Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
received_915529738900339.jpeg
Να και το μαμα 3 αστρα της accademia. Φυσιγγι οσκαρ 28γρ νο9 στα 31 μέτρα. Εχει μέτρα ακόμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος με τις δοκιμες στο πίνακα και στο πεδίο με τα μαμα τσοκ.
 
View attachment 13535
Να και το μαμα 3 αστρα της accademia. Φυσιγγι οσκαρ 28γρ στα 31 μέτρα. Εχει μέτρα ακόμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος με τις δοκιμες στο πίνακα και στο πεδίο με τα μαμα τσοκ.


Παρ'ολα αυτα,θα σου πουνε "" δεν σκοτωνει "" οι "γνωστες "του λειοκανου........οπλο για τρεις γενιες, τη στιγμη που για τα αεριων χρειαζεσαι ...ρυθμισεις στα μπουζι στον χρονισμο και στον αερα εισαγωγης.Αμαρτια εξομολογουμενη ,ουκ εστιν αμαρτια.
 
View attachment 13535
Να και το μαμα 3 αστρα της accademia. Φυσιγγι οσκαρ 28γρ νο9 στα 31 μέτρα. Εχει μέτρα ακόμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος με τις δοκιμες στο πίνακα και στο πεδίο με τα μαμα τσοκ.
1x1 ο πίνακας Μάνο; Μήπως μετρησες σκαγια στους 76 πόντους;
 
Ναι για τον πίνακα, δεν ασχολήθηκα με τα σκάγια να τα μετρήσω. Για την ακρίβεια ήθελα να ριξω μια ματια σε ένα εξω εργοστασιακό τσοκ. Προς το παρόν ασχολούμαι με το όπλο να το μαθω να δω και τα μετρα. σημειωτεον ότι εβαλα το μεγαλο πέλμα και το οπλο ειναι πολυ καλο στα μετρα μου. Έχουμε πολλες τουφεκιες ακομα βέβαια.
 
Παρ'ολα αυτα,θα σου πουνε "" δεν σκοτωνει "" οι "γνωστες "του λειοκανου........οπλο για τρεις γενιες, τη στιγμη που για τα αεριων χρειαζεσαι ...ρυθμισεις στα μπουζι στον χρονισμο και στον αερα εισαγωγης.Αμαρτια εξομολογουμενη ,ουκ εστιν αμαρτια.
Εντάξει το δεν σκοτώνει δεν ισχύει όπως όμως δεν ισχύουν και οι ρυθμίσεις που αναφέρεις για τα αερίων.
 
Το ουρμπίνο ή τον Κύργια μονο φανταζομαι...

Πέρα απο την Benelli Legacy ξερετε αλλο μοντέλο που να βγήκε σε 250 κομματια μόνο;
View attachment 13532
Η benelli το έκανε πάντα αυτό η elite που είχα ήταν 861/2000 και είχε πιστοποιητικό γνησιότητας. Μετά δεν ξαναβγαινει ίδιο μοντέλο. Αλλά πιστεύω αυτό δεν έχει τόση σημασία, δηλαδή σαν μεταχειρισμένο δε θα το πληρώσει κάποιος παραπάνω λόγω limited edition. Θα το πληρώσει επειδή είναι ωραίο όπλο και σε σχέση με την κατάσταση που βρίσκεται.
 
Ναι για τον πίνακα, δεν ασχολήθηκα με τα σκάγια να τα μετρήσω. Για την ακρίβεια ήθελα να ριξω μια ματια σε ένα εξω εργοστασιακό τσοκ. Προς το παρόν ασχολούμαι με το όπλο να το μαθω να δω και τα μετρα. σημειωτεον ότι εβαλα το μεγαλο πέλμα και το οπλο ειναι πολυ καλο στα μετρα μου. Έχουμε πολλες τουφεκιες ακομα βέβαια.
Πολύ ωραίο το καινούργιο σου όπλο!!!

Υγεία να χεις να το χαρείς.

Πάντα χαίρομαι όταν ένας συνάδελφος αγοράζει νέο όπλο!!!!
 
Φίλε το ένα είναι το cal12 που βγήκε σε 1000 κομμάτια και το άλλο το cal20 που βγήκε σε 500, δεν είναι ίδια όπλα.
Και ναι βγαίνουν σε όσα λένε, με πιστοποιητικό.
Συμφωνώ μαζί σου Βασίλη η benelli κάθε χρόνο παρουσιάζει και ένα μοντέλο αριθμημένo limited edition 1000cal 12 και 500σε cal20.Πριν λίγους μήνες παρουσίασε το τελευταίο επετειακό benelli raffaello 500 anniversary και όταν αυτές πουληθούν θα παρουσιάσει και το επόμενο.Η benelli με λίγα λόγια πουλάει πολλά όπλα παγκοσμίως δεν χρειάζεται να κάνει αλχημείες και "χαλάσει" το όνομα της που κατά την δική μου ταπεινή άποψη είναι το μεγαλύτερο στον χώρο των αυτογεμών.images uploads
 
Συμφωνώ μαζί σου Βασίλη η benelli κάθε χρόνο παρουσιάζει και ένα μοντέλο αριθμημένo limited edition 1000cal 12 και 500σε cal20.Πριν λίγους μήνες παρουσίασε το τελευταίο επετειακό benelli raffaello 500 anniversary και όταν αυτές πουληθούν θα παρουσιάσει και το επόμενο.Η benelli με λίγα λόγια πουλάει πολλά όπλα παγκοσμίως δεν χρειάζεται να κάνει αλχημείες και "χαλάσει" το όνομα της που κατά την δική μου ταπεινή άποψη είναι το μεγαλύτερο στον χώρο των αυτογεμών.images uploads
Τι ομορφιά είναι αυτή ρε φίλε; Υπέροχα όπλα εμφανισιακά.
 
Είναι νωρίς ακόμα κάνει κάτι στην Benella!!
άσται να το χαρεί στα σμπαρα πρώτα και στα κυνήγια του και να πάρει το κολλάει του όπλου;);) και σε 2μ3 χρονακια αν δεί ότι κάπου ότι δεεεν!!! κάνει μια αποχρωμιωση με ένα κώνο και είναι οκ:cool::cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top