Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ηλια ωραια τουφεκια ειναι!! Τον κυκλο θα τον κανεις 76 εκατοστα.....με 76 εκατοστα κυκλο εχεις +18 σκαγια
ακομα δλδ συνολο 201 σκαγια. Παλι ομως ενω εχεις καλη κατανομη το ποσοστο συγκεντρωσης ειναι
χαμηλο. Η γομωση με 34 γραμμαρια σκαγια Ν6 εχει 296 σκαγια....αρα το ποσοστο συγκεντρωσης ειναι 68% .
Παντα κατα την γνωμη μου ( με 3* τσοκ ) στα 35 μετρα πρεπει να εχεις 86-90% ωστε στα 40 μετρα να μην
γλυτωνει τιποτα. Μην ξεχναμε την ατρακτο των σκαγιων....ολα αυτα τα σκαγια που βλεπεις στο χαρτονι.....
δεν πανε ΟΛΑ μαζι στο θηραμα.
ΥΓ. Ηλια καλοπροαιρετα τα λεω .......ευχομαι να μην παρεξηγηθω. :)
Με τριάρι τσοκ 90 % αν σ ακούσει ο mr kicks θα μας στείλει εκτελεστες:D
 
Ποιον κύκλο???στα 35 μέτρα ο κύκλος είναι 75 εκατοστά...εδώ πρέπει να μετρηθούν όλα....σε έφαγε αλεξ :cool: πρεπει κάτι να κάνεις κ γρηγορα:D
Το εχω πει Γιαννη ειναι φυσιγγαρα το 34 του Ρουμελιωτη, αλλα και η μπενελα ζωγραφισε φιλε, φοβερη τουφεκια!!!
Εκανα κατι σημερα, ιδια δοκιμη στα 36 μετρα με το ic της Remi, 192 στον κυκλο 255 στο χαρτονι, ρε θα με κανετε να τουφεκαω με ic τωρα στα γεραματα?...
 
καλησπερα σε ολους διατιθεται 2 κουτια (10αδες) basieri pelagri 38gr winter τα παλια οχι σε πλακε κασετινα σε αριστη κατασταση και στροφειο cal 12 και cal 16 για παραδοσιακο κλεισιμο συγνωμη αν υπαρχει προβλημα που το ανεφερα εδω ευχαριστω πληροφοριες σε μυνημα


Να βάλεις την αγγελία σου εδώ φίλε μου https://www.hunterslife.gr/forums/forums/Πωλείται.59/
 
Το εχω πει Γιαννη ειναι φυσιγγαρα το 34 του Ρουμελιωτη, αλλα και η μπενελα ζωγραφισε φιλε, φοβερη τουφεκια!!!
Εκανα κατι σημερα, ιδια δοκιμη στα 36 μετρα με το ic της Remi, 192 στον κυκλο 255 στο χαρτονι, ρε θα με κανετε να τουφεκαω με ic τωρα στα γεραματα?...
Σου προτείνω να το δοκιμάσεις μια μέρα δηλ. να βάλεις ic ή m μαμά πάνω, για πρώτη ντουφεκιά και μέχρι 36-40 μέτρα καλά είναι , αλλά ...............αν δεν το πάρεις με την πρώτη, στη δεύτερη σε βλέπω...... .hair.
 
Να κανω μια ερωτηση με ενδιαφερον?
Ας γραψει ο καθενας ποσοστα που βγαζουν τα τσοκακια τους με διαφορα φυσιγγια.
Εμπορικα περισσοτερο.
Γιατι οχι και ιδιογομωσης.
Προσωπικα επειδη ριχνω περισσοτερο με το 3αρι μαμα και αυτο εχω σαν μπουσουλα παιρνω
Στα 40μ απο 50-52% εως 78%.
 
Να κανω μια ερωτηση με ενδιαφερον?
Ας γραψει ο καθενας ποσοστα που βγαζουν τα τσοκακια τους με διαφορα φυσιγγια.
Εμπορικα περισσοτερο.
Γιατι οχι και ιδιογομωσης.
Προσωπικα επειδη ριχνω περισσοτερο με το 3αρι μαμα και αυτο εχω σαν μπουσουλα παιρνω
Στα 40μ απο 50-52% εως 78%.
Να γράψουμε ποσοστά με κανη φτιαγμένη στα πάντα, κ φυσίγγι που θελει 15 λεπτά το καθένα να φτιαχτεί, τι νόημα έχει φίλε;;να το παίξουμε μαστοροι πολύ δυνατοί;;
 
Οι δυο σημερινες δοκιμες με ic και csb1 34 no6 36 και 50 μετρα
View attachment 6382View attachment 6383
Φίλε Alex 76 αυτή τη δοκιμή στα 50 μ. με **** τσοκ, αν δεν την έβλεπα δεν θα την πίστευα. Νομίζω όντως θα πρέπει να κυνηγάς μόνο με αυτό το τσοκ πλέον. Μπράβο για το όπλο αλλά και για το φυσίγγι.
 
Φίλε Alex 76 αυτή τη δοκιμή στα 50 μ. με **** τσοκ, αν δεν την έβλεπα δεν θα την πίστευα. Νομίζω όντως θα πρέπει να κυνηγάς μόνο με αυτό το τσοκ πλέον. Μπράβο για το όπλο αλλά και για το φυσίγγι.
Γιατιι θα το πιστευα εγω αν δεν δοκιμαζα?
 
Πες έτσι γτ μαμά η καραμπίνα αυτή μέχρι και 76 είναι απλά για κλοτσιες
Αν κάποιος αμφιβάλει με αυτό που λέω τι να κάνουμε το εχω δει με τα μάτια μου ότι λέω και μετά από πολλές δοκιμές δεν λέω λόγια στον αέρα
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top