Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα περιστροφικα κλειστρα στα μπενελια ειναι φτιαγμενα να μην ξεκλειδωνουν ακομα κ αν το οπλο πεσει απο 3 μετρα υψος , κ φυσικα το περιστροφικο κλειστρο μπηκε για να εξαλειφθει η εκρηξη εκτος θαλαμης του φυσιγγιου , με απλα λογια αν κλειδωσει σωστα τοτε μονο ριχνει , κ ανοιγει παρα πολυ δυσκολα
 
6:31 εβδομο τράβηγμα αν μέτρησα καλά και μπενέλι κλικ .sarcastic.

Δες να γελάσεις ... Randy Wakeman μας εξηγεί ότι τα Retay Masai Mara δεν μασάνε από click.
Όχι στο έβδομο αλλά στο πρώτο αργό κλείσιμο δημιουργεί πρόβλημα.

Δες στο 4:05 - 4:25

Για ινδιάνους μας περνάνε ?

 
Δες να γελάσεις ... Randy Wakeman μας εξηγεί ότι τα Retay Masai Mara δεν μασάνε από click.
Όχι στο έβδομο αλλά στο πρώτο αργό κλείσιμο δημιουργεί πρόβλημα.

Δες στο 4:05 - 4:25

Για ινδιάνους μας περνάνε ?

Από όπου τα παίρνει ο καθένας!
 
Δες να γελάσεις ... Randy Wakeman μας εξηγεί ότι τα Retay Masai Mara δεν μασάνε από click.
Όχι στο έβδομο αλλά στο πρώτο αργό κλείσιμο δημιουργεί πρόβλημα.

Δες στο 4:05 - 4:25

Για ινδιάνους μας περνάνε ?

Αυτος το παρατραβαει γενικα......
 
Έστειλα μύνημα στην μαμά μπενελι για να δούμε θα απαντήσει
Λοιπόν έστειλα και δείτε διάλογο

Screenshot_20200511-222819296.jpg


Screenshot_20200511-222825175.jpg

Για όσους δεν ξέρουν αγγλικά τους ρώτησα για τον κονο προσαρμογής σε powerbore και μου απάντησαν 18.3 .my man.

Και από κάτω τους ξαναρωτησα
 
Λοιπόν έστειλα και δείτε διάλογο

View attachment 13033


View attachment 13032

Για όσους δεν ξέρουν αγγλικά τους ρώτησα για τον κονο προσαρμογής σε powerbore και μου απάντησαν 18.3 .my man.

Και από κάτω τους ξαναρωτησα
Δεν βλεπω να απαντανε....
 
Θέλω να αλλάξω το πέλμα στην Duca Montefeltro (αριστερή) με σκοπό αφενός την επιμήκυνση κατά +/_1,5 πόντο και αφετέρου την καλύτερη απόσβεση. Αυτό που σκέφτομαι είναι αυτό:
https://www.kalkantzakos.com/Product/4852/lastihenio-pelma-benelli
Απλά σκέφτηκα Benelli για να μην έχω προσαρμογές...
Κάποια άλλη πρόταση;
 
Θέλω να αλλάξω το πέλμα στην Duca Montefeltro (αριστερή) με σκοπό αφενός την επιμήκυνση κατά +/_1,5 πόντο και αφετέρου την καλύτερη απόσβεση. Αυτό που σκέφτομαι είναι αυτό:
https://www.kalkantzakos.com/Product/4852/lastihenio-pelma-benelli
Απλά σκέφτηκα Benelli για να μην έχω προσαρμογές...
Κάποια άλλη πρόταση;
Ακομα και της benelli να παρεις καποια μικροπροσαρμογη θα χεις..κοιτα και για τα kick eez ή τα shu
 
Ιντερνετικά ψάχνοντας βρήκα τα kick eez σε must dive και vendors, έχει κάποιος άλλος: Γιατί τα έχουν αρκετά τσιμπημένα...
Δεν γνωριζω να τα εχει και κανεις αλλος και γω εκει τα βλεπω μονο..ειναι τσιμπημενα αλλα πολυ καλα πελματα..μετα ειναι και τα shu που αν και σχετικα προσφατα στο χωρο εχουν καλες κριτικες και σε καλη τιμη και ποικιλια
 
Απέκτησα την montefeltro synthetic και στην μεταλλική φλάντζα γράφει στην πάνω μεριά c dx άρα έχει την c ? Αν αγοράσω την πλαστική d χρειάζεται και μεταλλική άλλη η κάνει αυτή που έχει το όπλο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top