Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Απλά επισημαίνω ότι έχεις περιθώριο βελτίωσης στις προβλέψεις!.very funny.

Οκ από δω και πέρα ένα νούμερο αν και πρέπει να εκμυστηρευτώ κάτι.. Παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσους καφέδες και ποσες κόκα κόλες έχω χάσει στις προβλέψεις με τον Λεωνίδα.. Δεν παίζετε ο Κ@Ριο....ης!!.hair..sarcastic.
 
Για πες ειλικρινά τώρα.ΑΝ τα είχες ρίξει τα πιάτα θα μπορούσες να κάνεις μεγαλύτερο σκόρ?
Ετσι για να λυθουν μερικές απορίες.
Ειλικρινά δε μπορώ να σου πω με σιγουριά αν θα έκανα μεγαλύτερο σκορ. Η λογική λέει ότι όταν έχεις μια εικόνα του τι να περιμένεις οι προοπτικές είναι καλύτερες αλλά και πάλι εμένα μου βγαίνει έτσι όπως έρχομαι και ρίχνω. Βέβαια γνωρίζω καλά πλέον τα γήπεδα και αισθάνομαι πολύ άνετα όταν ρίχνω στα Ψαχνά. Σε κάποιον από τους επόμενους αγώνες θα επιδιώξω να έρθω νωρίτερα να προπονηθώ και να μας λυθεί και η απορία!:)
 
Ειλικρινά δε μπορώ να σου πω με σιγουριά αν θα έκανα μεγαλύτερο σκορ. Η λογική λέει ότι όταν έχεις μια εικόνα του τι να περιμένεις οι προοπτικές είναι καλύτερες αλλά και πάλι εμένα μου βγαίνει έτσι όπως έρχομαι και ρίχνω. Βέβαια γνωρίζω καλά πλέον τα γήπεδα και αισθάνομαι πολύ άνετα όταν ρίχνω στα Ψαχνά. Σε κάποιον από τους επόμενους αγώνες θα επιδιώξω να έρθω νωρίτερα να προπονηθώ και να μας λυθεί και η απορία!:)

Όταν θα έρθεις να προπονηθείς εσυ να μου πεις να έρθω απροπονητος εγώ!.sarcastic. Να μας λυθούν 2 απορίες ταυτόχρονα!.shake hands.
 
Οκ από δω και πέρα ένα νούμερο αν και πρέπει να εκμυστηρευτώ κάτι.. Παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσους καφέδες και ποσες κόκα κόλες έχω χάσει στις προβλέψεις με τον Λεωνίδα.. Δεν παίζετε ο Κ@Ριο....ης!!.hair..sarcastic.
Screenshot_2020-09-13-22-54-35-142_com.miui.gallery.jpg
 
Όλα ωραία όλα όμορφα! Έπεσα και γω μέσα στο σκορ μιας και είχα πεί 93-94.. Συγχαρητήρια σε όλους που λάβαμε μέρος αλλά περισσοότερο στον νικητή του αγώνα Γιώργου Αποστολίδη! .. Η ευχή του Κυριου Γιώργου έπιασε @george s k που ήθελε να μου ρίξει 4 πιάτα ο @Caesar .RESPECT...Ένταξει Κύριε Γιώργο μας τώρα? Ευχαριστημένος? .sarcastic.
2020 09 13_ k Giorgos FIXED.jpg

.yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
 
και η βράβευση στην SENIOR ......... ( να ευλογήσω λίγο και τα γένια μου - που δεν έχω - 3ή θέση εγώ ) κάνω την διευκρίνηση γιατί είμαστε όλοι χοντροί και γέροι , φοράμε και τα ίδια μπλουζάκια και μοιάζουμε ............. χεχεχε2020 09 13_senior CEREMONY TO SEND.jpg)
 
ένας ακόμη αγώνας σε αυτό το κόσμημα για τους σκοπευτές , που λέγεται ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΨΑΧΝΩΝ.

Θα πω μία προσωπική άποψη , που θεωρώ ότι δεν μπορεί κανείς εύκολα να την αντικρούσει.
Ο CAESAR ( Αποστολίδης Γιώργος ) και ο GERRY ( Χριστοφοράτος Γεράσιμος ) είναι αυτή την χρονική στιγμή οι κορυφαίοι Έλληνες σκοπευτές.
Το λέω βάσει των τελευταίων αποτελεσμάτων , και ας έλειπαν από αυτόν τον αγώνα μερικά βαριά ονόματα του χώρου.
Τους εύχομαι από καρδιάς ανάλογη συνέχεια.

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ............ ΜΠΡΑΒΟ.

Όσο για εμένα έκανα 84/100 3η θέση SENIOR και 11ή Γενικής , όντας μακρυά από τον καλό εαυτό μου. Αλλά αυτό που κρατάω είναι ότι "κρατήθηκα" σε αξιοπρεπές αποτέλεσμα παρόλες τις ατυχίες μου.

Όσο για τον - ένα τον μοναδικό δάσκαλο ΛΕΟ - αυτό που έχω να πω , πέρα από το ότι κερδίζει μία ΜΠΥΡΑ ............. για την ( εκπληκτικά ακριβή ) πρόβλεψη του σκορ, τον ευχαριστώ γιατί για ακόμη μία φορά έδειξε ότι αυτό που κάνει το αγαπάει πραγματικά. ( ξέρει αυτός )
Πέρα από εξαιρετικός δάσκαλος και προπονητής ο Λεό είναι και άνθρωπος που θα σε βοηθήσει όπου και όποτε μπορεί.
ΛΕΟ .............RESPECT..RESPECT..RESPECT.
 
Όλα ωραία όλα όμορφα! Έπεσα και γω μέσα στο σκορ μιας και είχα πεί 93-94.. Συγχαρητήρια σε όλους που λάβαμε μέρος αλλά περισσοότερο στον νικητή του αγώνα Γιώργου Αποστολίδη! .. Η ευχή του Κυριου Γιώργου έπιασε @george s k που ήθελε να μου ρίξει 4 πιάτα ο @Caesar .RESPECT...Ένταξει Κύριε Γιώργο μας τώρα? Ευχαριστημένος? .sarcastic.
Kαι μια ερώτηση σε εσενα Γεράσιμε..Ειλικρινά τώρα..αν δεν είχες δίπλα σου να παίζει ο Μπακατινάκης με πόσα πιάτα πιστεύεις ότι θα έκλεινες???
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .very funny.

(Μπακατινάκης=ο απόλυτος χαβαλές - αποσυντονισμός της πούλας).
 
ένας ακόμη αγώνας σε αυτό το κόσμημα για τους σκοπευτές , που λέγεται ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΨΑΧΝΩΝ.

Θα πω μία προσωπική άποψη , που θεωρώ ότι δεν μπορεί κανείς εύκολα να την αντικρούσει.
Ο CAESAR ( Αποστολίδης Γιώργος ) και ο GERRY ( Χριστοφοράτος Γεράσιμος ) είναι αυτή την χρονική στιγμή οι κορυφαίοι Έλληνες σκοπευτές.
Το λέω βάσει των τελευταίων αποτελεσμάτων , και ας έλειπαν από αυτόν τον αγώνα μερικά βαριά ονόματα του χώρου.
Τους εύχομαι από καρδιάς ανάλογη συνέχεια.

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ............ ΜΠΡΑΒΟ.

Όσο για εμένα έκανα 84/100 3η θέση SENIOR και 11ή Γενικής , όντας μακρυά από τον καλό εαυτό μου. Αλλά αυτό που κρατάω είναι ότι "κρατήθηκα" σε αξιοπρεπές αποτέλεσμα παρόλες τις ατυχίες μου.

Όσο για τον - ένα τον μοναδικό δάσκαλο ΛΕΟ - αυτό που έχω να πω , πέρα από το ότι κερδίζει μία ΜΠΥΡΑ ............. για την ( εκπληκτικά ακριβή ) πρόβλεψη του σκορ, τον ευχαριστώ γιατί για ακόμη μία φορά έδειξε ότι αυτό που κάνει το αγαπάει πραγματικά. ( ξέρει αυτός )
Πέρα από εξαιρετικός δάσκαλος και προπονητής ο Λεό είναι και άνθρωπος που θα σε βοηθήσει όπου και όποτε μπορεί.
ΛΕΟ .............RESPECT..RESPECT..RESPECT.
Respect για ακομη μια φορα για το ηθος σου αλλα και για την εμφανιση και το βαθρο!
 
ένας ακόμη αγώνας σε αυτό το κόσμημα για τους σκοπευτές , που λέγεται ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΨΑΧΝΩΝ.

Θα πω μία προσωπική άποψη , που θεωρώ ότι δεν μπορεί κανείς εύκολα να την αντικρούσει.
Ο CAESAR ( Αποστολίδης Γιώργος ) και ο GERRY ( Χριστοφοράτος Γεράσιμος ) είναι αυτή την χρονική στιγμή οι κορυφαίοι Έλληνες σκοπευτές.
Το λέω βάσει των τελευταίων αποτελεσμάτων , και ας έλειπαν από αυτόν τον αγώνα μερικά βαριά ονόματα του χώρου.
Τους εύχομαι από καρδιάς ανάλογη συνέχεια.

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ............ ΜΠΡΑΒΟ.

Όσο για εμένα έκανα 84/100 3η θέση SENIOR και 11ή Γενικής , όντας μακρυά από τον καλό εαυτό μου. Αλλά αυτό που κρατάω είναι ότι "κρατήθηκα" σε αξιοπρεπές αποτέλεσμα παρόλες τις ατυχίες μου.

Όσο για τον - ένα τον μοναδικό δάσκαλο ΛΕΟ - αυτό που έχω να πω , πέρα από το ότι κερδίζει μία ΜΠΥΡΑ ............. για την ( εκπληκτικά ακριβή ) πρόβλεψη του σκορ, τον ευχαριστώ γιατί για ακόμη μία φορά έδειξε ότι αυτό που κάνει το αγαπάει πραγματικά. ( ξέρει αυτός )
Πέρα από εξαιρετικός δάσκαλος και προπονητής ο Λεό είναι και άνθρωπος που θα σε βοηθήσει όπου και όποτε μπορεί.
ΛΕΟ .............RESPECT..RESPECT..RESPECT.

Γιώργο μου (βλεπεις χωρίς το Κύριε έτσι) σε ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια..Να ξέρεις ότι σε εκτιμώ πολύ σαν άνθρωπο. Σημασία πιστεύω είναι να εισαι σταθερός σε αυτό που κανεις και όχι μια του ύψους και μια του βάθους και θα έρθουν και οι επιτυχίες..Αν και έχω ρίξει σε πολλούς αγώνες η σκοποβολή σου μαθαίνει πράγματα συνεχώς.. Ακόμα και χθες ενώ ξεκίνησα με 23-24 μετά ήρθε το 19 γιατί; Γιατί ήταν να ρίξω το 2 γήπεδο και το μυαλό μου ήταν στο 3 που το έριχνα μετά.. Το θέμα είναι να τα μαζεύεις όλα σε μια σακούλα και όταν ξαναπάς σε αγώνα να τα κανεις πράξη. Τότε σιγά σιγά τα αποτελέσματα θα έρθουν.
 
Kαι μια ερώτηση σε εσενα Γεράσιμε..Ειλικρινά τώρα..αν δεν είχες δίπλα σου να παίζει ο Μπακατινάκης με πόσα πιάτα πιστεύεις ότι θα έκλεινες???
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .very funny.

(Μπακατινάκης=ο απόλυτος χαβαλές - αποσυντονισμός της πούλας).

Αυτα τα θέματα τα χω ξεπεράσει προ πολλού.. Είτε ρίχνει ο μπακατινακης δίπλα μου είτε ο Digweed το αποτέλεσμα μου θα είναι το ίδιο..;)
 
Γιώργο μου (βλεπεις χωρίς το Κύριε έτσι) σε ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια..Να ξέρεις ότι σε εκτιμώ πολύ σαν άνθρωπο. Σημασία πιστεύω είναι να εισαι σταθερός σε αυτό που κανεις και όχι μια του ύψους και μια του βάθους και θα έρθουν και οι επιτυχίες..Αν και έχω ρίξει σε πολλούς αγώνες η σκοποβολή σου μαθαίνει πράγματα συνεχώς.. Ακόμα και χθες ενώ ξεκίνησα με 23-24 μετά ήρθε το 19 γιατί; Γιατί ήταν να ρίξω το 2 γήπεδο και το μυαλό μου ήταν στο 3 που το έριχνα μετά.. Το θέμα είναι να τα μαζεύεις όλα σε μια σακούλα και όταν ξαναπάς σε αγώνα να τα κανεις πράξη. Τότε σιγά σιγά τα αποτελέσματα θα έρθουν.
όχι άμα ήθελες ας ξαναέλεγες κύριε .......... χεχεχε.

Λοιπόν σοβαρά τώρα, στο έχω ξαναπεί και παλαιότερα και σε εσένα και στον CAESAR , ότι σας θεωρώ κορυφαίους σκοπευτές , και ότι για την τωρινή χρονική στιγμή απλά είστε τα δύο καλλίτερα τουφέκια στο compak στην Ελλάδα.
Δεν λέω καλά λόγια , λέω την αλήθεια.

Όσο για την σακούλα που είπες , είναι μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ . Ελπίζω δε η δική μου σακούλα χθες να "μάζεψε" πολλά πράγματα τα οποία να "γεννήσουν" στο μέλλον.
 
Kαι μια ερώτηση σε εσενα Γεράσιμε..Ειλικρινά τώρα..αν δεν είχες δίπλα σου να παίζει ο Μπακατινάκης με πόσα πιάτα πιστεύεις ότι θα έκλεινες???
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .very funny.

(Μπακατινάκης=ο απόλυτος χαβαλές - αποσυντονισμός της πούλας).
επειδή ήμουν μπροστά σε μία τουλάχιστον φάση περιμένοντας τη σειρά μου να ρίξω.

σκηνικό.
είναι το γήπεδο 1,ψηλά εκεί , 3 μονά 1 double sim.
διαιτητής ο Λεωνίδας ( όχι αυτός με τους τριακόσιους ο άλλος ο Δάσκαλος )
ο περί ου ο λόγος αθλητής στον τελευταίο βατήρα μόλις έχει ρίξει το double και τον έχει χάσει , και ο διαιτητής λέει zero - zero (δεν πρόσεξα αν ήταν zero - zero η καλό - zero , αλλά δεν έχει και πολύ σημασία )

αθλ. - γιατί zero το έσπασα το D
διαιτ. - όχι δεν το έσπασες
- τι λες , πάμε στο θάμνο που έπεσε να δούμε τα κομμάτια
- εκεί στο θάμνο θα βρούμε πολλά δισκάκια άσπαστα που πέφτουν στα μαλακά.
- όχι εγώ δεν φεύγω αν δεν μου το γράψεις καλό
- ρε πας καλά , φύγε να συνεχίσουμε.
- όχι δεν φεύγω από τον βατήρα , εδώ θα κάτσω.
( εκείνη τη στιγμή εμφανίζεται έτερος πλακατζής αθλητής που μόλις καταλαβαίνει τι συμβαίνει πετάγεται , μην έχοντας άποψη μόνο και μόνο για να συνεχίσει τον χαβαλέ )
- ναι και εγώ το είδα είναι καλό.
- είδες και άλλος το είδε , δεν φεύγω.

μιλάμε όλοι να έχουμε λυθεί στα γέλια και οι φουκαράδες μέσα στην πούλα να κοιτάνε αμήχανοι.

να μην τα πολυλογώ αφού πέρασε κανά πεντάλεπτο με αντίστοιχες στιχομυθίες και αφού στο τέλος σηκωθήκαμε αρκετοί και βγάλαμε τον αθλητή από τον βατήρα , μας είπε και στο τέλος.

- μπράβο ρε σεις , ωραίοι συναθλητές είστε , αντί να βοηθήσετε είστε με τον Διαιτητή.

Άντε τώρα ο GERRY που ήταν δυο βατήρες πιό κάτω να παίξει σοβαρά ............. χεχεχε.
πάντως σε αυτή τη πούλα ο GERRY έχασε δύο "χαζά" πιάτα και έκανε 23.
Μόνο που δεν θυμάμαι αν τα έχασε πριν ή μετά τη φαρσοκωμωδία ............

Πάντως αν πει κανείς ότι στους αγώνες δεν περνάμε καλά ........... ψεύδεται ασυστόλως............... :p :p :p :p
 
Μπαα.. δεν τον επηρέασε σε αυτη την φάση γιατί είχε τελειώσει ο Γεράσιμος (67) και ήταν στον τελευταίο βατήρα ο καρυοφίλης(68).
72 εγώ.
Ισχυριζόταν ότι δεν βγήκε το D.. Αστα να πάνε μέχρι να ξεκολλήσει.. O Λέο τα πήρε κάποια στιγμή και μετά την έκανε..Δεν υπάρχει..:p
 
Back
Top