Perazzi

Προφανως και η αγορα ενος premium οπλου δεν ειναι κατι που το κανεις ευκολα. Ουτε πως επειδη θα το βαλεις στο μυαλο σου, θα γινει. Απλα λεω οτι σαφως αξιζει να προσπαθησεις, αντι πχ να αλλαζεις οπλα χαμηλης κατηγοριας ανα 1-2 χρονια
Κακα τα ψεματα πλεον δεν γινεται να κανεις αποταμιευση για να παρεις ενα τοσο καλο οπλο εδω λες θα βαζω ενα 100αρικο καθε μηνα με το που κλεισει το κυνηγι ηια να παρεις κατι που σου αρεσει για την επομενη σεζον και ολο κατι γινεται στο ενδιαμεσο και δεν μενει φραγκο..αλλα για μενα το καλο οπλο ειναι επενδυση..περα το οτι θα κρατας στα χερια σου κατι που σε ευχαριστει και αυτο ειναι το βασικοτερο..ειναι και κατι που θα μεινει να το εχουν και τα εγγονια σου μελλοντικα
 
Οχι, δυσκολα αγοραζεται πλεον οπλο τετοιας αξιας οντως. Αυτο ομως δεν σημαινει πως δεν αξιζει να το προσπαθησεις αν εχεις τη δυνατοτητα
Εννοειται οτι αν δεν προσπαθησεις δεν το θες πραγματικα..τουλαχιστον για τα δικα μου δεδομενα γεροι να μαστε αν κοψω το τσιγαρο ελλατωσω καφεδες και κατι αλλα ψιλοπραγματακια αν οχι αμεσα σε καμια 5ετια πιστευω ενα μεταχειρισμενο το χτυπαω συν ενα κοντακι στα μετρα μου
 
Εννοειται οτι αν δεν προσπαθησεις δεν το θες πραγματικα..τουλαχιστον για τα δικα μου δεδομενα γεροι να μαστε αν κοψω το τσιγαρο ελλατωσω καφεδες και κατι αλλα ψιλοπραγματακια αν οχι αμεσα σε καμια 5ετια πιστευω ενα μεταχειρισμενο το χτυπαω συν ενα κοντακι στα μετρα μου
Σε εχω ετοιμο σου ειπα , οπλο αστερι κ πολυ οικονομικο , ελα να το δεις
 
Σε εχω ετοιμο σου ειπα , οπλο αστερι κ πολυ οικονομικο , ελα να το δεις
Ρε φιλε μην με γαργαλας γιατι δεν το χω σε πολυ το ξερεις..οχι τιποτα αλλο με την ss ειμαστε ακομα στις γλυκες και δεν μου παει η καρδια να την αποχωριστω τοσο συντομα
 
Ρε φιλε μην με γαργαλας γιατι δεν το χω σε πολυ το ξερεις..οχι τιποτα αλλο με την ss ειμαστε ακομα στις γλυκες και δεν μου παει η καρδια να την αποχωριστω τοσο συντομα
Σου εχω μωρο τρελο ετοιμο ρε φιλε , αν το χουφτωσεις θα παθεις κορωνοιο
 
Σου εχω μωρο τρελο ετοιμο ρε φιλε , αν το χουφτωσεις θα παθεις κορωνοιο
Καλα τον εχω παθει ηδη οταν επιασα ενα αλλο εδω στο νησι αλλα φιλε το χρημα ειναι το ζορι..φαντασου σημερα πληρωνομαι και μεχρι το βραδυ θα μου μεινει το μισο μηνιατικο απ τα παγια εξοδα
 
Καλα τον εχω παθει ηδη οταν επιασα ενα αλλο εδω στο νησι αλλα φιλε το χρημα ειναι το ζορι..φαντασου σημερα πληρωνομαι και μεχρι το βραδυ θα μου μεινει το μισο μηνιατικο απ τα παγια εξοδα
δεν εχεις επωμισει τετοιο κοντακι , θα παθεις πλακα
 
Σε εχω ετοιμο σου ειπα , οπλο αστερι κ πολυ οικονομικο , ελα να το δεις
Σου εχω μωρο τρελο ετοιμο ρε φιλε , αν το χουφτωσεις θα παθεις κορωνοιο
δεν εχεις επωμισει τετοιο κοντακι , θα παθεις πλακα
Δηλαδή εμείς οι υπόλοιποι στην απέξω;;;.my man.

Βάλε τουλάχιστον καμιά φωτό του μωρού να χαζέψουμε ... .big smile.
 
Για να λεμε και του στραβου το δικαιο ομως εαν διναμε στον digweed ενα baikal με τα τσοκ κανες κοντακι που θελει λετε να τον ενοιαζε τι γραφει επανω η θα τον κερναγε κανα τσαι κανεις???
Μην έχετε τέτοιες αυταπάτες ότι με ένα άλλο όπλο μην γράφω μάρκες, ο κάθε καταξιωμένος σκοπευτής θα έκανε τα ίδια! Δεν είναι μόνο το τσοκ κοντάκι ή ο σκοπευτής από πίσω! Είναι το σύνολο του όπλου!!!! Πολλοί καταξιωμένοι σκοπευτές δοκίμασαν πολλά όπλα ακόμα και ανωτέρα αυτών και όμως απορρύφθηκαν αμέσως!!!
Και επειδή η μάρκα όπλου όπου αναφαίρεταί πάντα ως μέτρο σύγκρισης είναι η μπαϊκάλ, η συγκεκριμένη βγάζει σκοπευτικό, πάρτε το και πηγαίνετε στον βατήρα!
Δεν κάνω αντιπαράθεσή, αλλά κάτι για να φτάσει στην κορυφή και να διατηρείται επί σειρά ετών, δεν είναι ούτε η διαφήμιση ούτε το χρήμα που σπρώχνει από πίσω!
 
Μην έχετε τέτοιες αυταπάτες ότι με ένα άλλο όπλο μην γράφω μάρκες, ο κάθε καταξιωμένος σκοπευτής θα έκανε τα ίδια! Δεν είναι μόνο το τσοκ κοντάκι ή ο σκοπευτής από πίσω! Είναι το σύνολο του όπλου!!!! Πολλοί καταξιωμένοι σκοπευτές δοκίμασαν πολλά όπλα ακόμα και ανωτέρα αυτών και όμως απορρύφθηκαν αμέσως!!!
Και επειδή η μάρκα όπλου όπου αναφαίρεταί πάντα ως μέτρο σύγκρισης είναι η μπαϊκάλ, η συγκεκριμένη βγάζει σκοπευτικό, πάρτε το και πηγαίνετε στον βατήρα!
Δεν κάνω αντιπαράθεσή, αλλά κάτι για να φτάσει στην κορυφή και να διατηρείται επί σειρά ετών, δεν είναι ούτε η διαφήμιση ούτε το χρήμα που σπρώχνει από πίσω!
Καλα δε τα ισοπεδωνουμε ολα απλα ειπαμε εαν του εδιναν να ριξει ενα μπαικαλ στα μετρα του φιλε μου δεν ειπα να αλαξει οπλο και τα μπαικαλ τα αναφερουμε διοτι ειναι στη κατωτερη τιμολογιακη κλιμακα τπτ παραπανω εκ μερους μου
 
Μην έχετε τέτοιες αυταπάτες ότι με ένα άλλο όπλο μην γράφω μάρκες, ο κάθε καταξιωμένος σκοπευτής θα έκανε τα ίδια! Δεν είναι μόνο το τσοκ κοντάκι ή ο σκοπευτής από πίσω! Είναι το σύνολο του όπλου!!!! Πολλοί καταξιωμένοι σκοπευτές δοκίμασαν πολλά όπλα ακόμα και ανωτέρα αυτών και όμως απορρύφθηκαν αμέσως!!!
Και επειδή η μάρκα όπλου όπου αναφαίρεταί πάντα ως μέτρο σύγκρισης είναι η μπαϊκάλ, η συγκεκριμένη βγάζει σκοπευτικό, πάρτε το και πηγαίνετε στον βατήρα!
Δεν κάνω αντιπαράθεσή, αλλά κάτι για να φτάσει στην κορυφή και να διατηρείται επί σειρά ετών, δεν είναι ούτε η διαφήμιση ούτε το χρήμα που σπρώχνει από πίσω!

Είχα πιάσει ένα baikal sporting έκδοση. Ήταν πολύ βαρύ και μπροστόβαρο. Εννοώ πολύ μπροστόβαρο όχι αυτό που επιθυμώ εγώ. Για θέμα φινιρίσματος κλπ δεν αναφέρομαι δεν έχει νόημα. Θα ήθελα να το ρίξω όπως και πολλά όπλα αλλά δεν μου άρεσε γενικότερα το ζύγισμά μου, μου είχε φανεί πολύ κούτσουρο.
 
Είχα πιάσει ένα baikal sporting έκδοση. Ήταν πολύ βαρύ και μπροστόβαρο. Εννοώ πολύ μπροστόβαρο όχι αυτό που επιθυμώ εγώ. Για θέμα φινιρίσματος κλπ δεν αναφέρομαι δεν έχει νόημα. Θα ήθελα να το ρίξω όπως και πολλά όπλα αλλά δεν μου άρεσε γενικότερα το ζύγισμά μου, μου είχε φανεί πολύ κούτσουρο.
Η σκανδαλη του ; ισως το βασικοτερο μετα το ζυγισμα κινηση , αυτη αν ειναι κουτσουρο
 
Back
Top