Παλιά φυσίγγια

Και μερακληδικο ,Ποσο κανει ομως ;
Παμθηνο Νικο για την ποιοτητα του...και την δουλεια που προσφερει. Κοστιζει μεσο ορο 50 ευρω το πολυ 70 και το εχεις μια ζωη. Εγω το εφερα απο Αγγλια τοτε που ημουν φοιτητης και το ειχα βρει 9 λιρες
 
ELEY τσοπελας στοκας...και το ματι μου στα καψουλια rtw χαχαχα!!!!! Ωραια ραφια ...βαρια ραφια γεματα ιστοριες γυρω απ την βλητικη
Εκεινο που δεν μπορω να σας μεταφερω ειναι η μυρωδια του χωρου η μαλλον το συνοθυλεμα των οσμων γυρω μου οταν τρυπωνω στους στενους διαδρομους ψαχνοντας χωρις να ξερω τι??????
 
Ντουλάπα σήμερα ...
Συνήθως είναι σχεδόν άδεια αλλά έφερε ο πατέρας μου αρκετά φυσίγγια γιατί δεν τα ήθελε και ένας φίλος μου μου έδωσε αυτά τα πανέμορφα άσπρα κουτιά με κάτι 7αρια.

IMG_20200312_013921.jpg

Να τι περιέχουν τα άσπρα κουτιά ... για να δούμε ... έχουν κομμένο αζιμούθιο ή πείρο ??
Δεν έχω ρίξει κανένα ακόμα :)
IMG_20200312_014100_1.jpg
 

Όντως δεν είναι ωοειδες τα σκάγια τον imperial
Συγκεκριμένα το δικό μου είναι imperial cil 2αρι και έχει μια μικρή διαφορά στο χρώμα του συγκεντρωτιρα απ ότι βλέπω με το imperial ivi που βγήκε ποιό μετά από το cil..
Ο διαφορετικος χρωματισμος στον συγκεντρωτηρα ειναι ο πολυμερισμος του πλαστικου απο τα χημικα στοιχεια της πυριτιδας.
 

Όντως δεν είναι ωοειδες τα σκάγια τον imperial
Συγκεκριμένα το δικό μου είναι imperial cil 2αρι και έχει μια μικρή διαφορά στο χρώμα του συγκεντρωτιρα απ ότι βλέπω με το imperial ivi που βγήκε ποιό μετά από το cil..
Έτυχε να ζυγίσεις πυρίτιδα και σκάγια να δούμε τυχόν διαφορές? Αυτό με τις γραμμές στον κάλυκα είναι πιο παλιό από αυτό που δεν έχει.
 

Όντως δεν είναι ωοειδες τα σκάγια τον imperial
Συγκεκριμένα το δικό μου είναι imperial cil 2αρι και έχει μια μικρή διαφορά στο χρώμα του συγκεντρωτιρα απ ότι βλέπω με το imperial ivi που βγήκε ποιό μετά από το cil..
Περιεργος συγκεντρωτηρας. ...
 
Back
Top