Κυνηγώντας...

Κ από εμένα μια φωτό από την έναρξη που μετά από μεγάλη προσμονή.
Ωραίος και εγώ στην προσμονή είμαι γιατί μέχρι στιγμής το μοναδικό κυνήγι που κάνω είναι να κυνηγάω την μπέμπα γύρω γύρω στο σπίτι και για να ρίξω καμία τουφεκιά βάζω το sniper elite στο play station
 
το μοναδικό κυνήγι που κάνω είναι να κυνηγάω την μπέμπα γύρω γύρω στο σπίτι
Κοίταξε να το απολαύσεις τώρα που το έχεις, γιατί θα μεγαλώσει γρήγορα, θα το χάσεις ανεπιστρεπτί και θα το αναπολείς...
Τα άλλα κυνήγια, είτε πολλά, είτε λίγα θα τα έχεις πάντα...
Να τη χαίρεσαι!
 
Κοίταξε να το απολαύσεις τώρα που το έχεις, γιατί θα μεγαλώσει γρήγορα, θα το χάσεις ανεπιστρεπτί και θα το αναπολείς...
Τα άλλα κυνήγια, είτε πολλά, είτε λίγα θα τα έχεις πάντα...
Να τη χαίρεσαι!
Ευχαριστώ αυτό κάνω γεροί να είμαστε και θα τα κάνουμε τα κυνηγια μας απλά πρέπει να κάνω και ένα δεύτερο γρήγορα να φάω την καραντινα μαζεμένη .big smile.
 
Ευχαριστώ αυτό κάνω γεροί να είμαστε και θα τα κάνουμε τα κυνηγια μας απλά πρέπει να κάνω και ένα δεύτερο γρήγορα να φάω την καραντινα μαζεμένη .big smile.
Τα πέρασα κ εγώ Γιώργο κ να έρχονται κ οι άλλοι να σου λένε πάλι δεν βγήκες στο κυνήγι είχε πολλά πουλιά ο τάδε έκανε τόσα ο άλλος έκανε τόσα όμως υπομονή έχει ο καιρός γυρίσματα.
 
View attachment 19800
Έρμο τουφέκι σκοτεινό, δε σ' έχω πια στο χέρι
οπού συ μού αράχνιασες κι ο Σκορδαλιάς το ξέρει
17/11/19
Τουφεκος τι παλιοκαραμπινες και βρωμοδικανα !!!!! Λαβή .sex hard. σκανδάλη ποιο.sex hard.step rib και κάνη δάγκωμα κομπρας σε δάγκωσε ψοφησες.yel.
 
Back
Top