Παρουσίαση Φυσιγγίων

Δεν έχω τέτοιο θέμα με την Maxus φίλε μου!
Ας είναι σταθερό και αποτελεσματικό τον χειμώνα και δεν με ενοχλεί η ανάκρουση.
Αμα εχεις maxus παω πασσο φιλε μου μια χαρα! Με μπενελλι η δικκανο αστο μουλαρι σκετο!!!
 
Ότι να ναι εποχές ρίχνετε φυσίγγια με sipe και μετά λέτε ότι δεν κάνουν. Γιώργο ριχτα και ναι αν μπορείς κάνε λίγη υπόμονη και κράτησε τα για πιο κρύες ημερες. Δεν είναι δα και τίποτα τρελό αλλα εκεί ακόμα και σε νορμάλ αποστάσεις κάνει τρελά καψίματα
 
Ότι να ναι εποχές ρίχνετε φυσίγγια με sipe και μετά λέτε ότι δεν κάνουν. Γιώργο ριχτα και ναι αν μπορείς κάνε λίγη υπόμονη και κράτησε τα για πιο κρύες ημερες. Δεν είναι δα και τίποτα τρελό αλλα εκεί ακόμα και σε νορμάλ αποστάσεις κάνει τρελά καψίματα
Μαριε ιανουαριο στα παπια τα εριξα αλλα δν εχω μαλακοσια αμερικανα εχω μουλαρι ιταλιανο μπενελλι
 
Πήρα και εγώ μερικά για τα υδρόβια να δούμε τι λένε .....φέτος λέω να δουλέψω λίγα γραμμάρια σε σχέση με άλλες χρονιές να δω αν θα μου βγει σε καλό χαχα
View attachment 5272
Τέλη καλόριχτα! Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου μια που θα τα γίνει δοκιμή στις καιρικές συνθήκες της περιοχής μας. .shake hands.

φέτος λέω να δουλέψω λίγα γραμμάρια σε σχέση με άλλες χρονιές
Άλεξ 36.5 με τέκνα φίλε μου
Δηλαδή φίλε τις άλλες χρονιές πόσα γραμμάρια έριχνες; .sarcastic.
 
Τέλη καλόριχτα! Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου μια που θα τα γίνει δοκιμή στις καιρικές συνθήκες της περιοχής μας. .shake hands.



Δηλαδή φίλε τις άλλες χρονιές πόσα γραμμάρια έριχνες; .sarcastic.
Χαχαχα 38-40-42 και στα πολλά κρύα -10 πήγαινα στα 52-56
Σε ευχαριστώ φίλε ελπίζω να μου αφήσουν θετικές εντυπώσεις όπως μου άφησαν τα 32αρια του
 
Και εγώ αυτά είχα πάρει είχε και 4/6 νομίζω αλλά για τα κιρκιρια που το ήθελα τότε θεώρησα καλύτερο το 5/7
Το 5/7 όντως θα ήταν καλό για τα μικρά.
Εδώ είσαι Κώστα....



Wolf Doublex 7/5
Tecna & Giovani....xm.. :cool:
 
Back
Top