Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

Θα μιλήσουμε φίλε με ενδιαφέρει να πάω μια φορά Ασπρόπυργο να δω τι παίζει και εκεί θα κανονίσουμε .
Εκτός απροόπτου ....πάμε, να τσεκάρουμε αν δεν έχει κανέναν αγώνα μόνο.
Εγώ μπορώ και Σάββατο και Κυριακή....
 
Δεν υπάρχει καμία συνωμοσιολογία και καμία γκρίνια. Αυτά που αισθανόμουν είπα, ΔΕΝ το συνεχίζω και ΙΣΩΣ λάθος που τα είπα.
Κανονίστε το επόμενο και ειλικρινά λέω όλα καλά.;):)
Έλα φίλε αξίζει να γνωριστούμε από κοντά υπάρχουν πολύ αξιόλογα μέλη στο φόρουμ την επόμενη να συντονιστούμε ωστε να μην μπερδευτεις αν θέλεις το αναλαμβάνω και προσωπικά να βρεθούμε οπωσδήποτε θα ανταλλάξουμε τηλέφωνα και όλα γίνονται για αυτό υπάρχει η τεχνολογία άλλωστε για να μας λύνει τα χερια .
 
Δεν υπάρχει καμία συνωμοσιολογία και καμία γκρίνια. Αυτά που αισθανόμουν είπα, ΔΕΝ το συνεχίζω και ΙΣΩΣ λάθος που τα είπα.
Κανονίστε το επόμενο και ειλικρινά λέω όλα καλά.;):)
Γενικά μιλήσαμε με τον Φώτη,δεν απευθυνθηκαμε σε κάποιον συγκεκριμένα...φυσικά και να έρθεις για να γνωριστούμε!
 
Έλα φίλε αξίζει να γνωριστούμε από κοντά υπάρχουν πολύ αξιόλογα μέλη στο φόρουμ την επόμενη να συντονιστούμε ωστε να μην μπερδευτεις αν θέλεις το αναλαμβάνω και προσωπικά να βρεθούμε οπωσδήποτε θα ανταλλάξουμε τηλέφωνα και όλα γίνονται για αυτό υπάρχει η τεχνολογία άλλωστε για να μας λύνει τα χερια .
Είμαι σιγουρος ότι αξίζει, απλά πικράθηκα λίγο αλλά συμβαίνουν και αυτά.Δεν είμαι πρωτάρης στα φορουμ..
 
Είμαι σιγουρος ότι αξίζει, απλά πικράθηκα λίγο αλλά συμβαίνουν και αυτά.Δεν είμαι πρωτάρης στα φορουμ..
Αυτά συμβαίνουν αρκεί να είναι διαχειρισιμα τα ζητήματα που προκύπτουν προσωπικά γουστάρω να υπάρχει και λίγο διαφωνία σε μια ομάδα είναι το αλάτοπιπερο και δεν γίνεται μονότονη η συζητηση. Τις καλύτερες φιλίες τις έχω κάνει με ανθρώπους που έχουν άλλη άποψη είτε πολιτική κοινωνική κ.λ.π.ετσι είναι η ζωή.
 
Αν κ δεν μου πέφτει λόγος...
Συνονωματε Αρη πιστεύω κακώς δεν μπήκες στην διαδικασία να γνωρίσεις τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί στην ουσία αυτό που μετράει από μια συνευρεση είναι η παρέα κ οι διαπροσωπικες σχέσεις...
Αντιλαμβάνομαι το γεγονός ότι προβληματιστηκες για το ότι δεν έγινε κανένας αγώνας διότι όταν θες να συμμετέχεις σε έναν αγώνα περιμένεις κάτι πιο οργανωμένο όχι τόσο για την διάκριση όσο για το γεγονός ότι συμμετείχες σε μια προσπάθεια έστω φιλική... Μπορώ να αντιληφθω τι εννοείς 100% γιατί έχω βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση...
Από την άλλη πολλά από τα παιδιά που ήταν εκεί άξιζαν μια καλημέρα κ μια κουβέντα κ σίγουρα μετά δεν θα ένιωθες ότι χαραμισες το σαββατοκύριακο σου...
Όπως κ να έχει καλά να είσαστε κ να είμαστε στο μέλλον να ξαναγίνουν κ άλλες συναντήσεις στο σκοπευτηριο η κ πιο επίσημος αγώνας...
 
Αν κ δεν μου πέφτει λόγος...
Συνονωματε Αρη πιστεύω κακώς δεν μπήκες στην διαδικασία να γνωρίσεις τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί στην ουσία αυτό που μετράει από μια συνευρεση είναι η παρέα κ οι διαπροσωπικες σχέσεις...
Αντιλαμβάνομαι το γεγονός ότι προβληματιστηκες για το ότι δεν έγινε κανένας αγώνας διότι όταν θες να συμμετέχεις σε έναν αγώνα περιμένεις κάτι πιο οργανωμένο όχι τόσο για την διάκριση όσο για το γεγονός ότι συμμετείχες σε μια προσπάθεια έστω φιλική... Μπορώ να αντιληφθω τι εννοείς 100% γιατί έχω βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση...
Από την άλλη πολλά από τα παιδιά που ήταν εκεί άξιζαν μια καλημέρα κ μια κουβέντα κ σίγουρα μετά δεν θα ένιωθες ότι χαραμισες το σαββατοκύριακο σου...
Όπως κ να έχει καλά να είσαστε κ να είμαστε στο μέλλον να ξαναγίνουν κ άλλες συναντήσεις στο σκοπευτηριο η κ πιο επίσημος αγώνας...
Δεν με ενδιέφερε καθόλου μα καθόλου αν έγινε αγώνας.Εχω παιξει σε έναν φετος και μου έχει δωθει ηευκαιρία να παιξω ξανά λογω της παρέας μου αλλα δεν το κυνηγάω.(την κυριακή εχει στο σχιστό ο σύλλογος κορωπίου που ανηκω και δεν θα συμετέχω γιατί προς το παρόν δεν έχω να αποδειξω τπτ σε κανέναν,παρά μόνο στον εαυτό μου)
Το θέμα ειναι οτι έπρεπε να χτυπήσω εναν εναν στην πλάτη όλα τα ατομα στο σκοπευτήριο γιανα βρω τα παιδια από εδω μέσα.Ισως αν ειχα πάει ποιο νωρίς και δεν ειχα παιξει στα καπάκια πούλες στο αριστερό γηπεδο να ειχα βρει ακρη.
 
Αν κ δεν μου πέφτει λόγος...
Συνονωματε Αρη πιστεύω κακώς δεν μπήκες στην διαδικασία να γνωρίσεις τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί στην ουσία αυτό που μετράει από μια συνευρεση είναι η παρέα κ οι διαπροσωπικες σχέσεις...
Αντιλαμβάνομαι το γεγονός ότι προβληματιστηκες για το ότι δεν έγινε κανένας αγώνας διότι όταν θες να συμμετέχεις σε έναν αγώνα περιμένεις κάτι πιο οργανωμένο όχι τόσο για την διάκριση όσο για το γεγονός ότι συμμετείχες σε μια προσπάθεια έστω φιλική... Μπορώ να αντιληφθω τι εννοείς 100% γιατί έχω βρεθεί σε παρόμοια κατάσταση...
Από την άλλη πολλά από τα παιδιά που ήταν εκεί άξιζαν μια καλημέρα κ μια κουβέντα κ σίγουρα μετά δεν θα ένιωθες ότι χαραμισες το σαββατοκύριακο σου...
Όπως κ να έχει καλά να είσαστε κ να είμαστε στο μέλλον να ξαναγίνουν κ άλλες συναντήσεις στο σκοπευτηριο η κ πιο επίσημος αγώνας...
Έτσι ακριβώς Άρη έχεις πάρει απουσία εσύ και ο Γιώργος κανονίστε στην επόμενη να είσαστε παρόντες .
 
Εναν σκοπευτικο αγωνα ελεγα να κανουμε με την ληξη των μετρων , κομπακ 75 η 100 πιατα , εχουμε πολλους που ασχολουνται με σκοπευτηριο , μια γενικη αδεια κυνηγιου ο νικητης
Όλες οι πορείες πλήν rabbit !! O πιο άδικος δίσκος .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Καλή ιδέα και αυτή τη φορά να πούμε ότι θα είμαστε στο καφέ πχ 10:00 με 10:30 ώστε να μην ψαχνωμαστε μεταξύ μας και όλοι μα γνωριστούμε χωρίς κάποιος να αισθάνεται άσχημα να ρωτάει ποιοι είναι από το φόρουμ
 
Καλή ιδέα και αυτή τη φορά να πούμε ότι θα είμαστε στο καφέ πχ 10:00 με 10:30 ώστε να μην ψαχνωμαστε μεταξύ μας και όλοι μα γνωριστούμε χωρίς κάποιος να αισθάνεται άσχημα να ρωτάει ποιοι είναι από το φόρουμ
Αστο..με το καλό να γίνει η μάζωξη και θα έρθω με ντουντούκα..ε ρε γλέντια.Θα τυπώσω και μπλουζα με το αβατάρ.. .sarcastic.
 
Last edited:
Αστο..με το καλό να γίνει η μάζωξη και θα έρθω με ντουντούκα..ε ρε γλέντια.Θα τυπώσω και μπλουζα με το αβατάρ.. .sarcastic.

Στολή να πάρεις πάπιας να σε βρούμε όλοι. Καθίστε να ανοίξουν τα σκοπευτήρια με το καλό και είναι ωραία ιδέα.
 
Εναν σκοπευτικο αγωνα ελεγα να κανουμε με την ληξη των μετρων , κομπακ 75 η 100 πιατα , εχουμε πολλους που ασχολουνται με σκοπευτηριο , μια γενικη αδεια κυνηγιου ο νικητης
Θα κάνουμε!μαζωξη για πουλες!
 
τώρα εσείς παίζετε με τον πόνο μου......................
ρε άμα ανοίξουν τα ρημάδια θα ρίξω την πρώτη μέρα 3 κούτες 10άρες τουλάχιστον.................terror..terror..terror..terror.


όσο θυμάμαι που είχα ανέβει την παρακευή που κλείσανε φοβούμενος το μοιραίο και μπαίνω μεσημέρι στο σχιστό και μου λέει ο Μίμης
- Γιώργο μας κλείσανε ............

μαχαιριά στην καρδιά ήτανε.

και μετά τρέχοντας στον Ασπρόπυργο , μήπως εκεί δεν είχε πάει το φαξ.
μας λυπήθηκαν εκεί και μπορέσαμε να ρίξουμε καμμιά δεκαριά πούλες με την ψυχή στο στόμα.

Τώρα που το σκέφτομαι τι .......... μόνο 750 φυσίγγια ????? τουλάχιστον 1000
750 ρίχνω τις κανονικές ημέρες ...............
 
Back
Top