Fabarm Team

Μητσο αντικιμενικα θελω να απαντησεις ρε φιλε τα αξιζει τα λεφτα της??? Γτ εγω και λιγα ειναι λεω αν κανουμε συγκρισεις
Φυσικα αξιζει τα λεφτα της , ετοιμο στημενο αγωνιστικο οπλο , στα παντα προσεγμενο για μεγιστη αποδοση , μεχρι κ ρυθμιζομενο Poi εχει , δεν εχω ξαναδει τετοιο οπλο
 
Για την fabarm εχω να πω οτι αυτος που βγαζει της γλωσσες ανυψωτες φυσιγγιων και αυτος που ειναι υπευθηνος για το auality control ειναι συγγενεις του αφεντικου και θελουν να τον φανε φιλε δεν εξυγητε αλιως
 
Last edited:
Μητσο λόγω ογκομετριας καμια φορα δεν χωράει στον 70αρη καλυκα και ας μην είναι μαγκνουμ το βάρος!
Εννοεις φορτιο στα σκαγια ; τι να τα κανεις τα φορτια με αυτη την κανη ; αν μπει φυσιγγι ιδιογομωσης σε αυτο το κανουλι θα κλαψουν μανουλες
 
Εννοεις φορτιο στα σκαγια ; τι να τα κανεις τα φορτια με αυτη την κανη ; αν μπει φυσιγγι ιδιογομωσης σε αυτο το κανουλι θα κλαψουν μανουλες
Με την 81 εκ και ενα ωραιο πυραυλακι θα ναι πολυ τουμπανο το οπλο αυτο..αντιαεροπορικο
 
Υπάρχει κανείς με fabarm l4s που να έχει κάνει δοκιμές με φυσιγγια σε πίνακα, χαρτί κτλ και να τις έχει ευκαιρες? Θα ήμουν υπόχρεος να μου στέλνατε όσοι εχετε. Πιο πολύ για νο σκαγιων από 5 έως 9. Ευχαριστώ..
 
Υπάρχει κανείς με fabarm l4s που να έχει κάνει δοκιμές με φυσιγγια σε πίνακα, χαρτί κτλ και να τις έχει ευκαιρες? Θα ήμουν υπόχρεος να μου στέλνατε όσοι εχετε. Πιο πολύ για νο σκαγιων από 5 έως 9. Ευχαριστώ..
Θα σου στείλω το απόγευμα κάποιες που έχω κρατημενες.
 
Υπάρχει κανείς με fabarm l4s που να έχει κάνει δοκιμές με φυσιγγια σε πίνακα, χαρτί κτλ και να τις έχει ευκαιρες? Θα ήμουν υπόχρεος να μου στέλνατε όσοι εχετε. Πιο πολύ για νο σκαγιων από 5 έως 9. Ευχαριστώ..
Τα χαρτόνια είναι 75Χ75cm.DEMI 0,6mm L4S.jpgIM CYL 0,2mm L4S A.jpgIM CYL 0,2mm L4S.jpg
 
Ο κύλινδρος έβαλε περισσότερα σκάγια από το demi στα 35 μ? Η κάτι δεν κατάλαβα εγώ σωστά
Ουαουυυ ναι και εγώ αυτό κατάλαβα πάντως. Βέβαια είναι ιδιαίτερο το συγκεκριμένο φυσιγγιο με την βυσματωση με τον αποσπωμενο πατο που αποδίδει με ανοιχτά τσοκ. Ίσως να έφυγε και η τουφεκια λίγο στο demi.
 
Back
Top