Browning Team

Μετά από πολύ ψάξιμο και διαβασμα κατέληξα στην browning. (Νίκησε στα σημεία την skb και την Benelli). Απέκτησα το πανέμορφο B525 Shadow Limited edition, με 18,7 άυλους και 71 εκ. κάνες.
Οπλαρα φιλε μου καλοτουφεκο και να σου κατσει τελεια ευχομαι
 
Μετά από πολύ ψάξιμο και διαβασμα κατέληξα στην browning. (Νίκησε στα σημεία την skb και την Benelli). Απέκτησα το πανέμορφο B525 Shadow Limited edition, με 18,7 άυλους και 71 εκ. κάνες.
Πολύ ωραίο τουφέκι! Για σκοπευτήριο ή/και κυνήγι? Και τι κυνήγι? Ρωτάω για την επιλογή σου σε μήκος κανών.
 
Το shadow το παρήγγειλα και εγώ σε cal 20. Πριν καμιά 25αρια μέρες. Με ενημέρωσαν όμως λίγες μέρες μετά ότι σε cal 20. Έχει εξαντληθεί. Και μάλλον από Σεπτέμβρη ξανά παραγωγή. Και εισαγωγή 2 με 3 μήνες μετά. Βάλε αν έχουμε και τίποτα απαγορεύσεις λόγω covid. Έτσι ζήτησα ένα 525 game one cal20. Μου είπαν σε 2 με 3 μήνες. Για να δούμε.
 
Το shadow το παρήγγειλα και εγώ σε cal 20. Πριν καμιά 25αρια μέρες. Με ενημέρωσαν όμως λίγες μέρες μετά ότι σε cal 20. Έχει εξαντληθεί. Και μάλλον από Σεπτέμβρη ξανά παραγωγή. Και εισαγωγή 2 με 3 μήνες μετά. Βάλε αν έχουμε και τίποτα απαγορεύσεις λόγω covid. Έτσι ζήτησα ένα 525 game one cal20. Μου είπαν σε 2 με 3 μήνες. Για να δούμε.
πήγαινε δες αυτό να το χαρείς γιατί οι 3 μήνες μπορεί να γίνουν 6 και πάει λέγοντας
 
Πολύ ωραίο τουφέκι! Για σκοπευτήριο ή/και κυνήγι? Και τι κυνήγι? Ρωτάω για την επιλογή σου σε μήκος κανών.
Για κυνήγι κυρίως σε περπατητο και καρτέρι. Και σκοπευτήριο μόνο για εξάσκηση που και που. Γι αυτό το επέλεξα σε 71.
 
Καλημέρα παιδιά. Την βοήθεια σας για αγορά 2 τσοκ invector plus (SK και 3*) στο Β525. Τα εργοστασιακά είναι απλώς καλά και θα ήθελα να αναβαθμίσω το όπλομου. Τι μου προτείνεται; Έσω-έξω; και ποιά μάρκα;
 
Καλημέρα παιδιά. Την βοήθεια σας για αγορά 2 τσοκ invector plus (SK και 3*) στο Β525. Τα εργοστασιακά είναι απλώς καλά και θα ήθελα να αναβαθμίσω το όπλομου. Τι μου προτείνεται; Έσω-έξω; και ποιά μάρκα;
Σαν σφιχτό 3αρι στα μπραουνιγκ έχω δει να δουλευει καλά το anaconda mid
 
Καλημέρα παιδιά. Την βοήθεια σας για αγορά 2 τσοκ invector plus (SK και 3*) στο Β525. Τα εργοστασιακά είναι απλώς καλά και θα ήθελα να αναβαθμίσω το όπλομου. Τι μου προτείνεται; Έσω-έξω; και ποιά μάρκα;
Καλημερα
Κοιτα, στο δικο μου εχω δοκιμασει τα carlsons, ported κ μη. Ξερω οτι το porting στα εξωτερικα τσοκακια το θεωρουν "διαφημιστικο τρικ" , κ οτι δεν προσφερει κατι. Στο Β525 ομως ειδα διαφορα, υπερ των τρυπιων. To θεμα ομως ειναι οτι δεν μπορεσα να τα βρω, στις συσφιξεις που ηθελα.
Ετσι κατεληξα στα non-ported sporting clays σε F και LM. Ειναι οκ, δεν τρελαθηκα κιολας...
Θα ηθελα να δοκιμασω κ τα gemini ported που τα φοραω στη M2 κ δεν τα αλλαζω.
Για skeet πιστευω σε καλυπτει το μαμα 5. Για το medium δοκιμασε το μαμα 2 ή κ τον ασο. Δεν ξερω αν αξιζει να παρεις aftermarket για αυτες τις συσφιξεις. Για κατι σφιχτοτερο,ναι.
 
Back
Top