Φυσίγγια για μπεκάτσα

Τι λέτε ρε παιδιά για το Fantom Feltro για 2ο στην μπεκάτσα? Με ic αντί για c θα έκλεινε λίγο τα κενά και θα μου έδινε και άλλα 5 μέτρα πιστεύω. Ίσως σε νο9 να είναι καλύτερο ακόμα. Πως το βλέπετε? Το χαρτί είναι 0.90x1View attachment 4941
Με **** πιστεύω θα πάρεις άλλη εικόνα και ίσως και για 10 μέτρα!
 
Τι λέτε ρε παιδιά για το Fantom Feltro για 2ο στην μπεκάτσα? Με ic αντί για c θα έκλεινε λίγο τα κενά και θα μου έδινε και άλλα 5 μέτρα πιστεύω. Ίσως σε νο9 να είναι καλύτερο ακόμα. Πως το βλέπετε? Το χαρτί είναι 0.90x1View attachment 4941
Εμένα μου φαίνεται εξαιρετική για 25 μέτρα
 
Εγώ θα έπαιζα με 4* κ Νο9 για να κλείσουν καλύτερα τα κενά ως τα 25m....
Θυμάσαι τη τουφέκια με τα bior του φάντομ στα 30 μέτρα με το 4* στο πλάγιο; Σκέψου με το φελτρο στα 34γρ. Ανέφερα τα μετρα γιατί ο φίλος θέλει λίγο ακόμα!
 
Τι λέτε ρε παιδιά για το Fantom Feltro για 2ο στην μπεκάτσα? Με ic αντί για c θα έκλεινε λίγο τα κενά και θα μου έδινε και άλλα 5 μέτρα πιστεύω. Ίσως σε νο9 να είναι καλύτερο ακόμα. Πως το βλέπετε? Το χαρτί είναι 0.90x1View attachment 4941
Εγω το βλεπω μια χαρα για μπεκατσα για δεύτερο και για τρίτο σε κλειστά μερη. Σε πιο ανοιχτά θα προτινα **** και μονο τρίτο. Αν εχεις δίκανο τα ***** στα κλειστά και **** στα πιο ανοιχτά μερη ως 2ο εννοείται...
 
Θυμάσαι τη τουφέκια με τα bior του φάντομ στα 30 μέτρα με το 4* στο πλάγιο; Σκέψου με το φελτρο στα 34γρ. Ανέφερα τα μετρα γιατί ο φίλος θέλει λίγο ακόμα!
Ε ναι....34gr = περισσότερα σκάγια κ 4* = λίγο πιο κλειστό τσοκ......άρα θα υπάρξει μια ισοκατανομή χωρίς κενά στα μέτρα που χρειάζεται.....
 
Τι λέτε ρε παιδιά για το Fantom Feltro για 2ο στην μπεκάτσα? Με ic αντί για c θα έκλεινε λίγο τα κενά και θα μου έδινε και άλλα 5 μέτρα πιστεύω. Ίσως σε νο9 να είναι καλύτερο ακόμα. Πως το βλέπετε? Το χαρτί είναι 0.90x1View attachment 4941
Άλλαξε μόνο το νούμερο σ ν9 και είσαι ok
 
Τι λέτε ρε παιδιά για το Fantom Feltro για 2ο στην μπεκάτσα? Με ic αντί για c θα έκλεινε λίγο τα κενά και θα μου έδινε και άλλα 5 μέτρα πιστεύω. Ίσως σε νο9 να είναι καλύτερο ακόμα. Πως το βλέπετε? Το χαρτί είναι 0.90x1View attachment 4941
πωλη καλη διασπορα φιλε κωσταααα μπουμπουνατο συνεχειαααα.shake hands.
 
μηπως εριξες κανενα ,να μας πεις εντυπωσεις,
θελω να παραγγειλω και εγω..hunter.
Επειδή βλέπω είσαι σεττερας δεν θα έπρεπε να σου πω αλλά τέλος πάντων .sarcastic..sarcastic..sarcastic.μου άρεσε όπου το έχω σηκώσει έως τώρα έχω πάρει πουλια 5 στα 5
 
Ρε παιδιά το λαμπρο κιτρινο διασπορας σε νο7 ή 8 το ρίχνει κανείς με ελαφρύ δικανο γύρω στα 3 κιλά ή να κοιτάξουμε λιγότερα γραμμάρια?
Τώρα είδα αυτό το θέμα. Ρίξε το άφοβα. Τα έριξα πριν κάποια χρόνια σε μερικά απογευματινά τσίχλας, σε νούμερα 8 και 9, με μονόκαννο Baikal (βάρους 2,800) χωρίς να με ενοχλήσει καθόλου η ανάκρουση !!! Και με τα καλύτερα ποσοστά ευστοχίας που είχα ποτέ στις τσίχλες, λίγο έλειψε να είναι κάθε φυσίγγι και πουλί !!!
 
Ρε παιδιά το λαμπρο κιτρινο διασπορας σε νο7 ή 8 το ρίχνει κανείς με ελαφρύ δικανο γύρω στα 3 κιλά ή να κοιτάξουμε λιγότερα γραμμάρια?
Πάρε της Νόμπελ το πράσινο 32 γρ disperante δοκιμασμένο

H elix του γκοριλα 34 γτ
 
Τώρα είδα αυτό το θέμα. Ρίξε το άφοβα. Τα έριξα πριν κάποια χρόνια σε μερικά απογευματινά τσίχλας, σε νούμερα 8 και 9, με μονόκαννο Baikal (βάρους 2,800) χωρίς να με ενοχλήσει καθόλου η ανάκρουση !!! Και με τα καλύτερα ποσοστά ευστοχίας που είχα ποτέ στις τσίχλες, λίγο έλειψε να είναι κάθε φυσίγγι και πουλί !!!
Τέκνα Στέλιο. Απίστευτα φονική κ όμως την κατηγορούν
 
Back
Top