"Δισκοπάθεια"

Κ ο Miles Γιαννη δεν κουμπωνει σχεδον καθολου , το κεφαλι παντα πιο ψηλα απο το χτενι εχει
Οταν έκανα τα μαθήματα ήμουν με το miroku , δεν είχα πειράξει το κοντακι και ήταν αρκετά ξένο πάνω μου αν και ίσιο, εγω αριστερός . Λίγο μετά πήγα να το ρυθμίσω , είπα του μαστορα οτι δεν μου άρεσε να ακουμπά το κοντακι έντονα στο ζυγωματικό και μου το έφερε έτσι ώστε να ρίχνω χωρίς να κουμπώνει. Φέτος κυνήγησα μόνο με αυτό το οπλο, νομίζω οτι δεν ειναι απόλυτο να κουμπώνει το κοντακι αν δεν κανεις κινήσεις του κεφαλιού . Δουλεύει πάντως .
 
Wendell Cherry . Για μένα ο ορισμός της σωστής επώμισης και ηρεμίας.

Από το 7.30 και μετά.

Ξερεις ποιος ειναι ο μαθητης του κ αντιγραφο στο πως ριχνει ; αυτο που κοιταζει τον οριζοντα πριν ριξει σαν να βλεπει κατι να πεταει τι ακριβως ειναι ;
 
Λαμπη στον λαγο σχεδον παντα ειναι μπροστα οι τουφεκιες , παει το μυαλο σου γιατι γινεται αυτο ;
Σε κοροιδευει ο δίσκος,είναι πολύ πιο αργος από όσο νομίζουμε,παίζει ρόλο η συνήθεια!Ο λαγος μου είναι από τους πιο εύκολους μου δίσκους!
 
ποτέ δεν ξέρεις που θα πηδήξει ο λαγός ................
Έχει σημειο στρωμένο,Safe επιλογή,τον σπας και ξεμπερδεψες,αν θες να μειώσει ταχύτητα και τον αφήσεις,αυξάνει το ρίσκο!Σκουπισμα πολύ ευκολα φευγεις μπροστά,θέλει πριν τον περάσεις πάτημα!Βεβαια είναι συνάρτηση της ταχύτητας του όπλου!
 
Σε κοροιδευει ο δίσκος,είναι πολύ πιο αργος από όσο νομίζουμε,παίζει ρόλο η συνήθεια!Ο λαγος μου είναι από τους πιο εύκολους μου δίσκους!

αυτό το λένε σχεδόν όλοι αλλά ......
αυτό που έχω δει εγώ ( γιατί στον λαγό η τουφεκιά "φαίνεται" πολύ ξεκάθαρα ) είναι ότι οι περισσότερες φεύγουν πίσω.

και ο ANDRAS στο 04.40 πίσω την έστειλε.

μην με ρωτάτε γιατί , δεν ξέρω , απλά λέω τι έχω δει.
 
αυτό το λένε σχεδόν όλοι αλλά ......
αυτό που έχω δει εγώ ( γιατί στον λαγό η τουφεκιά "φαίνεται" πολύ ξεκάθαρα ) είναι ότι οι περισσότερες φεύγουν πίσω.

και ο ANDRAS στο 04.40 πίσω την έστειλε.

μην με ρωτάτε γιατί , δεν ξέρω , απλά λέω τι έχω δει.
Γιώργο όλοι λένε πως είναι οφθαλμαπάτη το πίσω,το είχα διαβάσει και σε κείμενο του Λεωνιδα,το εξηγεί πως μας εξαπατά,γιατί βλέπεις τα σκαγια που σκάνε στο χώμα αλλα είναι κάποια κλικ πίσω!δεν μπορώ να στο εξηγήσω σωστά!
 
Back
Top