Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
6 τεσσαρια δεν πάνε στο γραμμάριο???τσάμπα θυμιατισα???

Με 3,10 διαμμετρο και 5,8 σκαγια στο γραμμαριο ή 58 στα 10 γραμμαρια στα 37 γραμμαρια εχουμε 214,6
σκαγια Τζονι. 214χ69,4% =148,5. Μαλλον λαθος υπολογισμο επι τοις % εκανες φιλε. :)
 
Χαρτονι 74×75 36 μετρα, mythos mg2 37 no4 fiber τσοκ goose με 17 βαθμους
View attachment 9876
Με τετοιο κεντρο που εβγαλε αυτη η τουφεκια πιστευω εχει πολλα μετρα ακομα!
Και το πιο κουφο ειναι οτι εβγαλε πολυ καλυτερο κεντρο το goose με το μαλλινο απο οτι το Kicks...
 
Με τετοιο κεντρο που εβγαλε αυτη η τουφεκια πιστευω εχει πολλα μετρα ακομα!
Και το πιο κουφο ειναι οτι εβγαλε πολυ καλυτερο κεντρο το goose με το μαλλινο απο οτι το Kicks...
Κατι δεν εχει παει καλα Αλεξ γενικως στην δοκιμη πιστευω.
 
Με τετοιο κεντρο που εβγαλε αυτη η τουφεκια πιστευω εχει πολλα μετρα ακομα!
Και το πιο κουφο ειναι οτι εβγαλε πολυ καλυτερο κεντρο το goose με το μαλλινο απο οτι το Kicks...


Βρε Αλεξ με ολο τον σεβασμο.....κατσε βρε αγορι μου και φτιαξε φυσεκια δικα σου.....τα δικα σου φυσεκια
σε αυτα τα μετρα και 4ρια σκαγια......δεν θα ελειπε σκαγι απο το χαρτονι!!!!! ;) :)
 
Ναι γιατι που ειναι το περιεργο? Δεν ειναι για μαλλινεςτο goose πιο πολυ γουσταρει συγκεντρωτηρα με 0.5 κι ολας που εχει στομιο
Αυτο λεω ρε τρελιαρη....Αν βαλεις το 3* της μανας του επανω θα περασεις το 70% στα 36 μετρα:)
 
Βρε Αλεξ με ολο τον σεβασμο.....κατσε βρε αγορι μου και φτιαξε φυσεκια δικα σου.....τα δικα σου φυσεκια
σε αυτα τα μετρα και 4ρια σκαγια......δεν θα ελειπε σκαγι απο το χαρτονι!!!!! ;) :)
Το ξερω κυριε Νικο αλλα ειναι δυσκολη αποφαση...θελει χωρο χρονο και γνωσεις!!
Και ο λογος που δεν εχω ασχοληθει ειναι επειδη με καλυπτουν τα εμπορικα μεχρι στιγμης.
 
Βρε Αλεξ με ολο τον σεβασμο.....κατσε βρε αγορι μου και φτιαξε φυσεκια δικα σου.....τα δικα σου φυσεκια
σε αυτα τα μετρα και 4ρια σκαγια......δεν θα ελειπε σκαγι απο το χαρτονι!!!!! ;) :)
Δεν εχω καν σκαγια στο χαρτονι στα 36 αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.sarcastic.
 
Το ξερω κυριε Νικο αλλα ειναι δυσκολη αποφαση...θελει χωρο χρονο και γνωσεις!!
Και ο λογος που δεν εχω ασχοληθει ειναι επειδη με καλυπτουν τα εμπορικα μεχρι στιγμης.


Ποια εμπορικα βρε Αλεξ σε καλυπτουν και ποιες γνωσεις!! Με τοσες δοκιμες που εχεις κανει σε ''φολες'' εμπορικα...εαν
τις ειχες με δικα σου φυσεκια .....Θα ησουν Αρχοντας και Αρχηγος!!!;):)
 
Ποια εμπορικα βρε Αλεξ σε καλυπτουν και ποιες γνωσεις!! Με τοσες δοκιμες που εχεις κανει σε ''φολες'' εμπορικα...εαν
τις ειχες με δικα σου φυσεκια .....Θα ησουν Αρχοντας και Αρχηγος!!!;):)
Με δικα μου ειδικα με αλευρι ξερω θα ημουν αρχηγος, αλλα απο την αλλη απο εμπορικα δεν νομιζω να ηταν φολα καποια δοκιμη...ολες εχουν παρα πολυ καλα ποσοστα στα 50 60 ακομα και 65 μετρα
 
Με τετοιο κεντρο που εβγαλε αυτη η τουφεκια πιστευω εχει πολλα μετρα ακομα!
Και το πιο κουφο ειναι οτι εβγαλε πολυ καλυτερο κεντρο το goose με το μαλλινο απο οτι το Kicks...
Μέτρα έχει σίγουρα....αλλά ...περίμενα κάνα 85%συγκεντρωση!!στα 60 μέτρα ποιο ήταν το ποσοστό????
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top