Ata Arms Team

Το Δεκέμβρη θα κλείσει 1 χρόνο
4000 φυσίγγια τον μήνα!!!!!!
Τουλάχιστον 60.000 ανοιξε κλέισε το εργαλείο!
Αυτά είναι νουμερα επαγγελματία σκοπευτή! :rolleyes:
Εγώ προσωπικά ξέρω 2-3 άτομα που ρίχνουν τόσο πολύ!
Είναι πραγματικά απίστευτο να μήν έχει ζητήσει κάτι τό όπλο.Νάσαι καλά να το χαίρεσαι.
 
4000 φυσίγγια τον μήνα!!!!!!
Τουλάχιστον 60.000 ανοιξε κλέισε το εργαλείο!
Αυτά είναι νουμερα επαγγελματία σκοπευτή! :rolleyes:
Εγώ προσωπικά ξέρω 2-3 άτομα που ρίχνουν τόσο πολύ!
Είναι πραγματικά απίστευτο να μήν έχει ζητήσει κάτι τό όπλο.Νάσαι καλά να το χαίρεσαι.
Σε ευχαριστώ. Το μόνο θέμα που είχε με το που το αγοραρα ήταν το κλασικό με τους εξωλκης. Αλλά ας μην χαλάμε το θέμαtopic.topic.topic.
 
4000 φυσίγγια τον μήνα!!!!!!
Τουλάχιστον 60.000 ανοιξε κλέισε το εργαλείο!
Αυτά είναι νουμερα επαγγελματία σκοπευτή! :rolleyes:
Εγώ προσωπικά ξέρω 2-3 άτομα που ρίχνουν τόσο πολύ!
Είναι πραγματικά απίστευτο να μήν έχει ζητήσει κάτι τό όπλο.Νάσαι καλά να το χαίρεσαι.
δλδ για να καταλάβω γιατί χάθηκα τελείως.

4,000 φυσίγγια τον μήνα = 48,000 φυσίγγια τον χρόνο = 1,920 κουτιά τον χρόνο = 1,920 Χ 5 € = 9,600 € + 9,600 € ( πούλες ) = 19,200 € το χρόνο
και δεν βάζω τα έξοδα μετακίνησης προς και από το σκοπευτήριο.

και έχει για όπλο BAIKAL ??????????? , προφανώς όχι από οικονομία.

μιλάμε δεν πρέπει να υπάρχει άλλος στον πλανήτη .......................
 
Πρωσοπικη αποψη αν καποιος πηγενει τουλαχιστων 2-3 φορες την εβδομαδα τους μηνες που δεν εχει κυνηγι ειναι μια καλη λυση τα οπλα αυτης τις κατηγοριας αν δεν θελει να ριχνει με καποιο αυτογεμες
Ναι Νικόλα, συμφωνώ! Τα τουρκικά είναι πιο ευχάριστα στο ρίξιμο!
 
δεν τα εχω δοκιμασει Ηλια αν κ υπαρχει μια σκεψει για το sporter αλλα προς το παρων εχω εστιασει σε μεταχειρησμενα
Και εγώ σε ένα Μπράουν ή μπερετα μεταχειρισμένο θα πηγαινα...αλλα στα λεφτά του μοιάζει καλή επιλογή το ATA δεν το εδώ ρίξει ποτε βέβαια για να έχω ολοκληρωμένη άποψη!
 
Και εγώ σε ένα Μπράουν ή μπερετα μεταχειρισμένο θα πηγαινα...αλλα στα λεφτά του μοιάζει καλή επιλογή το ATA δεν το εδώ ρίξει ποτε βέβαια για να έχω ολοκληρωμένη άποψη!
Το μόνο που θα σε ξενερώσει είναι η σκανδάλη έχει μεγάλη διαδρομή έτυχε να έχει ελαφριές σκανδαλες στο δικό μου αλλά δεν είναι κανόνας για όλα ότι θα είναι το ίδιο, και από το λίγο πού το δοκίμασα βγάζει στενές ντουφεκιες στο χαρτί.
 
Το μόνο που θα σε ξενερώσει είναι η σκανδάλη έχει μεγάλη διαδρομή έτυχε να έχει ελαφριές σκανδαλες στο δικό μου αλλά δεν είναι κανόνας για όλα ότι θα είναι το ίδιο, και από το λίγο πού το δοκίμασα βγάζει στενές ντουφεκιες στο χαρτί.
Οι σκανδάλες φτιάχνονται και την κάνεις στα γούστα σου. Οχι πολλά λεφτά.
 
Οι σκανδάλες φτιάχνονται και την κάνεις στα γούστα σου. Οχι πολλά λεφτά.
Να σου πω προσωπικά εμένα δεν με ενοχλεί, αλλά κάποιος που είναι πιο απαιτητικός σίγουρα θα τον ενοχλήσει, βέβαια είναι και αυτό που είπες πάς και σου τίς φτιάχνουν.
 
δλδ για να καταλάβω γιατί χάθηκα τελείως.

4,000 φυσίγγια τον μήνα = 48,000 φυσίγγια τον χρόνο = 1,920 κουτιά τον χρόνο = 1,920 Χ 5 € = 9,600 € + 9,600 € ( πούλες ) = 19,200 € το χρόνο
και δεν βάζω τα έξοδα μετακίνησης προς και από το σκοπευτήριο.

και έχει για όπλο BAIKAL ??????????? , προφανώς όχι από οικονομία.

μιλάμε δεν πρέπει να υπάρχει άλλος στον πλανήτη .......................
Γιατί σου φαίνεται παράξενο?Εγώ όταν πήρα το πρώτο 686Ε ειχα ρίξει τον πρώτο μήνα πάνω από 10.000 φυσίγγια αφού ξυπναγα καθε πρωί με πονοκέφαλο από τις ντουφεκιες, μην με ρωτήσεις όμως πόσα φυσίγγια στο σκοπευτήριο και πόσα στον ύπνο μου γιατί δεν θυμάμαι να σου πω.
 
Back
Top