Τουρκικά όπλα

Στέλιο καλοτουφεκο φίλε έψαξα και εγώ να βρω αλλά δεν υπήρχε μαύρο με 71 κανες που ρωτησα.πες μας εντυπώσεις οπότε μπορέσεις γιατί ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο.και πάλι να το χαρείς φιλε
Στο Ηράκλειο Κρήτης υπήρχε ένα με 71εκ καννη αλλά όχι με μαύρη βάση.
Με μαύρη βάση είχε το Σπόρτινγκ και το γουντκοκ με 61 καννη.
Η μέχρι τώρα εντυπώσεις είναι ότι θα το αγόραζα ξανά.
Αλλά είναι νωρίς ακόμα.
Σε 5 χρονάκια θα ξέρω. Χαχαχα
 
Πολυ ωραιο και μ αρεσει που οι τουρκοι βγαζουν ωραια και μπολικη πιστολε λαβη
Πολυ ωραιο και μ αρεσει που οι τουρκοι βγαζουν ωραια και μπολικη πιστολε λαβη
Εκτός από αυτό διαθέτει η λαβή ένα πρήξιμο(Η δεξιά μεριά της λαβης)δεν θυμάμαι την ορολογία του στα εγγλέζικα.
Παντσουελ νομίζω λέγεται αν το λέω σωστά δεν ξέρω...
Το οποίο βολεύει πολύ.
Το 686 δεν το είχε.

Όπως επίσης και στον ξυστό δεν έχει κάτι μεταλλικό στο κάτω μέρος(Όπως το 686) για να μεταδίδει θερμότητα και βγαίνει με μπουτον από το επάνω μέρος.
Επίσης τα βάλαμε δίπλα δίπλα με ένα 686 και όλοι όσοι είμαστε στο μαγαζί είδαμε ότι το φτηνό τουρκικό είχε καλύτερα ξύλα.
 
Last edited:
Επίσης τα βάλαμε δίπλα δίπλα με ένα 686 και όλοι όσοι είμαστε στο μαγαζί είδαμε ότι το φτηνό τουρκικό είχε καλύτερα ξύλα.

...όσο γιά τα ξύλα του 686, φημίζονται γιά την ποιότητά τους:p.
Απαράδεκτο γιά όπλο που κοστίζει δυόμισυ φορές όσο το ΑΤΑ.
Σε κάθε περίπτωση, αν αφήσουμε στην άκρη τα συναισθηματικά της προέλευσης, δύσκολα το ΑΤΑ στην τιμή αυτή να βρει αντίπαλο.
Καλορίζικο!!!
 
...όσο γιά τα ξύλα του 686, φημίζονται γιά την ποιότητά τους:p.
Απαράδεκτο γιά όπλο που κοστίζει δυόμισυ φορές όσο το ΑΤΑ.
Σε κάθε περίπτωση, αν αφήσουμε στην άκρη τα συναισθηματικά της προέλευσης, δύσκολα το ΑΤΑ στην τιμή αυτή να βρει αντίπαλο.
Καλορίζικο!!!
Όπως τα λες φίλε!

Ευχαριστώ!!!
 
Αυτό το ακούω και το διαβάζω συχνά.
Αν υποθεσουμε οτι κατι τετοιο ισχυει...θα πρεπει να μας εξηγησει καποιος που οφείλετε αυτό.
Μήπως γνωρίζεις εσύ το γιατι;
Θελεις να με βριζει ολη η Ελλαδα φιλε ; κ πολλα γραφω στο φορουμ .Ειναι πολλοι οι καλοθελητες
 
Back
Top