Άρβυλα ( Αγορά )

Γιώργο μακριά απο aigle για μένα φίλε.... 3 ζευγάρια είχα πάρει δεν έμεινα ποτε ευχαριστημένος...
Συμφωνώ μαζί σου ,εγώ πλέον έχω διαγράψει και τα meindl η φήμη τους έχει μείνει .πολύ καλυτερη εταιρεία η crispi η Aku.
 
συμφωνω κ επιβεβαιωνω τους προλαλησαντες.μακρι απο τα μποτακια της aigle.εντελως αχρηστα.βεβαια οι γαλοτσες τους ειναι κορυφαιες καθως κ τα ρουχα τους.αλλα τα μποτακια πολυ μαπα το καρπουζι.γνωμη μου σε μποτακια meindl aku crispi
 
συμφωνω κ επιβεβαιωνω τους προλαλησαντες.μακρι απο τα μποτακια της aigle.εντελως αχρηστα.βεβαια οι γαλοτσες τους ειναι κορυφαιες καθως κ τα ρουχα τους.αλλα τα μποτακια πολυ μαπα το καρπουζι.γνωμη μου σε μποτακια meindl aku crispi
Οι γαλότσες είναι νο1 με διαφορα... το μόνο αρνητικό θέλουν καλή καλτσα μερικά μοντέλα αλλοιώς γάγγραινα....
 
Συμφωνώ μαζί σου ,εγώ πλέον έχω διαγράψει και τα meindl η φήμη τους έχει μείνει .πολύ καλυτερη εταιρεία η crispi η Aku.
Εγώ με τα meindl δεν έχω θέμα ακόμα τουλάχιστον.. Aku ακούω καλές κριτικές από όλους, crispi δεν έχω δοκιμάσει γιατί έχω πάρει 3 ζευγάρια meindl καβάτζα όποτε έχω ακόμα δρόμο μέχρι την επόμενη αγορά..
 
Εγώ με τα meindl δεν έχω θέμα ακόμα τουλάχιστον.. Aku ακούω καλές κριτικές από όλους, crispi δεν έχω δοκιμάσει γιατί έχω πάρει 3 ζευγάρια meindl καβάτζα όποτε έχω ακόμα δρόμο μέχρι την επόμενη αγορά..
Γιωργο οχι καβατζα εχουν ημερομηνια ληξεως την πατησα εγω μου ελειξαν μεσα στην ντουλαπα στο κουτι τους παρα τηλ να τα πουμε οποτε θελεις
 
Γιωργο οχι καβατζα εχουν ημερομηνια ληξεως την πατησα εγω μου ελειξαν μεσα στην ντουλαπα στο κουτι τους παρα τηλ να τα πουμε οποτε θελεις
Έγινε κ.νικο ήθελα να σας πάρω και για ένα άλλο θέμα.. θα σας καλέσω με την πρώτη ευκαιρία να τα πούμε.. τις είχα πάρει γιατί ήταν ποοολυ χαμηλή η τιμή τους.. τις περνάω με αλοιφή συχνά μέχρι ώρας είναι οκ.. άμα γίνουν ρεταλι στην ευχή του θεού.. .sarcastic.
 
Εγώ με τα meindl δεν έχω θέμα ακόμα τουλάχιστον.. Aku ακούω καλές κριτικές από όλους, crispi δεν έχω δοκιμάσει γιατί έχω πάρει 3 ζευγάρια meindl καβάτζα όποτε έχω ακόμα δρόμο μέχρι την επόμενη αγορά..
Μην περνεις πολλά ζευγάρια ...οι σόλες μπαγιατεβουν... Μόνο μειντλ δουλεύω ....και έχω δει μειντλ κουτας "μπαγιάτικο" που το πήρε φίλος μου εν γνώση του μισή τιμή. Σε 5 κυνήγια στην πέτρα είχαν γίνει λιώμα από κάτω και από πάνω ήταν ολοκαίνουργια ακόμα.

Μας το είχε πει ο μαγαζοτορας ότι του είχαν ξεμείνει .

Νομίζω Κολοράντο ήταν .
 
5 χρόνια εχω τα AKU Zenith και κάθε τέλος σαιζόν που τα πλένω και τα περνάω λίπος είναι σαν καινούρια !!

Aπλά θα ήθελα να είναι λίγο πιό μαλακά , πιό εύκαμπτα ...

Το επόμενο μποτάκι μου θα είναι σίγουρα ΑΚU αλλα πιό ελαφρύ και εύκαμπτο από τα Zenith......
 
5 χρόνια εχω τα AKU Zenith και κάθε τέλος σαιζόν που τα πλένω και τα περνάω λίπος είναι σαν καινούρια !!

Aπλά θα ήθελα να είναι λίγο πιό μαλακά , πιό εύκαμπτα ...

Το επόμενο μποτάκι μου θα είναι σίγουρα ΑΚU αλλα πιό ελαφρύ και εύκαμπτο από τα Zenith......
Συμφωνώ απόλυτα! Αθάνατο, αλλά δύσκαμπτο.
 
Συμφωνώ απόλυτα! Αθάνατο, αλλά δύσκαμπτο.
5 χρόνια εχω τα AKU Zenith και κάθε τέλος σαιζόν που τα πλένω και τα περνάω λίπος είναι σαν καινούρια !!

Aπλά θα ήθελα να είναι λίγο πιό μαλακά , πιό εύκαμπτα ...

Το επόμενο μποτάκι μου θα είναι σίγουρα ΑΚU αλλα πιό ελαφρύ και εύκαμπτο από τα Zenith......
Εγω παιδες δεν μπορω να το πω δύσκαμπτο. Ειναι μποτακι που θα φορεθεί και σε ισίωμα και σε εδάφη με πέτρα και σε νερα . Δεν γλιστράει,εμένα δεν με κουραδε ποτε ακομη και στα 15ημερα ολοήμερα που κανω και τη σολα του την βρίσκω μια χαρα για περπάτημα σε διάφορα εδαφη .
Εχω φορέσει δύσκαμπτα που ληταν στην κυριολεξία ανιδα!
Και το επομενο θα ειναι παλι το λιδιο. Στο ποδι μου ταίριαξε απόλυτα και πειράματα δεν κανω. .yel.
 
Καλησπερα στην παρεα..εχω μπει στο τριπακι αγορας αρβυλου για την μπεκατσα και γλυκοκοιταζω τα diotto beccaccia που ειναι στεγανα χωρις ραφες και μονοκομματο δερμα..τα εχει καποιος να μας πει εντυπωσεις;αν υπαρχει και καμια αλκη προραση καλοδεχουμενη..τα εδαφη που κυνηγαω ειναι τα πλεον κακοτραχαλα με πολυ πετρα πουρναρι και ασφακα
 
Καλησπερα στην παρεα..εχω μπει στο τριπακι αγορας αρβυλου για την μπεκατσα και γλυκοκοιταζω τα diotto beccaccia που ειναι στεγανα χωρις ραφες και μονοκομματο δερμα..τα εχει καποιος να μας πει εντυπωσεις;αν υπαρχει και καμια αλκη προραση καλοδεχουμενη..τα εδαφη που κυνηγαω ειναι τα πλεον κακοτραχαλα με πολυ πετρα πουρναρι και ασφακα
Βάλε αλλά 35€ μιλτο και πήγαινε εδώ φίλαρακι... ότι πρέπει για πολύ περπάτημα.. ελαφρύ ανατομικό αδιάβροχο με την ανάλογη ποιότητα από την crispi... νομίζω δεν χρήζει σύγκριση μεταξύ των δυο εταιριών....
https://www.hobbystore.gr/index.php?route=product/product&manufacturer_id=86&product_id=2752&page=3
 
Back
Top