Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

παιδια τα φώτα σας λίγο είχα kicks το έδωσα λόγο αλλαγής οπλου τώρα έχω m2 το anakonta δουλεύει καλά στα Benelli γτ με το kicks σκεφτομε τα αυτιά μου ρε με πεθενει
Δουλεύει πιο ανοιχτά από όσο ξέρω Τόλη δηλ το long range σαν 2.5* ......
 
παιδια τα φώτα σας λίγο είχα kicks το έδωσα λόγο αλλαγής οπλου τώρα έχω m2 το anakonta δουλεύει καλά στα Benelli γτ με το kicks σκεφτομε τα αυτιά μου ρε με πεθενει

Τόλη , έχω το anaconda mid σε Benelli Μ1 και πάει πολύ καλά.
Το Briley XF που έχεις δεν σου αρέσει ?
 
παιδια τα φώτα σας λίγο είχα kicks το έδωσα λόγο αλλαγής οπλου τώρα έχω m2 το anakonta δουλεύει καλά στα Benelli γτ με το kicks σκεφτομε τα αυτιά μου ρε με πεθενει
Να βάλεις στα αυτάκια σου βαμβάκι Τολη κ να κάτσεις στα αυγά σου
 
Διαβάζω ξαναδιαβάζω .....λοιπόν επειδή έχουμε δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα στην win και στην brown κατέληξα στο anaconda mid.....αν σας περισσεύουν χρήματα βιδωστε και ένα colonial elite πάνω και θα με θυμηθείτε
Πώς να το.βρουμε αυτό????? Όταν είχα βρει 3* δεν το πήρα ο "μπούφος"........ Τώρα εχει μόνο πολύ.σφιχτα......παρεπιπτοντος εάν γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό ας το γράψει!!!!!
 
είναι μομπιλ φιλέ μηπως να πάω κατά και παλι ένα Seminole super full φίλου δε θα ξεχασω ποτε τρομερή συγκέντρωση

και μένα mobil είναι σε 18.4 αυλό , αν όμως θες συγκεντρωτικό τότε όπως λέει και ο Δημήτρης ......βαμβάκι και Kicks .sarcastic.
 
Χαχαχα Τόλη μην σου γίνει συνήθεια με την αρκούδα και πας συχνά μετά.....το ξέρεις το ανέκδοτο έλα πες την αλήθεια ότι δεν έρχεσαι για κυνήγι....... .very funny.
Η αληθινές δε λένε ανέκδοτα ούτε και καταλαβενουν απο 6-7αρια
 
Back
Top