Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άστα Κώστα , κι όμως υπάρχει , τι να κάνει αυτός ο πατέρας τώρα , και η μάνα αυτού του παιδιού ? Άστα φίλε πολλή βρομιά , διαβάζω ταυτόχρονα και κάποια σαιτ , για εξελιξης στη Μυτιλήνη για το μεταναστευτικο , άντε να δούμε .
Αν δν σταματήσει ο γκρίζος λύκος από απέναντι τα μπασίματα και η διοίκηση της ελλάδος ΑΝΟΙΞΕΙ επιτέλους τα μάτια της, πολύ φοβάμαι πως θα μας πνίξουν στο τέλος....βλέπεις είναι θέμα "Καλής γειτονίας" λέει ένας ασπρομάλλης πρόεδρος......ποιάς γειτονίας γ@μώ το φελέκι μου;;;;
Η απέναντι γειτονία που μας είχε 400 χρόνια στη σκλαβιά........hair..hair..hair..hair.
 
Αν δν σταματήσει ο γκρίζος λύκος από απέναντι τα μπασίματα και η διοίκηση της ελλάδος ΑΝΟΙΞΕΙ επιτέλους τα μάτια της, πολύ φοβάμαι πως θα μας πνίξουν στο τέλος....βλέπεις είναι θέμα "Καλής γειτονίας" λέει ένας ασπρομάλλης πρόεδρος......ποιάς γειτονίας γ@μώ το φελέκι μου;;;;
Η απέναντι γειτονία που μας είχε 400 χρόνια στη σκλαβιά........hair..hair..hair..hair.
Ρε συ......χρειαζομαστε ενα εκατομμυριο προσφυγες για να λυσουμε το προβλημα το πληθυσμιακο
τι λες τωρα?Ετσι λενε οι προηγουμενοι!
 
Αν δν σταματήσει ο γκρίζος λύκος από απέναντι τα μπασίματα και η διοίκηση της ελλάδος ΑΝΟΙΞΕΙ επιτέλους τα μάτια της, πολύ φοβάμαι πως θα μας πνίξουν στο τέλος....βλέπεις είναι θέμα "Καλής γειτονίας" λέει ένας ασπρομάλλης πρόεδρος......ποιάς γειτονίας γ@μώ το φελέκι μου;;;;
Η απέναντι γειτονία που μας είχε 400 χρόνια στη σκλαβιά........hair..hair..hair..hair.
ΕΕΕΕΕ τι θυμάσαι και εσύ τώρα , αυτά ήταν κάποτε , τώρα θα έρθουν άλλα ,φρέσκα . Γειτονιές και φιλαράκια με το συμφέρων της χώρας μας δεν έχει .
 
μονο 32? .sarcastic.
Εχει και καποιους τυπους rocket...
Αν και η επομενη χρονια ειναι φολα,βλεπω να μπουκαρουν
και στα σπιτια μας μεσα να μας παιρνουν τα φυσιγγια με
την δικαιολογια των υπερβολικων πυρομαχικων ανα ατομο!
Θα μας κυνηγησει ολους ο Μπουρτζης.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Σαν να βλεπω Superkill 32 στην ντανα μεσα....
Και οχι μόνο. ;)
Οσο για τα κοκκινα μη μου τα θυμιζεις . Ενα κουτι πηρα ολο κι όλο προπερσι για δοκιμή και απ το πρώτο μπαμ στραβώθηκα . Τέσσερα η πέντε έριξα και πέρασαν μέρες να συνελθουν τα μάτια μου .
 
Και οχι μόνο. ;)
Οσο για τα κοκκινα μη μου τα θυμιζεις . Ενα κουτι πηρα ολο κι όλο προπερσι για δοκιμή και απ το πρώτο μπαμ στραβώθηκα . Τέσσερα η πέντε έριξα και πέρασαν μέρες να συνελθουν τα μάτια μου .
Ααααα!!!Μου εδωσε φιλος 4 κουτια περσυ και εκανα το φοβερο σκορ των 100/2!
Στα ασχημα τωρα...Πηρα 2 εγκαυματα στο αριστερο ματι.
 
Απο τι προκαλειται αυτο?
Εκεινη την στιγμη Αλεξ που ανοιξε το κλειστρο εβγαλε φλογα
και υπολειμματα καυσης,απλα ηταν και ο αερας κοντρα και
επεσαν στο ματι μεσα και οχι μονο.Οταν μετα εψαξα τον
καλυκα βρηκα και καπνα στο καψυλι απεξω.Τι να πεις......
 
Εκεινη την στιγμη Αλεξ που ανοιξε το κλειστρο εβγαλε φλογα
και υπολειμματα καυσης,απλα ηταν και ο αερας κοντρα και
επεσαν στο ματι μεσα και οχι μονο.Οταν μετα εψαξα τον
καλυκα βρηκα και καπνα στο καψυλι απεξω.Τι να πεις......
Φταιει οτι δεν καηκε σωστα η πυριτιδα? Μου εχει τυχει 2 φορες με φυσιγγια Ελληνικα...οπως ακριβως το λες...τοτε σκεφτηκα οτι μηπως καποια ποσοτητα πυριτιδας δεν καηκε οπως επρεπε (λογω υγρασιας??ελαττωματικο-απατητο φυσιγγιο??) κ συνεχιζε να καιγεται ενω ανοιγει το κλειστρο! Για καλη μου τυχη φοραγα γυαλια!
 
Θα τα δειξει ο Οικονομου αυριο στον SKAI. Μπορει και το MEGA εκτος αν παίζει το παραπέντε ....:rolleyes:
Έχω καταργήσει την τηλεόραση από τον Αύγουστο του 2014, επ αφορμή της μετάβασης σε ψηφιακό σήμα. Δεν αγοράσαμε ούτε αποκωδικοποιητή, ούτε νέα συσκευή .
Είναι απ' τις πιο σοφές κινήσεις νομίζω που έχουμε κάνει!
Στο ίντερνετ βρίσκεις ό τι θες απ' όπου εσύ θες και όχι αυτό που θέλουν να σου λανσάρουν
 
Έχω καταργήσει την τηλεόραση από τον Αύγουστο του 2014, επ αφορμή της μετάβασης σε ψηφιακό σήμα. Δεν αγοράσαμε ούτε αποκωδικοποιητή, ούτε νέα συσκευή .
Είναι απ' τις πιο σοφές κινήσεις νομίζω που έχουμε κάνει!
Στο ίντερνετ βρίσκεις ό τι θες απ' όπου εσύ θες και όχι αυτό που θέλουν να σου λανσάρουν
Ας όψεται η ξάπλα αυτών των ημερων ,που περα απο ιντερνετ ,μπούχτησα στην τηλεοπτική μαλακία. Ηταν μια ευκαιρια να δω σε τι επιπεδα βρίσκονται τα κανάλια μας . Αρχισα να σαλτάρω .....
Το κακό ειναι οτι θα έχω συνέλθει απ τη μέση ,αλλα θα εχω αποκτήσει ψυχολογικό πρλοβλημα.
 
Έπεσαν οι μάσκες των ''δημοκρατών'' ως πρός τις πραγματικές προθέσεις τους ΑΛΛΑΑΑΑ και ποιούς υπηρετούν . Την Ελλάδα εξώφθαλμα όχι. Πρέπει νάσαι εντελώς βούρλο να πιστεύεις κάτι τέτοιο .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top