Κυνηγετικές Ταινίες

Παλικάρια μια ερώτηση θέλω να δω μερικές κυνηγετικές σειρές του εξωτερικού αλλά δεν έχουν υπότιτλους στα ελληνικά αλλά μόνο στα αγγλικά γνωρίζει κανείς μήπως αν γίνεται να τα κάνουμε ελληνικά...?
 
Παλικάρια μια ερώτηση θέλω να δω μερικές κυνηγετικές σειρές του εξωτερικού αλλά δεν έχουν υπότιτλους στα ελληνικά αλλά μόνο στα αγγλικά γνωρίζει κανείς μήπως αν γίνεται να τα κάνουμε ελληνικά...?
Τέλη από όσο γνωρίζω το youtube δεν προσφέρει αυτόματους ελληνικούς υπότιτλους (είμαστε πολύ λίγοι για να ασχοληθούν μαζί μας...)
 
Τέλη από όσο γνωρίζω το youtube δεν προσφέρει αυτόματους ελληνικούς υπότιτλους (είμαστε πολύ λίγοι για να ασχοληθούν μαζί μας...)
Κατάλαβα έλεγα να τα κατεβάσω και μήπως υπάρχει κάνα πρόγραμμα να κανει τα αγγλικά ελληνικά αλλά δεν πεζει μάλλον τέτοιο πράγμα...
 
Κατάλαβα έλεγα να τα κατεβάσω και μήπως υπάρχει κάνα πρόγραμμα να κανει τα αγγλικά ελληνικά αλλά δεν πεζει μάλλον τέτοιο πράγμα...
Αν είναι ταινίες δοκίμασε στο greek subtitles μήπως τις βρεις να κατεβάσεις υπότιτλους.
 
Κυκλοφορεί εντός των ημερών και το Β΄μέρος της νέας ταινίας του Χριστογιάννη....Σέττερ και μπεκάτσες..τί άλλο να ζητήσει κανείς;;
Και το Α΄ μέρος εξαιρετικό και ο φίλος Νίκος ( Παπακωνσταντίνου) εξαίρετος με τα πολλά καλά σκυλιά που έχει φτιάξει και έχουν περάσει από τα χέρια του.

 
Κυκλοφορεί εντός των ημερών και το Β΄μέρος της νέας ταινίας του Χριστογιάννη....Σέττερ και μπεκάτσες..τί άλλο να ζητήσει κανείς;;
Και το Α΄ μέρος εξαιρετικό και ο φίλος Νίκος ( Παπακωνσταντίνου) εξαίρετος με τα πολλά καλά σκυλιά που έχει φτιάξει και έχουν περάσει από τα χέρια του.

Στα μπασιματα ο χριστογιαννης ήταν στα μέρη μου, κάτι καινούργιο ετοιμάζει.
 
Παλικάρια μια ερώτηση θέλω να δω μερικές κυνηγετικές σειρές του εξωτερικού αλλά δεν έχουν υπότιτλους στα ελληνικά αλλά μόνο στα αγγλικά γνωρίζει κανείς μήπως αν γίνεται να τα κάνουμε ελληνικά...?
Γιατί τι περιμένεις να ακούσεις που δεν ξέρεις ήδη ;;;
Είναι σαν το σενάριο στις τσόντες, ... άνευ ουσίας. :)
 
Last edited:
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για dvd που κυκλοφόρησε το έθνος κυνήγι της hunters videos και τα γαλλικής παραγωγής.
Η hunters videos είχε ως επί το πλείστον κυνήγι τριχωτού, ζαρκαδι, αγριοχοιρος, με ραβδωτο, αλλά κ κυνήγι γκραους, τρυγονιου,περδικας...
Η Γαλλικές ήταν παραγωγης mc4....
Αν δεν βρεθεί κάποιος να τις διαθέτει, ρίχνε κ μια ματια στο car κ σε αλλα site αγγελιών γιατί κατά καιρους υπάρχουν προς πωληση διαφορα κυνηγετικά dvd ..
Γιατί τι περιμένεις να ακούσεις που δεν ξέρεις ήδη ;;;
Είναι σαν το σενάριο στις τσόντες, ... άνευ ουσίας. :)
Γενικα στις ξένες ταινίες του εξωτερικου βλεπεις κ μαθενεις διάφορες τεχνικές κυνηγίου που γίνονται με μεγάλη ιεροτελεστεία κ που ανέκαθεν ήταν απαγορευμένες στην χώρα μας......
 
Θεωρώ τις ταινίες του Χριστογγιαννη ύμνο του κυνηγιού και της παράδοσης. Ότι πρέπει για παιδιά και μεγάλους. Έχω δει μερικές ως παιδί και δεν θα τις ξεχάσω ποτέ. Αν δεν ήταν τέτοιες οι εποχές και υπήρχε κάποια άνεση θα τις αγόραζα όλες να τις έχω να τις βλέπουν τα παιδιά μου. Ελπίζω κάποια στιγμή να το πραγματοποιήσω.
 
Back
Top