Άρβυλα ( Αγορά )

Ο γενικός αντιπρόσωπος είναι εδώ Κρήτη.
Κοντά στο σπίτι μου.

Εγώ ήθελα κάνα χρόνο να το πάρω και τελικά το αγόρασα σε μπλακ φραιντει που εγώ του πρότεινα να κάνει.
Δεν ξέρω αν το είχε ήδη σκεφτεί....πάντως μόλις έστειλα μήνυμα και του το είπα μέσω φβ μου απάντησε και το έκανε.

Και έτσι τα πήρα και σε πολύ καλή τιμή.
Και γω αυτά που πήρα πέρυσι από αυτόν τα πήρα τα είχε προσφορά αλλά φέτος βλεπω για αυτα
 
Και γω αυτά που πήρα πέρυσι από αυτόν τα πήρα τα είχε προσφορά αλλά φέτος βλεπω για αυτα
Αν σου αρέσουν να τα πάρεις.

Βέβαια εγώ είχα το πλεονέκτημα ότι τα έβαλα στο πόδι μου και μετά τα πήρα.

Υπάρχει το ίδιο σε πιο κοντό και λέγεται Jek νομίζω θα το ανεβάσω να το δεις κι αυτό.
Είναι και λίγο πιο φθηνό.
 
το μποτακι παιδες γενικα σε οτι αθλημα κανουμε ειναι το παν,,,αλα αντε ντε πιως μπωρη να πληρωση 300 ευρω καιιι μποτακια,,ετσι μπαινουμε σε φτυνιαρικες αγωρες και τσαμπα κουραζουμε τα ποδιαμας στο βουνο:( το καλο ειναι ωμος και ακριβωωω,,,εγω φαιτως μεσα σεζων πηρα τα lytos σε πρωσφορα και εως στιγμης μου αρεσανε πωληηηη,,ωραιω καλουπι στο ποδι δεσιμο κτλ,,,τελικα αξηζη και πρεπη να πληρωνουμε τον εξωπλησμωμας επανω στο χομπιμαςςςς,,,διωτι μωνο ετσι θα ευχαριστηθουμε αυτο που κανουμεεεε.shake hands.
 
Καλησπέρα από εμένα, γνώμη για τα lomer? Φαίνονται ποιοτικά... Και σε δελεαστική τιμή
Ένας φίλος που έχει πάρει του έχουν βγει τέρατα αντοχής αλλά από πάτημα δεν του αρεσουν κούτσουρα τα λέει ..και εγώ που είχα δοκιμάσει στο κατάστημα δεν με συγκινεισανε
 
Εδώ περνάω από νερό στη σημερινή μου βόλτα.

Πιο κάτω πέρασα από ένα πιο δύσκολο σημείο όπου πατούσα σε πέτρες που καλυπτόταν από αρκετό τρεχούμενο νερό και έτσι δεν μπόρεσα να κάνω βίντεο.
Γλυστερες οι πέτρες και ίσως χρειαζόμουν τα χέρια μου σε περίπτωση πτώσης.

Οπότε δύο περάσματα στο πήγαινε και δύο στο έλα και ούτε μια σταγόνα νερό δεν πέρασε.

 
View attachment 11485 Γι αυτά εδώ τα αρβυλα τι άποψη εχετε;;; αξίζουν τα 300 + που κοστίζουν; τα δοκίμασε κάποιος;
Καλό είναι να μας πει κάποιος που θα τα έχει δοκιμάσει.

Εμφανισιακα είναι όμορφα αλλά δεν μου εμπνέουν εμπιστοσύνη.

Μπορεί να έχω λάθος.
 
Καλό είναι να μας πει κάποιος που θα τα έχει δοκιμάσει.

Εμφανισιακα είναι όμορφα αλλά δεν μου εμπνέουν εμπιστοσύνη.

Μπορεί να έχω λάθος.
Ακριβώς αυτό μου φάνηκε και σ εμένα. Το ύφασμα το βλέπω να σκίζετε στις πέτρες τους πρώτους μήνες.
 
Ακριβώς αυτό μου φάνηκε και σ εμένα. Το ύφασμα το βλέπω να σκίζετε στις πέτρες τους πρώτους μήνες.
Αυτό ακριβώς είδα κι εγώ αλλά μπήκα και είδα ότι αυτό το ύφασμα είναι ειδικό και υπάρχει για εξτρα προστασία.

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.
 
Αυτό ακριβώς είδα κι εγώ αλλά μπήκα και είδα ότι αυτό το ύφασμα είναι ειδικό και υπάρχει για εξτρα προστασία.

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει.
Αναμένουμε τους κατόχους λοιπόν.. Επίσης αυτή η εταιρεία έβγαλε κατ εμέ το κορυφαίο αρβυλο που κυκλοφόρησε (laponia)
 
Πολύ ωραίο παπούτσι.Μόνο που θα το βάλεις στο πόδι καταλαβαινεις διάφορα απο πολλά αλλά. Αγκαλιάζει και εφαρμόζει τέλεια το πόδι. Και αυτό που φαίνεται σαν ύφασμα δεν είναι ύφασμα αλλά ανθρακονημα.
 
Πολύ ωραίο παπούτσι.Μόνο που θα το βάλεις στο πόδι καταλαβαινεις διάφορα απο πολλά αλλά. Αγκαλιάζει και εφαρμόζει τέλεια το πόδι. Και αυτό που φαίνεται σαν ύφασμα δεν είναι ύφασμα αλλά ανθρακονημα.
Σε τι κυνήγι τα δουλεύετε αν επιτρέπεται;;; Πόσο καιρό τα έχετε;
 
Αναμένουμε τους κατόχους λοιπόν.. Επίσης αυτή η εταιρεία έβγαλε κατ εμέ το κορυφαίο αρβυλο που κυκλοφόρησε (laponia)
Το παλιό ήταν παπουτσαρα ,το καινούργιο δεν έχω άποψη αλλά δεν μου γεμίζει το μάτι όπως το προηγούμενο
 
Καλό είναι να μας πει κάποιος που θα τα έχει δοκιμάσει.

Εμφανισιακα είναι όμορφα αλλά δεν μου εμπνέουν εμπιστοσύνη.

Μπορεί να έχω λάθος.
Και η ραφή γύρω γύρω στο ύφασμα μπορεί να είναι τριπλή αλλά δεν παύει να είναι ραφή
 
Back
Top