Μπότες στήθους - Μπότες Μηρού- Waders

Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος από κανέναν γνωστό αν μπορώ να βρω της γαλότσες commando της 400αρες σε 44 νούμερο που φοράω και αθλητικό έχω ψάξει από ίντερνετ παντού αν γνωρίζει κάποιος κάποιον ας στείλει ένα μήνυμα ευχαριστώ πολύ παιδιά
Φιλε να παρεις τουλαχιστον 45 ν , να μην σου πω 46
 
Με ποση μονωση φιλε ;
Μα νομίζω ότι οι comando δεν είχαν ποικιλία, σε μιά μόνωση έβγαιναν, νομίζω 600. Πρέπει να κατέβω στην αποθηκη να δω.
Πάντως κυκλοφορούσαν κάτι φήμες ότι δεν αντιστοιχούν στο πραγματικό μέγεθος αλλά εγώ είδα ότι αντιστοιχούν απόλυτα. Εγώ φοράω 45 νούμερο και πήρα 45, μου είναι τέλεια και διπλή κάλτσα και θερμενόμενοι πάτοι κάνα-δύο φορές που έχω βάλει, όλα μια χαρά!
Οι comando πάντως μας έσωσαν. Μια χαρά μπότες να κάνεις την δουλειά σου!
 
Μα νομίζω ότι οι comando δεν είχαν ποικιλία, σε μιά μόνωση έβγαιναν, νομίζω 600. Πρέπει να κατέβω στην αποθηκη να δω.
Πάντως κυκλοφορούσαν κάτι φήμες ότι δεν αντιστοιχούν στο πραγματικό μέγεθος αλλά εγώ είδα ότι αντιστοιχούν απόλυτα. Εγώ φοράω 45 νούμερο και πήρα 45, μου είναι τέλεια και διπλή κάλτσα και θερμενόμενοι πάτοι κάνα-δύο φορές που έχω βάλει, όλα μια χαρά!
Οι comando πάντως μας έσωσαν. Μια χαρά μπότες να κάνεις την δουλειά σου!
Κ εγω κομμαντο εχω , 400 γρ εχουν
 
Παιδιά έφερε το κυνηγι-shop ccommando με 1000γρ μόνωση στη μπότα στα 120 ευρώ με μεταφορικά και αντικαταβολή.Ισως τσιμπήσω ένα ζευγάρι διότι αυτές που έχω είναι 400 και πιστευω δεν θα με καλύψουν σε ενδεχόμενο δυνατό κρύο...όσο για τα νούμερα στο 45 που τις πήρα εγώ και με χοντρή κάλτσα μέσα και με πατους διπλούς πάλι ψιλομεγαλες είναι...σε αθλητικό το νούμερο μου είναι 45-46
 
Back
Top