Παρουσίαση Φυσιγγίων

Saga sporting 28γρ δύναμης. Τις ξεκρεμαγε τις τσίχλες από πολύ ψιλά. Csb4 πιρητυδα δεν υπάρχει στο εμπόριο
Καλα αυτο το 28αρι ηταν κορυφη αλκα και αυτο εδω τι σου λεει?
 

Attachments

  • 157402471727528622435.jpg
    157402471727528622435.jpg
    144,9 KB · Προβολές: 58
Δηλαδή λεει ο κατασκευαστής ότι με psb2 κ 620bar βγάζει 440m/s όταν η τέκνα με 800bar βγάζει 415-420
.think.
Κατι τετοιο λεει αλλα εγω δεν βασιζομαι σε αυτα αλλα σε αυτα που βλεπω και οντωs ειναι πολυ γρηγορο αυτο και το Diana μου φαινοντε πολυ γρηγορα κορυφαια και χωριs ανακρουση
 
Ολεs oι διβασικεs σηκωνουν?
Σχεδων αν στρημοκτουν σηγουρα αν πεξης κατο απο την πρωοδευτηκοτητατους οχη.αλα οτη σεταπ και να στησης η ισπανηκες παντα δηνουν ταχητιτες σηγκετροσης και ληγα μπαρ
 
Αλο tecna αλο psb2 η tecna σηκονη μπαρ η psb2 οχη.η ισπανηκες φημηζωντε για της ταχητιτες και τα χαμηλα μπαρ
Μετατροπή της θερμικής σε κινητική ενέργεια κάνει το όπλο. Κ χορης φαγητό δεν τρέχουν τα σκάγια. Η ίδια η μαξαμ την δίνει στα 400m/s κ 600bar.
Αν το δω μπροστά μου θα του δόση μια ευκαιρία.
Το καλό να έχεις ταχογράφο
 
Σχεδων αν στρημοκτουν σηγουρα αν πεξης κατο απο την πρωοδευτηκοτητατους οχη.αλα οτη σεταπ και να στησης η ισπανηκες παντα δηνουν ταχητιτες σηγκετροσης και ληγα μπαρ
Φιλε αν δε βαριεσαι ριξε μια ματια στο θεμα τσιχλα κοτσυφι στην προ τελευταια σελιδα εχω γραψει κατι αν σου εχει τυχει θα ηθελα μια εξηγηση γιατι νομιζω οτι ηταν κατι με το φυσιγγιο
 
Μετατροπή της θερμικής σε κινητική ενέργεια κάνει το όπλο. Κ χορης φαγητό δεν τρέχουν τα σκάγια. Η ίδια η μαξαμ την δίνει στα 400m/s κ 600bar.
Αν το δω μπροστά μου θα του δόση μια ευκαιρία.
Το καλό να έχεις ταχογράφο
Γιαννη το 28αρι το ειχεs μετρησει?
 
Φιλε αν δε βαριεσαι ριξε μια ματια στο θεμα τσιχλα κοτσυφι στην προ τελευταια σελιδα εχω γραψει κατι αν σου εχει τυχει θα ηθελα μια εξηγηση γιατι νομιζω οτι ηταν κατι με το φυσιγγιο
Φησικα μου εχει τηχη.με psb3 στα 28γρ με spark νο8 3 αστρα στα 25 μετρα
 
Back
Top