Καταρχάς θερμότατα συγχαρητήρια! Κανείς δεν το άξιζε περισσότερο. Όσον αφορά την πρόβλεψη μου όμως, οφείλεις να παραδεχτείτε ότι με την αλλαγή των σχημάτων και ειδικά στα σιμ στο 8, η προηγούμενη πρόβλεψη ήταν ρεαλιστικοτατη.
 
Καταρχάς θερμότατα συγχαρητήρια! Κανείς δεν το άξιζε περισσότερο. Όσον αφορά την πρόβλεψη μου όμως, οφείλεις να παραδεχτείτε ότι με την αλλαγή των σχημάτων και ειδικά στα σιμ στο 8, η προηγούμενη πρόβλεψη ήταν ρεαλιστικοτατη.
Σε ευχαριστώ πολύ Λεώ μου! Σε πειράζω γιατί είσαι φίλος μου! Αλλά δεν νομίζω οτι ήταν και τόσο μεγάλη η αλλαγή στα σιμ. Γενικά σε όλα τα γήπεδα μπορεί να ήταν ή ευκολότερα αλλά και δυσκολότερα! Έπεσε μέσα ο καπνιστής πάντως εεεε ο @george s k ήθελα να πω με το 92αρι που εδωσε!
 
Σε ευχαριστώ πολύ Λεώ μου! Σε πειράζω γιατί είσαι φίλος μου! Αλλά δεν νομίζω οτι ήταν και τόσο μεγάλη η αλλαγή στα σιμ. Γενικά σε όλα τα γήπεδα μπορεί να ήταν ή ευκολότερα αλλά και δυσκολότερα! Έπεσε μέσα ο καπνιστής πάντως εεεε ο @george s k ήθελα να πω με το 92αρι που εδωσε!
Σου θυμίζω ότι το αρχικό σχήμα στο 8 είχε σιμ Α-Ε και D-E
 
Σου θυμίζω ότι το αρχικό σχήμα στο 8 είχε σιμ Α-Ε και D-E
Τέσπα όλα αυτά είναι υποκειμενικά.. Κάποιοι μπορεί να δυσκολευόντουσαν παραπάνω κάποιοι όχι. Πάντως ποτέ δεν κατάλαβαν γιατί να βάλουν άλλα σχήματα στην εγκύκλιο.. Ας μην έβαζαν τπτ.
 
  • Like
Reactions: leo
Πολλά συγχαρητήρια @BeReT για τη νίκη! Τώρα οσον αφορά τα σχήματα νομίζω μικρή σημασία θα είχε στο τελικό αποτέλεσμα... Είναι νομίζω και γω εντελώς υποκειμενικό, όλα τα σχήματα έχουν doubles που δυσκολεύουν λιγότερο ή περισσότερο κάποιους αθλητές σε συνδυασμό πάντα με τις τροχιές. Σήμερα το "έργο" ήταν πιο δύσκολο λόγω τροχιών βασικά αλλά και ειδικών συνθήκων στους βατήρες και μπράβο στον Γεράσιμο που κατάφερε να μείνει συγκεντρωμένος και φυσικά να φτάσει στη νίκη.
 
Πολλά συγχαρητήρια @BeReT για τη νίκη! Τώρα οσον αφορά τα σχήματα νομίζω μικρή σημασία θα είχε στο τελικό αποτέλεσμα... Είναι νομίζω και γω εντελώς υποκειμενικό, όλα τα σχήματα έχουν doubles που δυσκολεύουν λιγότερο ή περισσότερο κάποιους αθλητές σε συνδυασμό πάντα με τις τροχιές. Σήμερα το "έργο" ήταν πιο δύσκολο λόγω τροχιών βασικά αλλά και ειδικών συνθήκων στους βατήρες και μπράβο στον Γεράσιμο που κατάφερε να μείνει συγκεντρωμένος και φυσικά να φτάσει στη νίκη.
Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο μου για τα καλά σου λόγια.. Χάρηκα πολύ που ρίχναμε σχετικά κοντά και τα είπαμε λίγο παραπάνω από άλλες φορές!
 
Γκούχου γκούχου! .yel.
:) Συγχαρητήρια και από εδώ μέσα!
Ετσι όπως έριχνες έπρεπε να κάνεις μεγαλύτερο σκόρ.
Στον προηγούμενο αγώνα δεν ήσουν τόσο θετικός. Χθές πούλησες έναν τελευταίο ντουμπλέ που δεν το περίμενα με τίποτα γιατί ήσουν πραγματικά ΠΟΛΥ κέντρα στα υπόλοιπα.Πιάτο της τύχης δεν είδα.Μετά το 25άρι στο 5 σε είχα για 94 -95 πιάτα!
Μπράβο και στον Σπύρο Δ. αν είναι κοντά σου.
Συγχαρητήρια σε όλους γενικά και στους διοργανωτές.
Διαιτησία και εδώ άψογη.
Εγώ τα έκανα χάλια ,αλλά έφυγα πραγματικά πολύ ευχαριστημένος γιατί κατάλαβα τι έφταιξε (κάπως αργά)και το διόρθωσα.
 
Last edited:
:) Συγχαρητήρια και από εδώ μέσα!
Ετσι όπως έριχνες έπρεπε να κάνεις μεγαλύτερο σκόρ.
Στον προηγούμενο αγώνα δεν ήσουν τόσο θετικός. Χθές πούλησες έναν τελευταίο ντουμπλέ που δεν το περίμενα με τίποτα γιατί ήσουν πραγματικά ΠΟΛΥ κέντρα στα υπόλοιπα.Πιάτο της τύχης δεν είδα.Μετά το 25άρι στο 5 σε είχα για 94 -95 πιάτα!
Μπράβο και στον Σπύρο Δ. αν είναι κοντά σου.
Συγχαρητήρια σε όλους γενικά και στους διοργανωτές.
Διαιτησία και εδώ άψογη.
Εγώ τα έκανα χάλια ,αλλά έφυγα πραγματικά πολύ ευχαριστημένος γιατί κατάλαβα τι έφταιξε (κάπως αργά)και το διόρθωσα.

Άρη μου σε έβλεπα συνεχώς πίσω να κοιτάς την προσπάθεια μου..Δεν σου κρύβω πως όταν ξεκίνησα με 25 στο 5 γήπεδο πίστεψα οτι θα πήγαινα για μεγάλο σκορ.. Δλδ 97-98.. Όντως τα πιάτα που έχασα δεν ήταν κάτι το συνταρακτικό μόνο το Ε στο 8 σε ένα σιμ μπορείς να πεις πως ήταν δύσκολο αλλά όπως έχουμε πει όλα χάνονται.. Έκανα 2 double zero ένα στο 6 γήπεδο και ένα στο 7. Κατά τα άλλα όντως οι τουφεκιές μου ήταν κέντρα.. Δεν πειράζει σημασία έχει το αποτέλεσμα και σε ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια!
 
Back
Top